2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Öyle bişey olursa rabbim dayanma gücüde verir inşallah karnım çok ağrıyo psikolojik mi anlamadım
Sen gönlünü ferah tut, Allah gücünü kuvvetini verir daha belli bile değil şimdiden düşünme bence. Olursa da vardır bir hayır kızına arkadaş olur ikinci çocuk belki zor ama çok iyi bir oyun arkadaşı oluyorlar ben benim bebişi emzirirken ilk ikisi full kavga ve oyun bana sataşmaya vakitleri olmuyor

Reactions: The
ya zaten istiyorum kardeşi olsun diye ama bu kadar da erken değil yaşına geleydi bi valla öyle bişey olursa burası benden kurtulamaz

Kızlar bugüm yine fışkırır gibi kustu bebeğim Hem de baya baya. Ya anlamıyorum neden oluyor haftasonu, acilde bir şey yaparlar mı gitsek? Yarını mı bekliyim
Canım benim çocuklarda da süt alerjisi var fışkırır kusma mukuslu yeşil kakamız vardı ben diyet yaptım hamd olsun düzeldi şimdi bu bebişte de dikkat ediyorum tekrar doktoruna danış muhakkak

Öyle bişey olursa rabbim dayanma gücüde verir inşallah karnım çok ağrıyo psikolojik mi anlamadım

Aynen öyle hayırlısı olsun canım
Psikolojik olabilir

Bunu savunan bir grup doktor var, bilemiyorum

D vit benim ve çocuklarımın hep düşük çıkıyor, ülkemizde de genelde düşük seyrediyor çevremdekileri kişilere de bakınca, bu minnoşum da da riske atamıyorum ben, d vit önemli bence
Hangi damlayı kullanıyorsun, biz hiç zararını görmedik d vitaminin

Kızlar bugüm yine fışkırır gibi kustu bebeğim Hem de baya baya. Ya anlamıyorum neden oluyor haftasonu, acilde bir şey yaparlar mı gitsek? Yarını mı bekliyim
Daha önce götürmüş müydün bilmiyorum
Reflüsü olabilir şurup veriyorlar, Niqu nun bebesinde car reflü

Evet türkiye de genelde düşük d vitaminleri, ben ya wellcare ya ocean alırım canım içerikleri temiz diye ama belki de denk geliyor bilemiyorum yine denerim ara ara

Kizlar 26 gün civarı ya da gecmif kizlar uyuduktan sonra bırakınca ystmaz oldu nasıl yapicam ya hep kucakta gaz bitmiyor sanırım emziği zar zor veriyorum attiriyor

Ahaa deme kiiiaaz allahh geliyor gelmekte olan ashahdha ben kesin taktiriyorum o zaman spirali hiç uğraşamam benimki de korunmuyor bende hayatta hap içmem kol altı implantta çok iyi diyorlar ama bilemedim bı doktora danışmak lazım

Bende aynı şekilde içinde çatlak olmuş acısından duramıyorum dikiş acısı bi yandan makat acısı bi yandan canım gidiyo ya

Telsiz tavsiyesine ihtiyacım var kızlar. Siz ne kullanıyorsunuz kameralı olanları Wi-Fi’ye bağlamak zorundayız diye istemiyorum fazla. Bebeğe zararı olmayacak ne var acaba?

Reactions: The
Telsiz tavsiyesine ihtiyacım var kızlar. Siz ne kullanıyorsunuz kameralı olanları Wi-Fi’ye bağlamak zorundayız diye istemiyorum fazla. Bebeğe zararı olmayacak ne var acaba?
Ben Philips kullanıyorum çok memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…