2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Aa neden önermiyor bir şey söyledi mi
Son yapılan araştırmalara göre D vitamini vermek doğru değilmiş dedi açıklamıştı eşime sorarım ama şu an hiç hatırlamıyorum o an Ağlamakla meşguldüm😂😂 ben tuhaf bir şekilde tam lohusa doğum dahil olmak üzere hala çok duygusalım durup durup ağlıyorum öyle hüzünlü değil ama ağlama buluyor beni minik minik😂😂😂🙈 bugün tam üç haftalık oldu acaba ne zaman geçecek bu duygu durumu

Son yapılan araştırmalara göre D vitamini vermek doğru değilmiş dedi açıklamıştı eşime sorarım ama şu an hiç hatırlamıyorum o an Ağlamakla meşguldüm😂😂 ben tuhaf bir şekilde tam lohusa doğum dahil olmak üzere hala çok duygusalım durup durup ağlıyorum öyle hüzünlü değil ama ağlama buluyor beni minik minik😂😂😂🙈 bugün tam üç haftalık oldu acaba ne zaman geçecek bu duygu durumu
Şaşırdım canım, önermeyen doktor hiç görmedim açıkçası ☺️

Valla bilmiyorum kuzum bende öyle bir durum yok şu anlık çok şükür 😂 inşallah geçer bir an önce 🥲😁

Kızlar 29 günlük olduk 9 gündür her gündür bir sivilce çıkara çıkara bu hale geldi ilk herkes normal sivilcedir dedi ama artık bana alerji gibi gelemeye başladı kızımın yüzünde yer kalmadı zaten çok gazlı uyku yok bide bu 😔arada hipp mama veriyorum ama acaba benim yediklerim mi aranızda süt alerjisini bilen var mı ?
Ev 24 derecenin üzerinde olmasın yünlü şeyler giydirmeyin o zaman düzeliyor biraz

Benim sütümde azalıyor ya ne yaparsam yapayım yemediğimi içmediğim birsey kalmadı :KK43:
Canım azaldığını sana düşündüren ne sıkınca gelmiyor mu? Bebeğin ağlayıp duruyor mu doymuyor mu ? Bak ben hiç sağım yapmadım göğüslerimi sıkınca süt gelmiyor öyle birini emerken diğerinden akmıyor ama çok şükür doyuyor bebeğime yetiyor böyle düşünüp strese girme

Benim sütümde azalıyor ya ne yaparsam yapayım yemediğimi içmediğim birsey kalmadı :KK43:
Bestlak denedin mi balım bir de ilikli kemikli et suyu günde iki kase içtim ben bebeğim küvözdeyken süt götürmek için ek olarakta dut kayısı Antep Karası kuru üzüm incir bunların kurusunu doğradım hoşaf gibi pişirdim kaseyle yedim her gün çok güzel arttı sütüm çok şükür

Normal dogum yapanlar anneler vajina dikişleriniz ne kadar sürede iyileşti ? Ben çok ağrı çekiyorum bugün 9 gün oldu kontrole gittim daha birleşmemiş dedi doktor ne kadar sürede kaynar acaba ya oturup kalkamıyorum

Kız senin dikişler tamamen düştü mü? Benim kanamam bitti nerdeyse ama hala dikişler düşmedi ya çekip atasim var 20 gün oldu. Kesi de çoktan iyileşti aslında
Kaçıncı gün iyileşti ben doktora gittim 9. Günüm daha birleşmemiş dedi of

Kuzum benim dışta gözüken dikişler düştü bende biliyorsun sinir oluyordum iki tanesini çekip kendim çıkardım 😂😂 şimdi içte var bı tane sarkıyor her çişte onuda çekiyorum biraz baktım acıyor bırakıyorum henüz hazır değil düşmeye 😅 yine içte göremediğim bir dikişim daha var o ne alemde hiç bilmiyorum
Kaçıncı gün kaynadı canım benim 9 gün olmasına rağmen hiç birleşme olmamış çok rahatsızım oturup kalkamıyorum birde bakımını nasıl yaptın

Hayırlı akşamlar kızlar 🌸💜
20240409_085946.jpg

Bizimde bayramlığımız hazır 🥲 daha nice bayramlara inşallah Allahım bu arife günün hürmetine dileyen herkes bir gün bizim gibi dualarını yaşıyorken bulurlar kendilerini inşallah en içten duamdır 🤲💜

X