2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ay şimdi X Xxudy nin de doktoru kakada kan görmeyene kadar süt diyetini önermiyorum demiş şimdi ben de acaba diyeti bıraksam mı dedim bilemedim ki

Benimki hamakta da uyumaz gibime geliyor ya bilemiyorum ki kuzum sallanmayi da sevmiyor çünkü ana kucağında falan sallıyorum ama tık yok neyse valla bunu da kendime dert etmek istemiyorum açıkçası. Birkaç aya düzelir diye düşünüyorum sadece slingle gezmekten belim ağrımaya başladı

Gerçekten değişik birşey var aramızda bebeğimi doğduktan 4 gün sonra yenidoğan yoğun bakıma yatırmıştık sabah görmeye gidince ağlıyordum ben seni bırakmadım annem dedim oda ağladı hemşire kızdı bana ağlama o hissediyor diye diğer gün gidince fındıklım ben geldim annem sende iyileşte gel diye hep konuştuğum ses tonuyla konuştum gülümsedi huzurla uyumaya devam etti o zaman bizi tanıyorlar hissediyorlar çok şükür bin şükür

Ay şimdi X Xxudy nin de doktoru kakada kan görmeyene kadar süt diyetini önermiyorum demiş şimdi ben de acaba diyeti bıraksam mı dedim bilemedim ki
Kuzum süt alerjisi demem içim kakada kan ve Mukus görmemiz gerekir vücutta döküntü olması gerekir, çok ciddi kusma olması lazım ve bebeğin kilo alamaması gerekir dedi. Bence bizim bebeklerimiz kolik canım Larada bence kolik. O yüzden benim zaten sütüm az birde iyice kalorisi gitsin istemiyorum. Zaten açıkçası ben çok süt ürünler yemiyorum zaten. Sabah peynir yiyorum, ama yine karışmak istemem kuzum.

Ne güzel sesleniyorsunuz bebişlerinizeBende karışık şarkılar kendimden uyduruyorummevlitte tanımadığım kadınlar gelmişti bende unuttum tek diğilim diye başladım oğluşumla karışık konuşmaya bir bakıyorum kadınlar gülüyor

Kızlar burada bebişleri kanguruya koyanları gördüm de doktorunuz onaylamış mıydı 3-4 aylıkken başlanır diye okudum yenidoğanlarda sling öneriliyormuş doktorunuzun yorumu ne merak ettim

Reactions: The
Olsun ben bazen o ağlarken izliyorum çok tatlı oluyor susturucum hazırda zaten bir emzik kadar olmasa da iyi ki var memem
Susturucu bizde öyle diyoruz ya çok güldüm bebeği ilk defa yikayacağımızda göğsüm dışarda yıkamıştim çok ağlamasın sudan çıkınca direk vereyim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…