2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar selamlar. Doğumdan sonra demir takviyesi olarak santafer kullanan var mı ya da ne kullanıyorsunuz? Birde vitamin takviyesi olarak neleri kullanmaya devam ediyorsunuz?

Sınıf öğretmeniyim canım, Allah razı olsun evet canım artık aklımın daima kalacağı bir bıdık var hayatımda

Oyy Allah yardımcın olsun canım, bazen oğlumun okuluna gidiyorum, sınıflarda kalabalık aman Yarabbim bence bir sınıf öğretmeni çok sabırlıdor, ben olsam yapamam Bebişine en iyisi rast gelsin, gözün arkada kalmayacak şekilde

Kızlar selamlar. Doğumdan sonra demir takviyesi olarak santafer kullanan var mı ya da ne kullanıyorsunuz? Birde vitamin takviyesi olarak neleri kullanmaya devam ediyorsunuz?

Benim değerlerim iyi olunca kullanmaya gerek görmedim, doktor bana normalde ferramat ve d vit vermişti

İkinci doğumda dikince tutmuşmu peki o kadar zaman geçince tutuyomuymuş ? Ben bugün başka bi doktora gittim dikilsede tutmaz 17 gün geçmiş dedi kendisi kaynar dedi 2 3 haftaya dedi ama ben anlamıyorum dikince tutmazsa kendisi nasıl kaynayacak

Dediğin gibi sürekli açılıyor orası kaynayacak gibi değil ama dikmiyolar işte bide 3 4 cm küçük biseyde değil bugün ku profesör kendisi kaynar iyileşmeye yara görmedim ben dedi ama güvenemiyorum ki açık açık konuşmuyorlar napcam bilmiyorum

Reactions: The
Susturucu bizde öyle diyoruz ya çok güldüm bebeği ilk defa yikayacağımızda göğsüm dışarda yıkamıştim çok ağlamasın sudan çıkınca direk vereyim diye
Hahaha benimki de bir kere sudan çıkınca krize girdi bir yandan giydirmek istiyorum üşümesin diye bir yandan da stres oldum yırtıyor kendisini resmen o şekilde 2 dk vereyim ağzına dedim sağ olsun üstüme işedi

Hahaha çok tatlı ama sen yine de kukuş deme

canım ilk regl de kanama yoğun diyorlar benimde küçük gelmeye başladı regl de kullanın kalanları deniyor aklında olsun

Amin kuzum evet zorluğu çok bazen zorluyor bir kudurma dönemleri oluyor çok sesimin kısıldığı oldu ama yine de iyi ki öğretmenim diyorum eşime gelip hep anlatırdım öğrencilerimle olan komik diyalogları özlüyorum o yüzden arada videolarımıza bakıyorum sağ olsunlar hala arayan öğrencilerim var mutlu oluyorum bir mesaja bile

Maalesef biz de gazlıyız, gazını çıkarsa da hiiiç bitmiyor ama sanki süt ürünlerini hayatımdan çıkarınca bir tık daha iyi gibi hissediyordum kıvranmıyor artık misal
evet aynısını söylüyorum süt ürünleri ve kafeini çıkarınca rahatladı benimkide

Ay şimdi X Xxudy nin de doktoru kakada kan görmeyene kadar süt diyetini önermiyorum demiş şimdi ben de acaba diyeti bıraksam mı dedim bilemedim ki
kuzum bağışıklığını düşürme bence. Bebeklerimiz belli ki kolik :)

Kesinlikle her şeyi hissediyorlar .. biz mutluysak onlar bizden mutlu ..

kafein de etkiliyor bence kahve çay içiyor musun canım

Demek ki velilerle o bağı kurmuşsun
Bizimde anaokulu öğretmeni ile hala görüşürüz, tüp bebek yaptı kendisi hep yanında oldum o aşamada, bugün bile telefonla görüştük artık arkadaş gibi olduk

Off bı dk durmuyor sürekli ağlıyor siyiricaaamm
Ben sıyırdım sanırım evli deli dana gibi zıplayarak geziyoruz ayaklarım ikimizi de taşımıyor 14 kilo vermişim bu arada ikili rakamlara düştüm
Susturucu bizde öyle diyoruz ya çok güldüm bebeği ilk defa yikayacağımızda göğsüm dışarda yıkamıştim çok ağlamasın sudan çıkınca direk vereyim diye
Shshsh eşim bakarken çok ağladığında çağırıyor odaya kiralık ineğiniz geldiii diye giriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…