2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Anladım. Bizimki de o kadar emiyor aslında. Araştırdım da emzikle ilgili sorulan sorular kısmı var orda baya detay vermişler. Emdikçe büyüyormuş emzik kauçuk oldugu için. Süner gibi. 4-6 hafta içinde değiştirmek gerekmiş. Yenisini alınca da eskisiyle farklılık oldugundan bebek yeniyi almak istemiyormuş. O yüzden çok geçmeden değiştirmek gerekmiş vs. Emziğin şekli değişirse aklında bulunsun

Benim bu doğumda çok kesi olmadıgından makatta normalde acı hissetmiyorum canım. Sabah uyanınca kuru erik kayısı ve hurma yiyip üstüne ılık su içiyorum. 1 saat sonra falan kahvaltı yapıyorum. Düzenli bu şekilde yersem bagırsaklarım güzel çalışıyor. Yemezsem zor çıkıyorum wcye. O da o amlık agrı yapıyor

Kocam beni çok sıkıştırıyor ya ama ben iç dikişlerin tamamen iyileşmiş midir emin olmak istiyorum ilişkiden korkuyorum ya... Dikişi olan kızlar doğum sonrası ilişki çok acılı oldu mu of valla her dert kadınlara ya..

Reactions: The
Evet ya dün yaptım Hah oldu dedim baya da gitti sonra nasıl cikardiysa bı baktimcikmis

Bizimki kauçuk değil silikon

Benim de sol meme sağın ancak yarısı falan süt çıkarıyor boyut farkı da var ve hep yumusak tamamen kaybetmekten korkuyorum az süt olunca az emiyor onu kısır döngüye girdik napabilirim bilmiyorum. Başta tek meme emziriyordum her öğünde çünkü tek memeden çekince diğerini istemiyordu tekini tam bitirsin bari diyordum ondan mı oldu acaba Bi videodan duymuştum aslında başlarda eşit emzirmezseniz boyut farkı olur diyordu daha cok ugraşsaydim keşke

Oy benimki şimdiden sıkıştırıyor kaldı ki daha kanamam bile bitmedi tam. Günah olmasa şimdi yapalım diyecek hiç de canım istemiyor doğrusu henüz

Benimde aynı anlattigiin şekilde. Pazartesi gideceğiz doktora bakalım ne diyecek

Kuzum ikinciye genelde daha çabuk hamile kalınıyor, çok yakınım var, 10 yıl tüp bebek tedavisi gördü 5 kere hiç biri tutmadı, 1 tane doğal yolla oldu, sonrasında hemen bir tane daha normal yolla oldu, ikiz gibi büyüyorlar şuan
Biz planlar yaparız ama Rabbim neyi nasip ederse o olacak, sende gönlünü ferah tut, hakkında hayırlısı olsun, ilk sefer de tutacak diye birşey de yok, tutarsa da vardır bir hayr.

Bu kauçuk olan canım.

Eklentiler

• IMG_3219.png
    128,9 KB · Görüntüleme: 40
Öyle bişey olursa rabbim dayanma gücüde verir inşallah karnım çok ağrıyo psikolojik mi anlamadım

Kızlar kızım dün çok huysuzdu ara ara böyle keyifsiz gün geçirdiğimiz oluyordu. Bugün d vitaminini vermedim çocuk patır patır gaz çıkarıyor ve uyudu ilk uykusunu. Ben oğlumda hiç d vitamini kullanmadım elhamdülillah sağlıklı hep dışardaydık günlük güneşini aldı. Bir de diyorum anne sütünde madem D yok demek ki öyle olması gerekiyor siz ne diyorsunuz

Bir de oğlum kasım doğumlu o zamanki çocuk doktoru bir de dedi ki kış doğumlu olduğu için 6 damla kullan ay çocuk bir mahvoldu ben hemen anlayıp bıraktım ve daha da kullanmadım kanına rutin baktığımızda da hep optimum düzeyde çıktı d si bence fazlası da zararlı

Kızlar bugüm yine fışkırır gibi kustu bebeğim Hem de baya baya. Ya anlamıyorum neden oluyor haftasonu, acilde bir şey yaparlar mı gitsek? Yarını mı bekliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…