2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ha şimdi uyandı ha şimdi uyanacak diye tetikte bekleyip hiçbir şey yapmadığım bebem 4 saattir uyuyo iyi mi keşke ben de uyusaydım of ne biçim dinlenirdim, şimdi tam gözümü kapatırım uyanır kesin
Aynı ben de öyleyim , sabahtandır bekliyorum uyansın emzireyim öyle yatayım diyorum. Bilsem ben de uyurdum

İçindeki civadan ötürü yaptırasim yok gibiydi ama instada falan da gördüm kanlı ishal hastalığı olan çocuk falan bir korkmadim değil yaptircaz o yüzden

Rota aşısının alerjiyi tetiklediği söyleniyor ben emin değilim, ilk çocuğumda yaptırmıştım ama bu kez kararsızım
Açikcasi artısini eksisini hesaplayinca yaparım diye düşünüyorum çünkü kızım 1 buçuk yaşında rota oldu ,17 gün kesintisiz ishal ilacı da yok sadece sıvı takviyesi, iştah sıfır..çok zor günler geçirdik,çok kilo verdi,daha sonra onu toparlamam çok uzun sürdü...

Kızlar rota aşısi ve menenjit aşısi yaptırmayı düşünen var mı,yaptıralım mi
Ben kızıma rota aşılarını da menenjit aşılarını da yaptırdım. 2.ay kontrolünde oğluma da başlıcaz. Bizim ailede menenjit hikayesi var bi miktar gözüm korkuyor yaptırayım da içim rahat etsin

Aaa bak siz de yasamissiniz, yaşayan daha iyi bilir. Ben de instada görünce korktum açıkçası yaptıralım dedik. Alerjisi yok sanırım bebisimin tam emin değilim. İnşallah yoktur

Ben kıyafet almaya yeni başladım baktım zayıflıcağım yok bari çapulcu gibi gezmeyim dedim artık koton ve defactoda güzel kıyafetler var özellikle kotonda. Bide şimal var avmlerde mağazası oluyor genelde. Güzel bluz alt üst takımlar filan var büyük bedenli kalıpları filan iyi

Okul çağı çocuklarında da çok oluyor tam bi salgın. Bulaş riskini minimuma düşürelim aşılarla inşallah

Kızlar doktorum bana 10 gün sonra ilişkiye girebilirsin artık diyor bi şeyin gelmesini bekleme gelmez ama sen başlat dedi
Canım hiç istemiyor ya :/
Sizde durumlar nasıll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…