2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar bebeği 40 günü geçip hala göbekte sarı akıntı vs olan var mı

İlk çocugumda benimki de philipsti. Şimdi baktım bozulmuş. Yeni bişey almak zorundayım. Aynısını almayım diyorum bu sefer
Benimki bundan canım. Ben bunu dolaptan almıştım ilk çocuğumda. 2 yıl kadar kullandım resmen ve hala çok şükür iyi durumda yani, denk gelmiştir sana bence çünkü gerçekten kullananlar hep çok memnun

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-21-14-17-06-024-edit_com.opera.browser.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 26
a
düştü 5-6 tane canm ama kaç tane var bilmiyorum ben hala ayakta kalınca kesi yerim acıyor klozet dısında tuvalete bile oturamıyorum cok canım yanıyor
Benim o acılar geçti artık 3 dikişim vardı yarın 3. Hafta kontrolüm var bakalım düştü mü bilmiyorum erken geçti dikiş yeri acılarım şuan tek sıkıntım temızlık yapmam lazım oraya nasıl alıcam nasıl yapıcam salağa bağladım suan

Çok pahalı o kol altı ya
Arkadaşım birkaç ay önce 2.500 TL'ye yaptırdı şu an ne kadar? Kız sen 9 ay sonra tekrar gebelik düşünüyorsan bence hiç bulaşma spiral veya buna. Ben olsam yaptırmam yani değmez o kadar kısa süre için prezervatif+ geri çekilme tamam bence

Kızlar bebeklerde bebek tırnak makası kullanan var mı? Ben yeni aldım kullanmaya cesaret edemedim daha ama kullanmam lazımpilli törpü tırnak kenarlarını törpülemiyor batık olmasından korkuyorum kenarları törpülersin eti de törpüleniyor kızarıyor busbefer mikrop kapar diye korktum kızlarım yerinde durmuyor zaten yaparken. Tırnak makası artık kullanılır herhalde demi bebeklerin ki zaten minicikmiş dün yeni aldım yoktu evde

Kocama dünden sonra güvenmiyorum ben kol atlıyı baya pahalı diye biliyorum tam fiyat bilmiyorum canım. Aynen dediğin şekilde yoksa unutsun beni

Reactions: The
Ben hep makasla kesiyorum canım

Benimki başka modeli on yıl önce kullanmıştım geçen sene kardeşimde kullandı ve bozuldu ben biraz daha araştırayım bu modeli

İlk 1 haftasında tırnak makası kullandım ben ama beğenmedim dediğin kenarları iti duruyor..törpüyle kenarlarını yuvarlak yapıyorum güzelce etine hiçbir şey olmuyor

İlk 1 haftasında tırnak makası kullandım ben ama beğenmedim dediğin kenarları iti duruyor..törpüyle kenarlarını yuvarlak yapıyorum güzelce etine hiçbir şey olmuyor
Benimkilerin tırnakları ete çok yakın herhalde kuzum yapamadım törpüyle beceremedim sanırım ortası oluyor kenar tırnakları yapamıyorum törpüde nedense

canım iç dikişler düştüyse yaparsın ben iç dikişker düşmediğinden yapamıyorum zarar veririm diye her gün yıkayıp kurutuyorum güzelcd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…