2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ben kimyonla ekmek yiyince kokoreç yiyo hissiyatına kapılıyorum 🤣🤣 ayrıca biz düelloya çıkıyoruz lütfen bize ekmekli şeyler önerme 🤣🤣

Bugün mü başlıcaz e ben kavurmalı pilavları gömdüm 🤣🤣 ben hazırım motiveyim (çünkü karnım tok) 🤣🤣 neyse sen ben begonya özge. Varmı arttıran 😂😂
Benimde o yüzden hoşuma gidiyo 🤣🤣 haydaa peki sen kaynatarak devam et ben seni tutuyorum çaktırma 🤣🤣🤣

Ayy bende başlarım vermem gerek çok kilo var 😢
Pazartesi basliyoruzz❤️

asagida orta ve yogun tempolu 2 video var kizlar...ilkinin 15dk ikincinin 20 dk olan baslangic serileride var.ilk baslangicta bikac gun alistirma olarak onlari yapabilirsiniz❤️
Yapamazsanizda alin bebeleri kucaga muzik acip 30 dk hafif hafif dans edin:)

Orta zorlukta egzersiz

Yogun egzersiz.

Ayyy çok sevindim canimm😍😍 bir daha oluşmaz kolay kolay insallah hafif kaldıysa bir sonraki banyosu gelince yada bugunku gibi yaparsın biter 🥰
Kalmadı gibi baya geçti bak öncesi sonrası 😍 olursada yine aynı yaparım
IMG_6703.jpeg

Ayyy sıcaktan mı nedir bugün hiç uyumadı hep memede yapıştık resmen birbirimize
Yıka canım yıka faydası oluyor benimki akşamları anca aglıyor genelde sabah yaptırırdım banyo şimdi akşama dogru yaptırıyorum rahatlıyor çoksa vız vız etmiyor 😂😂

Ay hadi inşallah 💃🏻💃🏻🤣🤣

çocuğunu verdim ama zaten kiloluydum ve kilo vermeye çalışırken hamile kaldım oyüzden benim yolum daha uzun 🤣🤣 sen 2 kiloyu rahat verirsin aslında çok bişey kalmamış
Ben de kilo vermeye çalışırken hamile kaldım🙈 aslında vermek istediğim 10 kilo var 🤣

Bizim de aynı öğlen güzel uyudu. Akşam full memede durmak istiyor. Kakasını yaptı banyosunu yaptırdık. Süt kalmadı artık emip 5 dk uyuyor sonra uyanıyor emmek istiyor🤦🏼‍♀️
Aynı ya. Şimdi yine suya soktum suda iyi küveti doldurdum baya durdu içinde. Ama uyku aynı 10 dk uyuyor hop bir daha meme sündürdü resmen

X