2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Gitsem görünür mü bebek acaba 28 şubatta transfer oldum

Al benden de o kadar belirti falan umrumda değil diyorum herkeste aynı olacak diye bir şey yok diyorum sonra google da belirti ararken buluyorum kendimi
Test günün ne zaman ? Benim haftaya pazartesi. Ama cumartesi günü yaptıracağım. O zamana kadar idrar testi yapmayacağım sanırım.

Gitsem görünür mü bebek acaba 28 şubatta transfer oldum
Muhtemelen görünür ama şimdi erken diye küçük diyebilir sonra ona moralin bozulur. Sonra kalp atışı bekleyeceksin yine stres acaba kalp atışı var mı boş gebelik mi diye diye stresler bitmez canım. Hem senin değerin de yüksekti ve güzel artmıştı hiç stres olma bence

Progestan dexi göbekten yapan kızlar, göbek dışında kol veya bacağa yapan oldu mu? Karnım sertleşti yaparken canim acıyor artık doktor kol bacağa yapabilirsin dedi buraya da sormak istedim yapan var mı?

Arkadaşlar testlerde çıkan 2. Çizginin koyulaşması durumunu fazlaca kafaya taktığınızı düşünüyorum zira betanın idrara karışması ve herkesteki etkisi aynı değil ve çok nadirdir 2. Çizginin çok koyu çıkması. İlk gebeliğimi öğrendiğimde neredeyse 6 haftalık hamileydim ve asla 2. Çizgi koyu değildi. Bunu baz alarak gebeliği değerlendirmemenizi tavsiye ederim. 2. Çizgi varsa en az 2 testte yeterlidir, kan testi de bunu destekleyen en net kanıttır.
Tüm 2. Çizgiyi gören arkadaşları tebrik ederim. Sağlıkla ilerlemesi temennisiyle hepimiz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…