2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar benim hamilelikte olan göbekteki kahve çizgi geçmedi daha sizinkiler ne durumda merak ettim digerlerinde geçmişti bunda uzadı sanki kalacak mı yoksa
Benimki de geçmedi bi de işin garip tarafı kasıktan göbeğe kadar bi çizgi göbekten yukarı kadar daha yandan bi çizgi gidiyo yamuk duruyo çizgi karnım mı yamuldu ney😂😂

Benimki de geçmedi bi de işin garip tarafı kasıktan göbeğe kadar bi çizgi göbekten yukarı kadar daha yandan bi çizgi gidiyo yamuk duruyo çizgi karnım mı yamuldu ney😂😂
Bana emzirme boyunca kalır o çizgi dedi doktorum ama gidiyor yavaştan cilde göre değişiyor bence yada toparlanma hızına göre de olabilir

Bugün emzirme ve mamayı artırdım burun temizliği daha sık yaptım her yaptığımda çıktı bakınca görünmese de. 2 kez de banyo yaptık kakadan dolayı masaj yapınca rahatça çıktı.
Sanırım etkisi oldu daha sakin gidiyoruz en azından uyudu ve tıslama sesi kesildi.
Dün kabus gibiydi gece de sabaha kadar halüsinasyonlar gördüm yürürken bebek omzumdaydı hep🤦

2 gündür düzenli sağım yapmaya çalışıyorum. Sol göğsümden hiçbi şey çıkmıyor sadece sağ tarafı sağarken 10 cc topluyorum mochiyle. Sağdan da en fazla 30 cc çıkıyor. Galiba mamayı hiç bırakamıcaz biz.

2 gündür düzenli sağım yapmaya çalışıyorum. Sol göğsümden hiçbi şey çıkmıyor sadece sağ tarafı sağarken 10 cc topluyorum mochiyle. Sağdan da en fazla 30 cc çıkıyor. Galiba mamayı hiç bırakamıcaz biz.
Benim de bir artıyor bir azalıyor mama istemiyorum vermek ama mecbur kaldıkça kısır döngü oldu.

Hiç öyle düşünme kuzum emzirmekten sağmaktan vazgeçme önce emzir sonra sağ illa artıyor süt arttıkça mamayı azaltırsın

Kızlar bebeğinizde hala sarılık belirtileri var mı,biz sarılık geçirdik ilk dogdugunda,hatta foto terapi de gördü iki gün ,ama hala teni ve göz akı tam beyaz değil,sarı da değil ama hala biraz kalmış gibi..görenler normal diyor, zamanla geçer diyor ama doktora gitmemiz gerekiyor mu bilemedim...sizde de aynı durum var mı,yada bir bilgisi olan var mi
Benim de gözlerinin içi hala sarı doktor normal dedi
Ben dün sinirlendim artık sıcaktan bayıldım kucakta uyuyor dediğin gibi. Sonra beşiğe bıraktım ağladı ağladı sustu
Sıcakta biz de yapış yapış oluyoruz
Kızlar ben mama yaparken 60 ml suya 2 ölçek mama koyuyorum 70 ml ml çıkıyor bunun için suyu daha mı az koymam lazım
Yok 60 ml koy sen öyle olması normal
Canım ben ona çözüm buldum
Kız söylesene ne çözümün ay inşallah bizde de işe yarar yan yatmayı özledim valla
Kuzum üzme kendini bebeğin emdiği ile sağdığın bir olmuyor zaten bebek daha çok emiyor. Sen emzirip sağmaya devam et artar illa ki. Hastane tipi sağma makinaları daha güzel sağıyor bi dene istersen hastaneye gidip de sağ bi gün
Atak haftasinda görünüyoruz şuan 😂bitmesine 2 gün kaldi 🥹🥹 C Chen31
2 günse iyi dayanırım 😄

X