2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Canım verdim şimdi ölçtüm başından 36.7 çıktı ama kulağı 38.7 çıktı öylesine ölçmüştüm bu kulaktan ölçmek için doğru değil ama yinede böyle yüksek çıkması normalmi onu merak ediyorum🤔
Canım benimde oglumun kulaktan 37.7 čıktı yüksek mi ki. Ama vucudu alnı falan sicak degil. Seninki nasıldı.
Düşürmek için ne yaptın canim........

Bizde aynıyız ya hep memede uyuyor yerine koyduğum an mık mık, tekrar meme misafirim vardı bu kadar emzirmek normal mi diyor kızcağız 🤷🏻‍♀️ şimdi banyo yaptırdım inşaallah güzel geçer uykuya
bence bunların güncellenmeler hep aynı kucakta şekerleme halindeyiz yatağına koyuyorum 10 dakika sonra uyanıyor :)

bugün başladık canım biz de, 1 aydır doğum kilosunu yakalayamamış bile 😞 kan idrar tahlili verdik karın usg istedi 5 mayısta vereceğiz. sütüm var günde 10 bez değişiyoruz hem çiş hem kaka oluyor, bebek çok keyifli neden böyle oldu anlamadım durup durup ağlıyorum mahvoldum
Kaç kilo canım, hayır üzülme bakalım mama ile nasıl olacak, belki sütün yaramıyordur kuzum sakın kötü düşünme hangi mamaya başladın peki

Kaç kilo canım, hayır üzülme bakalım mama ile nasıl olacak, belki sütün yaramıyordur kuzum sakın kötü düşünme hangi mamaya başladın peki
3700 doğmuştu canım 3300e düştü şimdi 3500 olmuş. inşallah sütümdür sebep olan 😞 acil eczaneden aptamil bulabildik biz ama yenidoğan hemşiresi arkadaşım hipp ve sma yı almamı önermişti canım

womi womi kuzum ya çok geçmiş olsun 😔 nasıl oldun iyi misin doktoraa gidecek misin inşallah tekrarlamaz canım benim ya bebisko nasıl burnu akıyor demişsin ay üst üste gelmiş hepsi ya 😔

44 günlügüz yaklaşık 4 5 gündür bu şey çıktı. daha önce yoktu olsa görürdüm.

Eklentiler

• 20240422_195404.jpg
    20240422_195404.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar bana bir akıl verin. Kaç saate mi emziriyorsunuz ve kaç dakika? The The canım sen nasıl yapıyorsun @Evva peki sen canım herkes bebek zayıf diyor moralim çok bozuluyor gerçekten 🥲
Canım ben hiç saat tutmuyorum ne zaman isterse veriyorum. Uyaniksa asla 2 saati bulmuyor. Benimki uzun emmiyor Max 10 15 dk doğduğundan beri böyle

Kızlar günaydınnnnnn, ya bazen atlasın kakası sarı, bazen hep sarı hem yeşil oluyor acaba niye, çok gazı var aşırı, nasıl geçecek bu gaz bilmiyorum ne denediysem nafile. Aslııııı sizde durumda ne A Asliyokfotokopisivar , canım ilacın gazı nasıl biryenianneadayi biryenianneadayi . Çocuğum ıkınmaktan kıpkırmızı oluyor.anlamadığım konu gazda çıkarıyor ama halen ıkınıyor halen.
Benimkide aynı malesef akşamları krize giriyor zeytinyağını ısıtıp karnına poposunun üzerine sürüyorum ayak altına acıelma yağı aldım onu sürüyorum bir çay kaşığı kimyon çayı veriyorum kendimde akzer diye bir anne çayı aldım bir bardak ondan içiyorum bir bardakta kimyon ve rezeneyi karıştırıp demliyorum onu içiyorum yine bir nebze iyi oluyor

Aynen canım okunurken makat çatlağı olmasından korkuyorum bende dediğin gibi düşünüyorum sendin demi yaptık her gün aynı saatte diye eşime de anlattım o da mantıklı buldu yani zorlandıkça yapılabilir doktor da öyle dedi zaten ek gıdaya kadar sabredin dedi bizimkilerde prematüre doğdular ondan sanırım birininki zorlanıyor bağırsakları o yüzden makat çatlağı olacağına uyarırım daha iyi
Evet tatlım bendim. Yüz üstü yatiriyordum ben göbek bölgesine havluyu rulo yapıp koyuyordum daha rahat oluyordu altına da tek kullanımlık alt açma bezi.Etrafında gezdir önce

Bizde aynıyız ya hep memede uyuyor yerine koyduğum an mık mık, tekrar meme misafirim vardı bu kadar emzirmek normal mi diyor kızcağız 🤷🏻‍♀️ şimdi banyo yaptırdım inşaallah güzel geçer uykuya

Kısa sürelşdşr bu durum inşallah
Hem bebeye hem bize yazık 🥴

Yok lütfen bitsin meme acısından öleceğim saat başı içiyor😭

Saat başı mı, ben bugün abartmıyorum 15 dk da 1 bile meme verdim hiç bir şekilde sakinleşmiyordu 🥺

X