2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben de çarşamba kese görmeye gideceğim çok heyecanlıyımmmm
Hayırlı olsun neşem inşallah çift kese görürsün aret hocayamı gideceksin, testten kaç gün sonra çağırdılar ben tedavi için 5 ay istanbulda kaldım artık evime döndüm, bir kaç kez daha gidip sonra bulunduğum bölgede gideceğim galiba

İnşallah bakalım çok teşekkür ederim Ben transfer sonrası 8-10-12. gün beta hcg testleri yapmıştım. Eğer direkt 12. gün yapsaydım 14. gün tekrar isteyeceklerdi ama ona gerek kalmadı dedi hemşire. Senden de çarşamba sonucuna göre cuma test isteyebilirler çünkü o beta hcg katlamasını görmek istiyorlar. 16 martta aradığımda 20 mart çarşamba için çağırdılar. Bundan ne kadar süre sonra kalp atışı için çağırırlar bilemiyorum. Kese için Ozan bakacak, bir sonraki muayene de Aret hoca bakacak. Düşük riski ortadan kalkana kadar ilk 3 ay merkezi bırakmamayı düşünüyorum şimdilik.

Çok sağol canım denerim bi de ben kendim yapıyorum eşim yapamıyor onun da etkisi olabilir morarma da tam açısını ayarlayamamış olabilirim doktor bana bişey demedi iğnelerle ilgili şu an için haftaya pazartesi öğreneceğim inşallah bakalım

O zaman ben iğneleri yaptırmaya gideceğim 3de kanda vereyim çarşamba bi daha veririm ve cuma yine Salı gibi de çağırırlar belki

Bugün transfer +5 test yaptım snakinkendimce hayali çizik görüyorum
Resim çekebilmek için akla karayı seçtim
Bisey gören var mı?

Eklentiler

• IMG_0918.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_0916.jpeg
    67,1 KB · Görüntüleme: 81
O zaman ben iğneleri yaptırmaya gideceğim 3de kanda vereyim çarşamba bi daha veririm ve cuma yine Salı gibi de çağırırlar belki
Yaptırdığında sonucu mutlaka hemsire hattına gönder onlar dönüş sağlıyorlar. Çarşamba günü sabahı da sana sms gelecek bugün test gününüz diye 12. Gün dolduğu için. Onda tekrar yapıp atarsın

Kızlar merhaba, bugün ikinci kanımı da verdim. İlki 8.gün 150 çıkmıştı, 10.gün 269 çıktı. İlkini öğlen 12 de verdim. Diğerini bugün sabah 9 da. Tam bir ikiye katlama yok ama doktorum verdiğin saatlerle de alakalı olumsuz bir şey düşünmüyorum dedi. Çarşamba tekrar kan vericem. Dua edin bana Pozitif arkadaşarım tebrik ederim. Rabbim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin

Yok 1 tane transfer oldum ama dün tekrar test verdim değer 909 çıktı acaba ikizmi oldu ? Böyle yükselen varmı değeri normal mi acaba
Benim de 7 mart sabahinda 2 adet 5.gun embriyosu transfer edilmisti, bu sabah yani 11.gun 828 betayi gördük sukurler olsun. Ben de ikiz mi acaba dedim ama simdi size tek transfer edilmisse bende de tek olabilir diye dusunuyorum. Ya da size tek yumurta ikizi oldu

İnsallah guzel haberler bekliyoruz bencede herseyi o degere baglamamak lazm bende yasadim ve gordum hayirli haberlerinle bizleride mutlu edersin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…