2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Olabildiğince dinlen canım zor biliyorum ama en azından emzirirken ayaklarını uzatmayı dene hep kalçanın üstüne oturunca çok zor olmuştu bana
Evet emzirme yastığı olmayınca oturmak işgence. İlk hafta anlamadım ne olduğunu gayet güzel oturdum. Doktor düz oturma demişti ağrım olmayınca dinlememiştim doktoru

Evet benimkide kalabalıkta seste uyuyor napcaz eve sürekli misafir mi çağırcaz

Maşallah kız bu ne fitlik

O sırada tırnaklarını bile kesmeye zamanı olmayan ben buraya da emzirirken yazabiliyorum anca işte
Teşekkür
Ederim kuzum

1.ay kontrolünde doktor bizi göz bölümüne gönderdi yavruşumun gözüne damla damlattılar gözbebeklerini büyüttüler baktı doktor bir sorun yok dedi 6 aylık olmadan bir kez daha getirin ama dedi

Eksilir inşallah canım

Benim de ağrı vardı arabada altıma yastık koyuyordum benim makatım da acıyordu ayrıca.
Senin için çok erken zaten kanaman bile olabilir 40lara gelince bayaa azaldı benim çok zorlama kendini ama günlük yürüyüşler yap

Medikallerde oturma simidi satılıyor canım ortası boş oluyor onlar emzirme yastığından daha rahat deneyebilirsin

1.ay kontrolünde doktor bizi göz bölümüne gönderdi yavruşumun gözüne damla damlattılar gözbebeklerini büyüttüler baktı doktor bir sorun yok dedi 6 aylık olmadan bir kez daha getirin ama dedi
Bizi göz doktoruna yönlendirmediler kızımda da gitmemiştik 10 aylıkken rutin kontrol için şaşılık polikliniğine gittik bi sıkıntı yoktu sonra tekrar bi rutin götürdük öyle arada 2-3 yılda bir götürürüm artık

Hadi ya o zaman premium care devam riske atmaya gerek yok çok teşekkür ederim

Kızlar sizin bebelerde de yalancı göz kayması varmı kızımda da vardı geçti ama arada oğlumda biri farkedip sorunca yine de bi geriliyorum
Benim bebektede oluyor canım bi gözünde bana da dediler bi gözünde kayma mı var diye yok dedim o ara şaşı bakmış sonra psikolojim bozuldu hep bakmaya başladım var mı acaba diye ama yok bi sıkıntı galiba inşallah yoktur yani

Bizim doktor 6. Ayda göz doktoruna götürün muayene ettirin dedi

Teşekkür ederim

Çok teşekkürler, ben de bu doktora yaptırmayı düşünüyordum Klipsli yöntem ile. Ücret ne kadar ödediniz peki ?

Ayyy çok sevindim canimm bir daha oluşmaz kolay kolay insallah hafif kaldıysa bir sonraki banyosu gelince yada bugunku gibi yaparsın biter

Çok teşekkürler, ben de bu doktora yaptırmayı düşünüyordum Klipsli yöntem ile. Ücret ne kadar ödediniz peki ?
Rica ederim canım. 3500 e oldu kampanya var demişti şimdide 3800 veya 4000 sanırım arayıp bilgi alabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…