2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kaç günlük oldu canım

Yaaa o zaman aynıyız biz benimde düşüklerim var.Sezeryanı o kadarda takmıyorum ne kadar çok ağrım olsa bile ondan önce yaştan dolayı biraz zor her konuda gebelikte riskli oluyor hiç aklım almıyor

Anldm cmm evet haklısın tek maas zor Allah yardmcnz olsn inşallah bir yolu bulunur

canım konuştum daha önce ama yok sanki cocuğu kadınlar tek başına yapıyolar erkekler öyle davranıyor. O kadar bunaltıcı ki zaten ev, misafir, temizlik e bide üstüne bebek bakımı.
Pes etme yine konuş..damardan git öyle konuş yapamıyorum de olmuyor sensiz de..bende ilk konuşunca boş verdi çok denedim sende öyle et..

Kızlar burada bebişleri kanguruya koyanları gördüm de doktorunuz onaylamış mıydı 3-4 aylıkken başlanır diye okudum yenidoğanlarda sling öneriliyormuş doktorunuzun yorumu ne merak ettim
Cnm bnim fikrim 3-4 aylık bebekler kilolu oluyor ve taşıması zor oluyor, insanın omzu kopuyor, bnce ilk 3 ay kanguru için

boşverdim artık kendisiyle de konuşmuyorum. Konuşunca anlıyor mu sanki...Sessiz sinema gibi ev bi tek bebişin sesi var.
Cnm inan bizde aynı şeyleri yaşıyoruz, bütün erkekler aynı demekki. Bi wc giriyor yarım saat yok. Ama yınede bu sefer şükredıyorum cunku oğlumda hiçbşrseye elini sürmemişti. Mercan uslu durdugu sürece kucagına alıyor, aglarsa hemn bna verıyor, bazen uyutuyor, oyalıyor falan. Yemk yedıyse o alıyor ilgılenıyor kısa sureliğine ama gce destek yok açık açık söyledi, gce bnden destek bekleme, teksin dedi. Ben gece kalkamam dedi. Bnde napıyorum öğlen 1lere kadar yatıyorum. Ufak tefek sofra kur, tabak götür, makına yerleştir falann..

Mesela gecen pazar saat olmuş 12. bu kalktı sandım ki bn mercanı emzırene kdr kahvaltıyı hazırlıcak. O naptı bn emzırırken tv baktı. Sonra bn mutfaga geçince wc girdi. Bn hemn geçtim kahvaltıyı hazırladım tabi e noldu. Halbuki bn emzırene kdr hazırlasaydı bnde hazır sofraya otururdum, vakit kaybı olmazdı hem. Bazen sofraya 1 tabak goturuyo kahvaltılıkları taşırken tv ye bakıp kalıyo bıdaha gelmıyo taşımaya
Daha çok şey varda neyse.... Yontulmamışlar.. Hep söylicen hep dürtücen. Ne eleştirici kabul edıyolar nede kndılerıne laf soyletıyolar hepsi aynı

Kızlar ağrılarınız oluyormu kemiklerim çok ağrıyor ayak el parmaklarıma kadar ama ben vitamin kullanmıyorum acaba diyorum ondanmı..sağlık ocağına söylicem yeniden yazsın bana neler kullanmalıyım

21 günlük canım
Aslında açlıktan ağlamıyorsa 2saatş 3saate çekebilirsin doyduğundan eminsen uyuyan bebeği uyandırma ben o hatayı çok yaptım artık bıraktım geceleri 4daate kadar uyuyo ve acıkınca uyanıyor 20dinden sonra 3saate cekmiştim uyandırmayı artık hiç ellemiyorum uyandıkça emziriyorum ve kilo da alıyor maşallah

canım geceleri bazen 3 saati buluyor alarmı duynuyorum çünkü kendisi ağlıyor öyle kalkıyorum yine de 2 saati geçirmemeye çalışıyorum bir 9 gün sonra falan 3 saatten devam ederim

öyle gerçekten. Zorlanıyoruz görüyolar da. Keşke bende kafam rahat sadece işe gidip gelsem

Aslıııı ne yaptın ben huniyi 10 tane taktım resmen, uykusuz her gece şarkısını söyleyip geziyorum
Bana da gönder huniden lütfen benim daha dilim de dönmüyor sarki falan söylemek nerde konuşamıyorum çift görüyorum yürürken sendeliyorum bide bende değişik bişey olmaya başladı böyle çok yoruldugum da boğazım şişmiş gibi acıyor yutkunamiyorum sanki balon var orda flashla bakıyorum hiç bişey yok kırmızı bile değil boğazım hatta antibiyotikte içtim geçenlerde mastitten dolayı ama yine de etki etmedi iki gün bu şekilde acıyor sonra geçiyor üç dört gün sonra yine aynısı oluyor

Evet bizde var süt alerjisi bacaklarında egzama gibi döküntüler vardı en önemlisi kakada kan mukus vardı hatta bir sefer makattan baya çiş gibi kan akmıştı kakasını yaparken şimdi döküntüler de kaka da düzeldi diyetimle

Şuan lohusayız diye böyle olduğunu düşünüyorum canım, ben de eşimin her zamanki dağınıklığına lohusayken aşırı tepki verdim o evde değilken upuzun bi mesaj yazıp evden çıktım çocukla. Eşim peşimizden geldi aldı geri. Gerçekten lohusayken boşanmaları çok iyi anlıyorum, keşke biraz yardımcı olsalar en azından bir ay ya

Yeminler olsun sana aynıyım uykusuzluktan bogazım batıyor resmen, sürekli ıhlamur yapıp içiyorum bence uykusuzluk kuzum, birde bogazım gıcık yapıyor benim…ASLIIIII ne olacak bu halimiz hele bu gece tükendim resmen eşimde de durmuyor sürekli ağlıyor benim kucağıma geliyor uyuyor yatağa koyuyorum pat uyanıyor

O OldButGolddd canım hoşgeldin, seni gördüğüme sevindim
Nasılsın, bebişin nasıl?
Hoşbuldum canım. Oğlum biraz hasta çok fazla kusuyor fışkırır tarzda ne yese mideye inmeden çıkarıyor dr a getırdik yatış verdi anne bebek izlem odasındayız bir kaç antibiyotik yaptı testleri çıktı dr bugün gelip vizite yapar 9 gibi yorumlar testleri de iyidir inşallah. Çok sık emmek istiyor gündüzleri o yüzden kusuyor sürekli emmeden de olabilir 2 saatte bir emzir sadece dedi öyle yapıyorum geceden beri 1-2 kez kustu o da peynir kesiği tarzında. Bakalım doktor ne diyecek dualarınızı esirgemeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…