2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Minnoşum, boncuğum, Yusuf yüzlü bebeğim

Yolda ağlıyor mu, bende henüz cesaret edemedim, bizim arabamız daha gelmedi, gelsinde bir deneme sürüşü yapalım
Korkmuyor da değilşm
Kuzum sen daha tecrübelisin korkmadün mahalleye girerken başladı ağlamaya sanki aylardı ac sakladım sabah sabah her kesi kaldırdıbu gün rüzgar olduğu için 1 saat kaldım ama eve girerken başladı ağlamaya acım diye sanki dışarı çıkınca hemen acıkıyor ondan pek rahat edemiyorum ama mecburum oksijen almalı hamilelikte dışarı çıkmadım bu çocuk hiç hava almıyor

Hep fındıklım diye severdim hamileyken şimdi de öyle diyince gülümsüyor bana sanki konuşunca sakinliyor yavrum benim
Yaa alışık olduğu cümleyi duyunca mutlu oluyor demek ki şapşik

Annesinin bebeği, annesinin güzel bebeği, annesinin biricik bebeği, annesinin mis kokulu bebeği diye türetiyorum hahaha
off ne güzel analar olduk biz yahuuuu . Bi de şu gaz sancıları bitse daha iyi ilgilencm ben ama kızımın pırtlatmasına yardımcı olmaktan başka bir şey yapmaya zamanım kalmıyor

Kuzum güzel bağla çık ilay daha büyük hemen hemen 2 aylık olacak dimi çık gez dolaş İlyada hava alsın mis gibi
Evet kuzum 55 günlük olduk bugün . Kız çok gazlı benimki . Hep kucakta olmak istiyor

Dün saat 9 geçtik yatak odasına kapattım ışıkları ama malesef saat 10 uyuduk pes etmicem bu düzenle devam edicem 10 uyudu saat 2 kalktı baya iş yaptım dinlendim çok iyi geldi bana

Ay maşallah 55 gün hala kucakta mı, ben de biraz daha geçer sanıyordum bizimki 29 günlük bugün, ümitlerim suya düştü

Dün biri yazdı burada kimyon çayı diye denesene ben denedim galiba gerçekten işe yarıyor. Bizimki de kazlıydı biraz daha iyi oldu son günlerde, kakasını yaparken çok bağırıyor sık sık yapıyor ama her defasında bir kıyamet bir kıyamet

Bir kere çıksam devamı gelir, benimki uyanık olursa en fazla yarım saat dayanır memesizliğe
İyi yapıyorsun dışarı çıkarmakla, hava alsınlar mis gibi, bende çıkaracağım abiler okuldayken

Ay ben işe de götürücem bebeğimi bırakamam kendi işim ne de olsa. Anneme bırakıcam gerektiğinde.

Hahaha süper bence

Yaa ne güzel güvenle bırakacağın birinin olması canım

Yaa ne güzel güvenle bırakacağın birinin olması canım
Evet kv güzel bakar ama kv çok anam bir kadın diğer torunları okuldan çıkıyor direk babaanne evine asla kendi evlerine gitmiyorlar, 2 eltim daha var onlar çalışmıyor ama kv bakıyor çocuklarına banyolarına kadar, beni düşündüren evin bu denli kalabalık olması gelen gidenin bitmemesi

Maalesef biz de gazlıyız, gazını çıkarsa da hiiiç bitmiyor ama sanki süt ürünlerini hayatımdan çıkarınca bir tık daha iyi gibi hissediyordum kıvranmıyor artık misal

Canım onu da yapıyorum . O güzel kaka yaptırıyor bence . Ama bizim kız çok gazlı olduğu için yetmiyor yani sen düşün

Maalesef biz de gazlıyız, gazını çıkarsa da hiiiç bitmiyor ama sanki süt ürünlerini hayatımdan çıkarınca bir tık daha iyi gibi hissediyordum kıvranmıyor artık misal
Yaa onu da uygulamak istemiyorum . Hem bağışıklığım düşecek hem de açıkçası alışsın hepsine istiyorum

Tü tü tü maşallah ay kaka yapamayınca çok huysuz oluyorlar ya bide aşırı kaka yapıyorlar alyada bugün sırtına kadar kaka yaptı banyo muslugunda yıkadım belden aşağısını nasıl hoşuna gitti kamilem benim

Benimki atak matak değil ama çocuk asla uyumuyor ya kucağımda uyuduğu kadar yani aşırı sinir bozucu bir durum olmaya başladı
Benim kızım da öyle bide bunun üzerine atak haftası tuz biber oldu bide şöyle bişey oluyor hamak aldik ben koyuyorum içine basıyor yaygarayi annem kv yada babası koysun uyuyor Allah'ım sinir oluyorum benimle kesinlikle uyumuyor babannesini çağırıyorum alıyor kucağına hol uyutup hamaga koyuyor ben yapıyorum aynısını ağlıyor sevmiyor galiba beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…