2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Progestan dexi göbekten yapan kızlar, göbek dışında kol veya bacağa yapan oldu mu? Karnım sertleşti yaparken canim acıyor artık doktor kol bacağa yapabilirsin dedi buraya da sormak istedim yapan var mı?
Hem progestan dex hem claxene kan sulandırıcıyı göbekten yapıyorum artık derim gerginlikten iğne batmıyor bi kere kola yapayım dedim kan sulandırıcıyı bütün gün kolum ağırdı benim tek sıkıntım kan sulandırıcı. progestan dex ondan kat kat iyi inşallah kalp atımını duyunca keserler iğneleri karnım mosmor oldu

Ben bugün kan verip bu ızdaraba son vermek istiyorum 3. Gün embriyosu 10. Gün ilk transfer erken mi olur bugün versem normalde çarşamba günü vermem gerekiyormuş
Ben senin yerinde olsam çoktan kan vermistim pozitif değeri gözlerinle gör için rahatlasın bitsin bu şüpheli çile:)

Kızlar kese ya da kalp atışı duyan oldu mu? İlk hangimiz duyacak acaba çok heyecanlı perşembeye randevum var benim uygulamadan bakınca 5+3 gözüküyor ama bakalım nasıl olacak

düşük değil canım gayet güzel kaçıncı günün hayırlı olsun
Bugün 11. Gün

düşük değil canım gayet güzel kaçıncı günün hayırlı olsun
Bugün 11. Gün 7 martta transfer olmuştum

Ben kan sulandiriciyi hep koldan yaptım bazen hiç acımıyor bazen de fena yakıyor ama son zamanlarda yaptıklarım morarmadi hiç. Dex gobek derisine batarken midem bulaniyor artık iğneleri keseceklerini hiç zannetmiyorum canim 12.haftaya kadar kullanacaksınız dediler kaç kere bana. Kan sulandırıcıyı yapmadan once buz tutuyorum koluma uyuşturuyor istersen öyle dene bir sure

Koldan kendin mi yapiyorsun kan sulandırıcıyi?

Yok canim eşim yapıyor. Kendim yapmışım gibi konuşmuşum ama hemşireye yaptırmiyorum anlamında
Ya aslında tahmin ettim ama sorayım dedim bakiyim belki ben yeteneksizimdir diye ama tek elle nasıl tutup vurulur ki diye düşünmedim değil benim sorum mantıksız oldu yani

Yaa siz kaç gün üst üste yaptınız. Böyle silikken hcg kaç çıkmıştı
ben 3. gün embriyosu transfer oldum. 8. gün silik görünce hemen kan verdim 59 çıktı, 10.gün 132, 14 763.
yani deme o ki boşuna kendinizi üzmeyin. Ne güzel silikte olsa var çizgi. inşallah kan değerinizde güzel çıkar

İnşallah darısı başıma. Yarın güzel haberleri bende verebilirim inşallah çok teşekkür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…