2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
ayyy kızlar kabus gibi bir gece bir an önce bitmesini diliyorum kızım gitti başka bir bebek geldi sanki, asla susmuyor çığlık çığlığa ağlıyor. Benim kızım geri gelecek mi yaaa

Kızlar selamm, ya çok canımı sıkan bir şey oldu yaşayan var mı bunu, 2gündür sol göğsümden süt gelmiyor. Sağıyorum el pompasıyla, elimle sıkıyorum vs yok, bir yemek kaşığı ancak çıkıyordur. Emzireceğimde ilk o göğsümü veriyorum ama süt gelmediği için Nil sinirlenip bırakıyor emmeyi, 5dk emzirin falan yazıyor nette ama ne mümkün 5dk asla tutmuyor o memeyi. Dokunduğumda yumuşak ve diğerine göre bariz küçük sol taraf. Tek meme simdilik yetiyor doymasına ama ilerde yetmeyebilir, sol göğsümü tamamen kaybetmek istemiyorum napıcam ya. Tıkanıklık mı var bilmiyorum ama şişlik ağrı falan da yok. help!

Kizlar kundak yapıyor musunuz , muslinle veya kubdakla falan, yenidoğan kundakli tulum alnistim little gustodan , kundak kısmını istemiyor bı kere mi ne ancak tskabildim , nasıl yapiosunuz bebeleri nize
Evet ben doğduğundan beri yapıyorum eli hiç durmuyor çünkü bizimkinin baya beyaz bir örtüyle kollarını sarıp üstünden tülbentle bağlıyorum uyku tulumundan falan çıkarıyor ellerini çünkü kundak yaptığım için çok daha güzel uyuyor
Benim 2 haftada düşmüştü dikişim 1 tane vardı

de canım normal ya da sezeryan bir kaç ay içinde hepimiz kabızlık problemi yaşayacakmışız bunun esas çözümü eski model tuvaletlermiş evinde olmayanlar içinde bir minik boy yükseltici bir tabureye ayaklarını koyarak çekecek ve tuvalette öyle oturacakmışssın alaturka tuvalet hissiyatı yaşamak için

Canım sen tek meme mi emzirdim tercih ettiği için daha çok sağdakini mi verdin? Yoksa sol taraf küçüğüne kadar ikisini de emiyor muydu her öğünde? Emzirmeden önce sıcak su torbası koymayı dene biraz kanallar açılır belki, kaç günlük oldunuz?

Hahah eşin resmen sonunu düşünen kahraman olamazzz demiş benim ki de gün sayıyor avına sinsice yaklaşan aslan gibi şuan ayy kizz Allah korusun kalmaaa amann spiral falan düşünüyor musun? Benim kocaayı git sprey taktır 40 olunca diyor kamil adını da söyleyemiyor

Aslı belim kasıklarım ağrıyo internette doğumdan 6 hafta sonra yumurtlama görülebilir yazıyor yani 42.gun kafayı yicem iki hafta geçmez şimdi bana. Dün kızım kuduruyodu dedim hamile kalırsam seni asıcam bi tarafından eyvah diyo odadan kaçıyo

Ya hiç öyle yapmadım, her öğünde birini verdim, yetmezse diğerine geçtiğim de oldu bazen, ama genelde iki göğsüm de çok dolu bile olsa yarım yarım emzirmedim birini tam boşaltana kadar tekini verdim, iki saat sonra diğerini verdim gibi, 4martta doğdu kızım, 47gün oldu. gece 5ge kalkıp sağdım ikisini de mesela, sol yine dolmus suan, sağ boş

Kuzum ben bir aylıkmışım annem kardeşime hamile kalmış,

Ya hemen olacak birsey yok kuzum, sakın ol kolay hamile kalabiliyor musun peki canım
Yok canım kızıma 20 ay sonra kaldım ama eşimde sıkıntı vardı hem ondan olmuyordu hemde ben pcosum. Doğumda kistte kalmamıştır dediler bide ilki zor oldu ikinci hemen olur dikkat et kafasında olanlarda var. Öyle bişey olursa herkes şok olur hayırlısı olsun ben yine de inşallah yoktur yada vardır diyemem Rabbim hayırlısını nasip etsin aylarca korunmadık ama olmadı sonuçta bu şekilde kalırsam nasibi varmış derim bile isteyede olan bi durum değil ama olursa da üzülmem. Sadece çok yoruluyorum karnımdaki cana yetebilir miyim onları düşünürüm

Kız bak o da kayabiliyormuş falan

Ne yapılır bilmiyorum ama 25 nisanda bi emzirme semineri var ona katılacağım, senin için sorarım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…