2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kız 2 günlügüne yaylaya gittik arkadaşlarla ortam yapmaya orda uyudu uyandı karnını doyurdu geri uyurdu ne agladı ne etti dün eve geldik sen misin ordaki bebek bastı yine çıglıgı zor uyuttum orda da demiştim ki çok yaramaz beni yalancı çıkardı bebem😂😂😂
Ayyyy tam olarak benim duruma dönmüş senin iş 🤣🤣 dünden beri evde bol ağlama zırlama gazlanma durumları yaşıyoruz şuanda da kucağımda uyuyor bıraksam uyanıyor. Ama tatilde yedi içti sıçtı uyudu 😂😂

Kız 2 günlügüne yaylaya gittik arkadaşlarla ortam yapmaya orda uyudu uyandı karnını doyurdu geri uyurdu ne agladı ne etti dün eve geldik sen misin ordaki bebek bastı yine çıglıgı zor uyuttum orda da demiştim ki çok yaramaz beni yalancı çıkardı bebem😂😂😂
Eşim iş seyahatinde, annemle babam geldi bize. Çocuk emiyor uyuyor emiyor uyuyor annem maşallah eziyeti yok hiç diyor. Ya diyorum kesinlikle böyle değil 😅 yok inandiradim, gaz sancıları oldu dün. Bak her gün böyle işte aynısı diyorum yemezler benim torunum uslu diyor 🤣

kız benım bebe aventle 90 cc yi 10 dk da içiyor yenıdogan zamanı mı 1.5saatte içiyordu
Benim bebeğim de aventle çok hızlı içiyor mamayı.
Siz emziriyor musunuz meme reddi oluştu mu acaba biberondan bu kadar hızlı beslenmesi memeyi bırakır diye korkutuyor

Bilmiyorum ya ben zayıflayamıyorum maalesef ilkinde de 1 yaşına geldiğinde spor artı diyetle ancak eski kiloma dönmüştüm emzirmek zayıflatır diyorlar ama beni hiç zayıflatmıyor

Canım ben de öyle hissediyorum şimdi büyüğün okulu da kapandı evde sabahtan akşama iki çocukla napıcam diye düşünüyorum hiçbi şeye yetişemiyorum. Uyuyunca yatağa koyduğumda uyanmasa belki daha kolay olurdu ama böyle yapışık durumdaydız. Büyüğe üzülüyorum bayramda kuzenleri geldi oynadılar iyiydi ama bugün yalnız diye tablet aldı eline, kitap oku oyun oyna diyorum ama yapmıyor bensiz 😢 inşallah çözeriz adapte oluruz ya iki çocuk zormuş valla
Hemde ne zor 😞 bebek olduğundan beri kızımında telefona ilgisi arttı. Bi kardeşim olsun diye ağlayan çocuk şimdi resmen rüşvetle sallıyo beşiği 🥺 sallarken sıkılıyormuş elinden telefon olursa sallıyo. E o bebeği sallarken en azından karnımı doyuruyorum diye el mahkum susuyorum artık napim 😭 okulun açık olması meğer ne faydalıymış. Artık yemek yapasım da gelmiyor. Kırk cıktı çıkalı Eşim yanaşıp duruyor başımdan savıyorum hep. Bi yandan problemli komşumla sıkıntı yaşıyorum bir yandan çıkıp hava alasım vae ama bebekli halde çıkmayı gözüm kesmiyor😒 kendi kendime söylenip duruyorum rahat mı battı da ikinciyi yaptın başa sardın diyorum. İkinci düşünecek olanlar Aman amaan diyeyim 8 yıl ara vermeyin :KK43:

kızlar aranızda meme reddi yaşayan varmı ya kesinlikle almıyor memeyi çok üzülüyorum sütüm azalıyor nasıl tekrar Memeyi aldırırırm

Ay benimde canım hiç istemiyor ama psikolojik yapmam gerekiyormuş gibi geliyor 🤣🤣
Benimde oyle ya...libido yerlerde... Ama iste yapiyoruz alistirma niyetine🤣ilk baslarda(40 indan sonra) odemli idi ve zordu aci vardi.simdi normale dondu cinsellik..ama libido nanayy..

Çıldırcam ben artık :KK43:
Yetişemiyorum ben yeni hayatıma adapte olmakta zorluk çekiyorum kızlar hiçbir şeye yetişemiyorum :KK43: ne işlerimi yapabiliyorum ne yemeğimi ne kendime yetişiyorum ne kızıma ne eşime 🥺 bebek aşağı bebek yukarı . Bitkinim, yorgunum nefes alamıyormuş gibi hissediyorum :KK43: Çoğu zaman telefonu bile elime alamıyorum . Psikolojim mi bozuluyor nedir 😒
Ben aılemın yanına geldim eşim sanırım yıllık ızın alacak doktora gıttık doktor buyuklerınden destek al cekınme bu surec gecıcı ama çok zor dedi kv yanımdaydı onada dönüp bıraz yardımcı olun en zor zamanlardan biri bu dönemler dedi gerçekten de öyle suan aılemın evındeyım en asından yemek bulasık derdım yok yıllık ızınde de kvdeme gıdıcem oda guzel ılgılenıyor

Benimde oyle ya...libido yerlerde... Ama iste yapiyoruz alistirma niyetine🤣ilk baslarda(40 indan sonra) odemli idi ve zordu aci vardi.simdi normale dondu cinsellik..ama libido nanayy..
Yalnız olmadığıma çok sevindim bende bende sorun var sanıyordum 🤣🤣

Yalnız olmadığıma çok sevindim bende bende sorun var sanıyordum 🤣🤣
Yok cidden hormonal bence.hic bu kdr lobidosuz olmamistim.ki ben uykumu aliyorum.yani uykusuzluk yorgunluk falan yok..bildigin isteksizlik var.hamilelin sonuna kadarda aktif cinsellik vardi.oyle uzun ara da vermedik.

Ben basladim diyet ve spora .evde leslie yapiyorum.birde sunu buldum ilk defa bugun denedim.biraz zor ama yarim saat gunluk katlanilabilir 2.5 kg verdim basladiimdan beri(2 hafta)

Medusa dostum bende 10 gun sonra senın gıbı olabılır mıyım benım kız çıldırıyor

Kuzum tabiki olabilirsin ama once kisinin kendisinde bitiyor canim. ne yalan soyleyeyim ben kilo takintili biriyim.14 yasimdan beri sporla ugrasiyorum.kilo hep kontrol altinda tutulmak zorunda idi bende(belli kg da yariştigimiz icin).bun saglamak icin cok iradeli ve istekli olmak lazim.tecrube sart degil azim lazim.suan kg vermek icin sabah 6 da kalkip spor yapiyorum..disiplin gerekiyor.bebek uyaniyor onuda alip kucagimda yapiyorum yada onu oyalayarak yapiyorum.delilik gibi gelebilir ama beni daha enerjik ve iyi hissettiriyor.yemekten cok kisamiyorum emzirme nedeni ile.diyetislenle basladim ama oda dedi yavas yavas vercez diye.ama ben aynalardan kaciyorum.kilo benim nefretim asla kabullemem.kendime 1 cop birsey almiyorum🤣🤣🤣sureci hizlandirmak icin elimdeki tek secenek bu diye kendimi motive ediyorum.psikolojik olarak hazirlanirsan birden enerji geliyor.bana birden bire geldi o enerji 2 hafta once. O gun ilk defa kalkip kendim icin bisey yaptiim icin lohusalik bitti inanirmisin.cocukla iletisim bile kolaylasti.onunda rutini olustu cunku ben mutlu ve enerjigim.bebikimede yansiyor❤️isleri kontrol altina o gun aldim.cunku rahatladim❤️kaosum son buldu❤️
Medusa dostum bende 10 gun sonra senın gıbı olabılır mıyım benım kız çıldırıyor

Eklentiler

• IMG_20240620_164339.jpg
    IMG_20240620_164339.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 36
Kuzum tabiki olabilirsin ama once kisinin kendisinde bitiyor canim. ne yalan soyleyeyim ben kilo takintili biriyim.14 yasimdan beri sporla ugrasiyorum.kilo hep kontrol altinda tutulmak zorunda idi bende(belli kg da yariştigimiz icin).bun saglamak icin cok iradeli ve istekli olmak lazim.tecrube sart degil azim lazim.suan kg vermek icin sabah 6 da kalkip spor yapiyorum..disiplin gerekiyor.bebek uyaniyor onuda alip kucagimda yapiyorum yada onu oyalayarak yapiyorum.delilik gibi gelebilir ama beni daha enerjik ve iyi hissettiriyor.yemekten cok kisamiyorum emzirme nedeni ile.diyetislenle basladim ama oda dedi yavas yavas vercez diye.ama ben aynalardan kaciyorum.kilo benim nefretim asla kabullemem.kendime 1 cop birsey almiyorum🤣🤣🤣sureci hizlandirmak icin elimdeki tek secenek bu diye kendimi motive ediyorum.psikolojik olarak hazirlanirsan birden enerji geliyor.bana birden bire geldi o enerji 2 hafta once. O gun ilk defa kalkip kendim icin bisey yaptiim icin lohusalik bitti inanirmisin.cocukla iletisim bile kolaylasti.onunda rutini olustu cunku ben mutlu ve enerjigim.bebikimede yansiyor❤️isleri kontrol altina o gun aldim.cunku rahatladim❤️kaosum son buldu❤️
Maşallah sana ya bende düzene gırsem belkı kızımda daha rahat eder

Ay benimde canım hiç istemiyor ama psikolojik yapmam gerekiyormuş gibi geliyor 🤣🤣
Ilkinde kanamam bitince beklememistik kırkımizi. Bu sefer 40 günü doldurduk kontrolde spiral taktırdım. Adam bekliyor tabi, 2 gün sonra annemlere geldik hava 45 derece salonda klima başında yatıyoruz kapı açık. Zaten uyuyakalıyorum 😅😅 darısı bayram dönüşu eve inşallah.

Kendi bebemde bir şey keşfettim geceleri bizim odada çok güzel uyuyor ama gündüz oturma odasında yanımda uzun süreli uyumuyor. Sanırım karanlıkta uyumayı seviyor.
Işık geçirmeyen perde var yatak odasında ondan mı acaba dedim ve
Gündüz yatak odasına koydum ilk kez gayet iyi uyudu.
Uyku sorunu olanlar için belki çözüm olur

X