2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar bugün 37 günlük olduk 35ten beri kanamam bitti ama ben gusül almadım. 40ı mı bekliyoruz yoksa bittiği gibi mi alıyoruz ona göre bugün alayım
Kız tabiki bittiği gibi alıyorsun. 20 günlükken bitse o zaman alırdın, 40 max sınır

Tatlım benimde öyle. Ama her seferinde çok çok değil.ama almaz isem bu seferde pişik oluyor.

Ay Allahım affet bilmiyodum valla kırk günden önce ilişki olmuyor ya ondan gerek yok diye düşündüm
Kırk gunden önce ilişki de olur önemli olan kanamanın bitmesi kuzum. Dediğim gibi 40 max sınır. Bu 40 konusu biraz yanlış anlaşılıyor

Kırk gunden önce ilişki de olur önemli olan kanamanın bitmesi kuzum. Dediğim gibi 40 max sınır. Bu 40 konusu biraz yanlış anlaşılıyor
Doktor ve ebe 40 günden önce ilişki olmasın dedi bana, kanama bitse bile

Reactions: The
Allah yardımcın olsun okurken gerildim saat başı acıkma olayı hepsinden beter olmuş boşver duşu felan uyuyamaman çok fena olmuş inşallah bi an önce biter canım
Amin canım inşallah yani gaz olayı zaten başka bir olay bir kızım kurulu alarm gibi sabah 6 oldu mu gaz savaşı başlıyor anlamadım gitti bende aç sanıp mama verdim saatinden önce o da 30 cc içti bıraktı haliyle bütün dengemiz şaştı ikiziyle onu toparlamam 2 günümü aldı zaten meğer gaz sancısına ağlıyormuş bende aç ağlıyor sandım

Ama güzel yanları da var tabi hepsini unutturan :)
Artık bana bakım gülümsüyorlar birebir konuşursam eee aauu diyip güldüğü de oluyor o anlara dünyaları veririm diyorum
Ya da bir anda uykudan uyanıp karlılarına çıktığımda onlara bakıp gülüyorum bana gülüyorlar o an eriyorum
Ya da gelişimlerini görmek beni heyecanlandırıyor ellerine oyuncak veriyorum kavrıyorlar sımsıkı tutup sallıyorlar hatta bir kızım geçen zincir halka oyuncak almıştım elimde tutup onu sallıyordu uyuyakalmış öyle uyumuş hala eliyle tutuyordu
Ya da kafalarını daha uzun süre artık karın sütü tutuyorlar kucağımda bana bakmaya çalışıyorlar etrafı daha bilinçli izliyorlar bana sürekli bakmak istiyorlar ışığa gün yüzüne bakmaya çalışıyorlar merakla
Su matı aldım karın üstü koyuyorum ona bakıyorlar sesli oyun matı aldım ayaklarıyla vuruyorlar müzik çalınca susuyor belki ayaklarıyla bilinçli vurmuyor ama ayaklarını keşfettikleri için ona denk geliyor tam ağlacakken müziği duyup susuyorlar
Halka oyuncakları var onlar şıkırdıyor onu izlemeye bayılıyorlar yani o tepkileri gelişimleri görmek beni aşırı mutlu ediyor ben sesli gülünce onlarda gülümsüyor

Ben daha 5. Haftadayım daha az uyuyup etrafı ızliyor cok huzursuzdu bayramda ya kalabalığı sevmedi ya da ılk atak haftasından dolayı şimdi 8. Hafta atağını okudum banada bi atak geldi kız djkfkf

Ben daha 5. Haftadayım daha az uyuyup etrafı ızliyor cok huzursuzdu bayramda ya kalabalığı sevmedi ya da ılk atak haftasından dolayı şimdi 8. Hafta atağını okudum banada bi atak geldi kız djkfkf
5. Hafta da benimde feleğim bi şaşmıştı 8. Hafta da ebemi bile gördüm
Bayramda evet benimkilerde kalabalığı hiç sevmedi kalabalık dediğim aslında hep gördüğü insanlar annem babam kv kp ama onalrı görmekten beni hiç görmedi
Hepsi geçecek inanalım

Aa evet cnm doğru 40 günden sonra özür kanı oluyor

Evet ama sanırım ilgiden hoşlanmıyorlar ya bunalıyolar
Ay deme yaaa 8. Hafta icim korktum neyse sen onden bana bildir tüm atakları ahjsjsjd

15tem aşağıya maalesef inmiyor dün doktora gittik tuzu kes 4 gün deneyelim yoksa ilaç vereceğim ama süte gecer dedi inişli çıkışlı devam ediyor eşime 2 gğn dışarı çıkalım dedim gittiğimiz heryerde o kadar çok şikayet etti ki yok kalabalık yok hava sıcak yok soğuk yok yemek lezzetsiz hiç durmadan şikayet en son hüngür hüngür ağladım eve döndük ev cezaevi gibi geliyor annem 2 hafta gelemeyecek tek başına evde kaldım eşim anlamıyor hiç sürekli tartışma halindeyiz şikayet etme ne güzel evdesin bebekle diyor ama kolik gibi bazen hiç durmuyor saatlerce ağlıyor yaşadığım evi hiç sevmiyorum evlenmeden önceki evim kendi evim çok güzeldi yaşamak istemiyorum burada küçük geliyor üstüme üstüme geliyor burada çıkıp gezilecek yer yok tek cesaret edemem

Meme ucun olsa sütün olmayabiliyor sütün olsa başka bir sıkıntı oluyor zor işmiş emmeyen ememeyen bebek izin bu emzirme süreci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…