2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kuzum belim hiç iyi değil bebeğim de şu an emiyor 12 saate bir ilaçlı buhar verdi doktor ama iyi de gelmedi serumla açtım 1 saat önce ama hala çok tıkalı nefes alırken zorlanıyor kesiliyor gibi oluyor çok korkuyorum
Ah kuzum benim ya rabbim acil şifalar versin çok üzüldüm 😔 Belin için krem kullanman yasak mı emzirdigin için acaba havlu ısıtıp koysan iyi gelir mi yada sıcak su torbasi yapsan. Kuzum bıanda bugün mü tıkandı daha öncesinde belirti varmiydi bebiste zaten birtek burunlarindan nefes alabiliyorlar yavrum benim nasıl zorlanıyordur 😥

Bu acı elmayı ben ikincide denemeye kalkmıştım kokusundan mıdır başka bişeyden midir bilmiyorum ateşe değmiş gibi ağlamaya başlamıştı oğlum korkudan aklım çıkmıştı
Kuzum ısı veriyor zaten yakıyor deriyi birde uyku veriyor topuklara bir damla sürün diyorlar, bazıları karnına masaj yapıyor ne cesaretse... Doktorlar bir damlası bile bebeği komaya sokabilir diyor yani bebek uyanamadigi için hastaneye götürüp öyle komaya giren bebekler varmış

Canım üzülme emzirirken benimde öyleydi her öğün 90 cm anne sütü içirirdim ama kilo almamıştı doktor protein zenginleştirici toz vermişti sma nın onu kullandık anne sütü verirken yani anne sütü protein açısından zengin değildi kilo aldırmıyor benimde zaten kesildi şimdi azlık damla damla geleni veriyorum üzülme her şeyde vardır bir hayır ağlama stres olma sen
ben de öyle diyorum canım öyle rahatlatıyorum içimi ama çok zor bi durummuş gerçekten senin için de üzüldüm 😞 peki tozu kullandığında bi gelişme oldu mu canım sütünde yani bu düzelebilecek bi durum mu acaba

Ah kuzum benim ya rabbim acil şifalar versin çok üzüldüm 😔 Belin için krem kullanman yasak mı emzirdigin için acaba havlu ısıtıp koysan iyi gelir mi yada sıcak su torbasi yapsan. Kuzum bıanda bugün mü tıkandı daha öncesinde belirti varmiydi bebiste zaten birtek burunlarindan nefes alabiliyorlar yavrum benim nasıl zorlanıyordur 😥
Kuzum dün akşam biraz hissettim dolmuştur normal zannettim sonra sabah dışarı doğru akınca hasta olduğunu anladım burnunu aspiratörle çekeyim dedim çektim baktım sarı sümükler geliyor o şekilde anladım tam olarak hemen hastaneye götürdüm battaniyeye sardım taksiyi aradım bebek arabası bile almadım yanıma ve öyle olunca belim daha da kötü oldu ama sabah kalkamayacağımı düşünürken o annelik gücü geliyor gerçekten o halde bile yetmeye çalıştım. Sıcak havlu iyi geldi kuzum bir de sardım belimi o da iyi geldi ama oturup kalkarken eğilirken çok ağrıyor

Kızlar merhaba, normal doğum yapıp iç dış dikişi olanlar varsa bir şey sormak istiyorum. Kabızlık yaşadınız mı? Doğumdan sonraki 4. Günümüzdü bugün ve tuvalette afedersiniz kendimi çok zorladım büyük tuvaletim için. Üstünden 6-7 saat geçti kanamamda herhangi bir artış ya da ağrım yok. Ama baya zorlamıştkm bu yüzden dikişler atmış mıdır endişeliyim. Atarsa ne olur nasıl anlarım yaşayan varsa diye sormak istedim😢

Kuzum ısı veriyor zaten yakıyor deriyi birde uyku veriyor topuklara bir damla sürün diyorlar, bazıları karnına masaj yapıyor ne cesaretse... Doktorlar bir damlası bile bebeği komaya sokabilir diyor yani bebek uyanamadigi için hastaneye götürüp öyle komaya giren bebekler varmış
Ay Allahım sen koru bebişlere kullanırken herşeye dikkat etmek lazım valla

Kızlar merhaba, normal doğum yapıp iç dış dikişi olanlar varsa bir şey sormak istiyorum. Kabızlık yaşadınız mı? Doğumdan sonraki 4. Günümüzdü bugün ve tuvalette afedersiniz kendimi çok zorladım büyük tuvaletim için. Üstünden 6-7 saat geçti kanamamda herhangi bir artış ya da ağrım yok. Ama baya zorlamıştkm bu yüzden dikişler atmış mıdır endişeliyim. Atarsa ne olur nasıl anlarım yaşayan varsa diye sormak istedim😢
Benim içte 2 dikiş vardı bende kabız olmuştum herhangi bir sorun yaşamadım

Canım kendin ayna yardımıyla bakarak anlayabilirsin. inşaAllah atmamıştır peşin peşin üzme kendini.

Kuzum dün akşam biraz hissettim dolmuştur normal zannettim sonra sabah dışarı doğru akınca hasta olduğunu anladım burnunu aspiratörle çekeyim dedim çektim baktım sarı sümükler geliyor o şekilde anladım tam olarak hemen hastaneye götürdüm battaniyeye sardım taksiyi aradım bebek arabası bile almadım yanıma ve öyle olunca belim daha da kötü oldu ama sabah kalkamayacağımı düşünürken o annelik gücü geliyor gerçekten o halde bile yetmeye çalıştım. Sıcak havlu iyi geldi kuzum bir de sardım belimi o da iyi geldi ama oturup kalkarken eğilirken çok ağrıyor
Kuzum sümük akışkan gibi mi yoksa hani burunlarinda top gibi sümük oluyor ya birde öyle mi sen burun yıkaması yapıyor musun doktoruna sordun mu onuda? Oy kıyamam kuzum benim ya evlat olunca insan kendini unutuyor işte rabbim ikinize de tez zamanda şifa versin 🤲🏻❤️

Kuzum sümük akışkan gibi mi yoksa hani burunlarinda top gibi sümük oluyor ya birde öyle mi sen burun yıkaması yapıyor musun doktoruna sordun mu onuda? Oy kıyamam kuzum benim ya evlat olunca insan kendini unutuyor işte rabbim ikinize de tez zamanda şifa versin 🤲🏻❤️
Alya kuşum sen nasılsın Aslı nasıl gidiyor

Canım ağlayarak uyanması aşı kolu ağrıyor basıl korona aşısında bizimde kolumuz ağrıyordu kaldırırken omlarında öyle şuan moro refleksiyle ellerini bir anda yukarı falan kaldırınca da ağlayarak uyanır kolu ağrıyordur ben ağrısı olunca da ateş düşürücü verdim çünkü calpol ağrı kesici ve ateş düşürücü geceyi rahat geçirmiştik doktora sordum olur demişti
Kolundan vurulmadı canım bacaklarına vuruldu.Bizede doktor calpol yazdı ama hiç etkisini görmedim 3 saate düşürmedi mecbur fitil aldık şimdi düşmüş şükür..birde ben calpolun içerikliğini okudum beğenmedim nedense birde vermem ve bir doktorla konuştum bana dedi şurup verme kusucak gerçektende ilkinde küstü fitil en güzeli gece kalkarsa yine fitil vericem

Gazi vardır o zaman canım çünkü sürekli olmuyor anladigim kadarıyla bugün oldu bitek dimi hergun bu şekilde kusarsa köpük kaka yada kanlı kaka yaparsa alerji yada reflü demek
Bugün oldu canım inşallah tekrar olmaz kakasını takip edeyim o zaman hiç bakmıyorum ama hep ishal gibi genelde baya ses çıkararak ishal gibi kakasi var normaldir dimi

Alya kuşum sen nasılsın Aslı nasıl gidiyor
Alya balı bugün ilk defa uyudu 😂 plates topu dile gelse o bile bugün üzerine cikmadigim için teşekkür eder 😂 tabi ben oh ne güzel bir yaslanıp sırtımı dinlendireyim mi dedim tabiki hayır yatağımın üzerini komple kaplayacak kadar çamaşır ütüledim valla öteki tarafta sırtım benden şikayetçi olacak 😂 siz nasılsınız kızımın kankisi nasıl 😍

X