2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yani şeyi sormak istemiştim aslın da koyulaşma olarak var gibi değil mi yoksa ben mi tam anlayamıyorum onun için sormuştum Hakkınızı helal edin. Rabbim mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine tüm kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah
Aslinda koyulasma icin anlik cektiginiz fotograflar arasinda mi karsilastirma yapsaniz? Bekledikce testin cizgisinin rengi degisiyor cunku.

Kızlar günaydın 10. Gün 5 dakika içinde çıkan bu yine belli belirsiz koyulaşma olmadı
IMG_1968.jpeg

şaka gibi ama benim de yok şuan arada bir belime sancı giriyor o da iğnedendir diye düşünüyorum 🤨
Ben sadece fitil kullanıyorum. Artık belirtilere takmıyorum diyorum ama takıyo insan iyiydi sanki varken :) Şimdi bebişim yerleşti belki onun ağrısıydı 3-4 gündür. Artık geçti diyorum bakalım neler olacak :dua:

Ben sadece fitil kullanıyorum. Artık belirtilere takmıyorum diyorum ama takıyo insan iyiydi sanki varken :) Şimdi bebişim yerleşti belki onun ağrısıydı 3-4 gündür. Artık geçti diyorum bakalım neler olacak :dua:
Al benden de o kadar belirti falan umrumda değil diyorum herkeste aynı olacak diye bir şey yok diyorum sonra google da belirti ararken buluyorum kendimi :KK47:

7. Gün kan verdim maalesef beta 1.20, pozitif gören arkadaşlar inşallah sağlıkla bebeklerine kavuşur.
Önce negatif oluyor test gününden önce 11.gün pozitife dönen çok .Doktorla onun için 12.gün diyiyor.eger 7.günde belli olsaydı kesin bir kanı ozaman hepimize 7.gün yap derlerdi

X