2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba, bugün ikinci kanımı da verdim. İlki 8.gün 150 çıkmıştı, 10.gün 269 çıktı. İlkini öğlen 12 de verdim. Diğerini bugün sabah 9 da. Tam bir ikiye katlama yok ama doktorum verdiğin saatlerle de alakalı olumsuz bir şey düşünmüyorum dedi. Çarşamba tekrar kan vericem. Dua edin bana🙏❤️ Pozitif arkadaşarım tebrik ederim. Rabbim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin 🙏
Merhaba herkeste ikiye katlamiyor canım endişe etme erken de vermişsin ben de bir saat öncesinde vermiştim ikinci testi yüzde 80 artış vardı. Doktorum gayet memnundu orandan beni de rahatlamıştı hatta tekrar kan istemedi. Endişe etme hiç 🤲🏻❤️

Kızlar benim yukarı dolaptan bir şey almam lazım. Eşim de evde yok tabure üstüne dikkatli bir şekilde çıkıp alsam bı şey olur mu acaba ya 🙄

Bugün transfer +5 test yaptım snakinkendimce hayali çizik görüyorum
Resim çekebilmek için akla karayı seçtim 😔
Bisey gören var mı?
Canım burda ben çok yaklaştırınca bir gölge görüyorum. 5. gün böyle çıkması çok iyi bence sabret biraz. Çok erken başladın testee :KK48:

Ben sabah belirtilerim kaybolarak uyandım. Kasık ağrım çok fazlaydı ilk 4 gün. Bugün belirtim yok. Göğüslerim dolu biraz o kadar. Sende ne var ne yok
Bende de aynı göğüslerim dolu hareket edince hafif bu acı var bide arada sol kalçamda yumurtaliklarimdan kalçama giden bi elektirik gibi batma var acaba daha tutunmaya mı çalışıyor nasıl bisey anlamadım yürüyünce oluyo 😔 ha ve belimde alt kısmında ağrı var

Son düzenleme:
X