2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
uyuya uyuya büyür acıksaydı ağlardı bence uyuyan bebek artık uyandırılmaz bir sağlık sorunu yoksa zaten sürekli her gece 5 saat uyumaz :))

Makasla ilk defa kestim beğenmedim törpiyle daha güzel oluyor yoksa yüzünü çiziyor

benimde aynı kesi flaan var daha iyileşmedi, kanamam hala coşup duruyor bi bitemedi 9 gün sonra 1 aylık, zmaan cabuk geciyor aslında 3.aydan sonra beslenme konusunda biraz olsun rahatlarız

Reactions: The
alarmı duymamışım dün gece bizde 5 saat uyumuşuz sabah bi kalktım saat 7..en son 2de emzirmiştim. Ağlasa duyardım jiç ağlamadı uyumuş sabaha kadar. Acıkınca ağlıyordu ben alarma değil onun ağlamasına kalkıyordum hep ama dün hiç ağlamadı öldüm vicdan azabından

Ya kızlar ne istiyorsunuz ya kıyak geçmiş bebisler işte bir seferlik inşallah benimki de geçer amin çok küçük degiller bir şey olmaz Allah'ın izniyle

Ben ve benim yeğenlerimin üçü de alerjik hırıltıdan dolayı test yapıldı alerjik çıktılar zor cidden

Canım ersin bey 3gunden sonra bebek rahatsızsa uyar demişti bana da ben çok kötü olursa poposuna masaj yapıyorum sonra da aralıyorum. Kabız dediğin nasıl bildiğimiz kabız mı yoksa katı kıvamlı mı
Yani yapamadığı için dün ağladı canım morardı ağlamaktan 1 saat hiç susmadı ağladı çok kötüydü. Ersin beye yazdım popo uyardım demedim napayım dedim o da demir ilacı kullandıkları için ilacı 5 gün verme 5 gün boyunca 3 kez 1 çay kaşığı zeytin yağı ver dedi 5 gün sonra duruma göre yine konuşalım bakalım demir ilacından mı böyle oldular konuşalım dedi. Zeytinyağı verdim daha kaka yapmadılar ama keyifleri yerinde daha rahat osuruyorlar şükür bebekler ek gıda dönemine kadar aslında kabız olmazmış doktorlar ona zor kaka yapmak kaka yapamama katı kıvamlı kaka olarak tabir ediyoruz dedi bebekler kabız olmaz dedi. Bakalım 5 gün demir vermiyorum dün uyarmadan sonra daha kaka yapmadılar yapacaklar mı bekliyorum kendi hallerine bıraktım. Günde 3 vermiyorum ama ben 2 veriyorum zeytin yağı eşim ve ailem 3 çok dediler sabah 11 ve akşam 8 de veriyorum sabah uyanınca ve akşam yatarken yani. Kıvamı da yani bildiğin keçi bokunun daha uzun hali. Katı kalıp gibi düşmüş beze uzun kalıp kaka. Böyle cıvık ya da sıvı ya da pütürlü değil bezin hiçbir yerine bulaşmamış tek bir yerde büyük kalıp bir kaka var bezin her yeri bembeyaz düşün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…