2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde acılar Şükür ki 1 kızım var Allah kızıma uzun ömür versin.Yaş 43 7 deneme 1 kimyasal 1 kalbi durdu inşallah bu son olan sağlıkla ilerler
Ben 31 yaşındayım erken evlendim 13 yıldır olmadı rabbim bu sefer o doktor kapısından gülerek çıkmayı bu sefer mutluluktan ağlamayı nasip etsin
9 geblik 8 tane kürtaj 1 tanesi kimsayal oldu 2 yıl önce en düşük kalite 5. Gün embriyosu transfer oldum tutmadı inşallah bu sefer rabbim bana sağlıkla koylaylikla nasip eder

Ben 31 yaşındayım erken evlendim 13 yıldır olmadı rabbim bu sefer o doktor kapısından gülerek çıkmayı bu sefer mutluluktan ağlamayı nasip etsin
9 geblik 8 tane kürtaj 1 tanesi kimsayal oldu 2 yıl önce en düşük kalite 5. Gün embriyosu transfer oldum tutmadı inşallah bu sefer rabbim bana sağlıkla koylaylikla nasip eder
Allah hepimizin yardımcı sı olsun

Bugün 10. Gün oldu hala test zerre koyulaşmıyor. Delircem artık. Yarın kan aldırcam. Neden böyle oluyor ya.

Eklentiler

• IMG_4389.jpeg
    IMG_4389.jpeg
    112,9 KB · Görüntüleme: 99
Nasıl dayandınız yaaa çok acıyo çok. Dediğiniz gibi polikistiğim yok ama yinede yakalandım işte🫤Ben alerjimden dolayı antibiyotik içemedim bu haldeyim, siz içtinizde etkisi olmamış. Benim 1hafta geçti. İnşallah 2haftayı bulmadan iyileşirim😟
Benim içtiğim ilaçlar etkili oldu ki 1 haftada toparlandım diyorum. Kan sulandirici, oxodite de kullandim. Birde 8 tane prokoktin hormonu bir ilaç kullandım.
Sizin transfer yapıldı değil mi ?

Benim içtiğim ilaçlar etkili oldu ki 1 haftada toparlandım diyorum. Kan sulandirici, oxodite de kullandim. Birde 8 tane prokoktin hormonu bir ilaç kullandım.
Sizin transfer yapıldı değil mi ?
Tamam anladım. Allah kimseye yaşatmasın çok kötü çok. Evet evet transferim yapıldı. Pazartesi yumurta toplama, cumartesi de transfer oldum.

7. Gün kan verdim maalesef beta 1.20, pozitif gören arkadaşlar inşallah sağlıkla bebeklerine kavuşur.
Cok uzuldum. Kendini cok uzmemeye calis. Hayatta herseyin bir sebebi ya da bir vakti var. Ins tekrar denemek icin maddi ve manevi gucu hemen bulursunuz. Bir yandan da belki 10.-11.gunde birseyler degisir diye dusunmeden edemiyor insan.

Cok yorumlanacak birsey yok aslinda. Bariz cift cizgi var. Hayirli olsun.
Yani şeyi sormak istemiştim aslın da koyulaşma olarak var gibi değil mi yoksa ben mi tam anlayamıyorum onun için sormuştum Hakkınızı helal edin. Rabbim mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine tüm kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah

X