2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bende aynıyım cnm suanda ilk dogumum benim için çok kötü deneyimdi smdi doktorumdan dolayı normal doğuma cesaret ettm ama çevrem doğum parasını duyunca gt devlete o kadar para verilir mi diyor kimisi al koluna 1 altın bilezik tak devlette dogur diyor bende öyle değil diyorum şükür kv hiç karışmaz maddi manevi şunu yap bunu yap işlerine gelmez zatn bisy isteriz diye fln eşimde Allah razı olsun buraya kadar gelmişiz devlette olmaz diyor bende normalde hayatta özele giden biri değilm ama baya bir doktor değişikliğiyle doktorumu buldum bebegim tedaviyle oldu diğer doktor tüp bebek demişti hep artk sona yaklastk arkadaşlar
Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲

Kızlar 2 yaşındaki oğlum çok hasta oldu, ateşli ve öksürüyor. Şu an aşırı masum kollarımda uyuyor 🥲 kendimi sakınmam mümkün değil yani, en ufak bir şey desem dudaklarını büzüyor🥲 dua edin bana da geçmesin, ben hastalıkları çok ağır geçiriyorum..
Seni çok iyi anlıyorum cnm smdi daha o kadar anne kuzusu ki hasta olunca daha da bi masum oluyorlar anne istiyorlar inşallah geçmez sana benim kızım 6 yaşında artk uzak duralım fln dediğimde az çok dikkat etmeye çalışıyor bende gribim dün okuldan geldi ama opmemek için zor tuttum kendimi inşallah bir an önce iyileşr yavrun

• Beğen
Reactions: The
Valla hadi onlar erkek anlayamamaları bi nebze normal. burda görüyorum kv ler Gr ler neler yapıyor.kadınlar bile işine geldiği gibi .onlar anlamıyor erkeklere ne diyelim. Ben de güvenemiyorum canım. Zaten özelde gittiğime bile tam güvenmiş değilim korkularından dolayı😊 devlette kimin doğum yaptıracağını bilmeden bi de hiç olmaz
Beni de en çok korkutan o zaten. Tmm benim 3.doğumum sezeryan olacak belli bişey. Araştırıp iyi bi doktor bulsam devlette desem onunla da bitmiyor ki. Allah korusun gece mece suyum gelse ani bişey olsa acil doğuma gitsem yine orada acilde hangi doktor varsa şansa onun eline kalırım. Benim arkadaşım öyle acil sezeryana alındı devlette 3 ay önce. Doğum yaptıran doktor kim adı ne onu bile bilmiyor

2 kızdan sonra gelen erkek kadar ,2 tane erkekten seneler sonra gelen minik bi kız da aynı etkiyi yaratır bence kuzum.😊😊
Bu konuyu kapatalım kuzum, ben bu konuda biraz hassasım açıkçası, böyle bir mesaj görünce sormak istedim. Benim oğlum da var kızım da olacak nasipse yani hani farklı bir amaçla sormadım bunu.

Kızlar 2 yaşındaki oğlum çok hasta oldu, ateşli ve öksürüyor. Şu an aşırı masum kollarımda uyuyor 🥲 kendimi sakınmam mümkün değil yani, en ufak bir şey desem dudaklarını büzüyor🥲 dua edin bana da geçmesin, ben hastalıkları çok ağır geçiriyorum..
Oyy kıyamam 🥺 canım korkma Allah'ın izniyle bişey olmaz. Korku daha çok bağışıklığını düşürür senin de. Sen vitaminlerini düzenli iç. İyi beslen bulaşırsa da hemen atlatırsın🙏

• Beğen
2 kızdan sonra gelen erkek kadar ,2 tane erkekten seneler sonra gelen minik bi kız da aynı etkiyi yaratır bence kuzum.😊😊
Demek istediğim buydu benimde. Farklı bi cinsiyette evlat geliyor olması. Yoksa kızın erkeğin bi farkı yok ki. Evlat evlattır ☺️ her insan ister hem kız evlat hem erkek evlat sevgisi tatmayı

Benim 2 oğlum var, bir kızımız olsun çok istedik eşimle nasip ya, kızlar yaşamadı 2 de kız kaybettim, şimdi yeniden oğlum oluyor nasipse, zaten bunda cinsiyete hiç takılmadım, sağlıkla doğsun dedim, doktor bana dedi ki oğlun olmasına seviniyorum, kızlar sen de olmuyor, genetikle alakalıymış
Kızlarımı rüyamda görüyorum bazen, büyüyorlar ama uzakta
ALLAHIM hepimizin evladını bağışlasın sağlıkla hayırla vakitlice kolaylıkla kucağımıza almamızı nasip etsin 🤲

Bu konuyu kapatalım kuzum, ben bu konuda biraz hassasım açıkçası, böyle bir mesaj görünce sormak istedim. Benim oğlum da var kızım da olacak nasipse yani hani farklı bir amaçla sormadım bunu.
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🤲 Bende belki kendimi ifade edemedim yada yanlış ifade ettim. Öyle düşünmüş olabilirsin. Sorun yok zaten ☺️

• Beğen
Seni çok iyi anlıyorum cnm smdi daha o kadar anne kuzusu ki hasta olunca daha da bi masum oluyorlar anne istiyorlar inşallah geçmez sana benim kızım 6 yaşında artk uzak duralım fln dediğimde az çok dikkat etmeye çalışıyor bende gribim dün okuldan geldi ama opmemek için zor tuttum kendimi inşallah bir an önce iyileşr yavrun
Doğrudur canım benimki işte henüz çok küçük, anlamaz ve kendini kötü hisseder uzak duramam yani.. inşallah geçmez ama zor ihtimal çünkü her hastalığı hemen bana da geçiyor. Bu ara yine felaket bir salgın var, bakalım bizi neler bekliyor

Yaa kendine dikkat et inşallah sana da geçmez☹️ Grip gibi değilse bir şey olmaz umarımm

• Beğen
İstanbul’da yaşayan arkadaşlarıma bir şey danışmak istiyorum. Doktorum perinatolog diye heralde böyle ben istemeden hiç renkli foto vermiyor. Hatta isteyince üstten bir iki bakıp belli olmayan bişey verip gönderiyor. Detaylıda bile çok üstünde durmadı. Bende 4 boyutlu görüntüleme yapan bir lab ya da Dr arıyorum. Bu konuda önerebileceğiniz bir yer var mı?

Son düzenleme:
Oyy kıyamam 🥺 canım korkma Allah'ın izniyle bişey olmaz. Korku daha çok bağışıklığını düşürür senin de. Sen vitaminlerini düzenli iç. İyi beslen bulaşırsa da hemen atlatırsın🙏

Yaa kendine dikkat et inşallah sana da geçmez☹️ Grip gibi değilse bir şey olmaz umarımm
Çok sağolun kızlar inşallah geçmez. sizler de hastaneye gidip gelirken vs çok dikkat edin herkes hasta sanki

Benimkiler eşşek kadar benden uzak durmuyorlar hasta olunca, seninki daha küçük yavrum benim kolaylıkla atlatsın inşallah, sana da bulaşmasın, bizim evde teker teker herkes oldu en hafifte ben geçirdim çok şükür, inşallah sana geçmeden kolaylıkla atlatsın, 🤲
Beni de en çok korkutan o zaten. Tmm benim 3.doğumum sezeryan olacak belli bişey. Araştırıp iyi bi doktor bulsam devlette desem onunla da bitmiyor ki. Allah korusun gece mece suyum gelse ani bişey olsa acil doğuma gitsem yine orada acilde hangi doktor varsa şansa onun eline kalırım. Benim arkadaşım öyle acil sezeryana alındı devlette 3 ay önce. Doğum yaptıran doktor kim adı ne onu bile bilmiyor
Ayy benimde 3.sezeryanom biraz korkuyorum 😒

• Beğen
Canım hiç taviz verme. Sen güvendiğin yerde güvendiğin doktorla doğur. Erkekler işte az para çıksın istiyorlar . Bizim de bu dönem alınganlığımız üst düzeyde katlanmak zor oluyor.

Kv lerin hepsi kendi zamanlarının kurnazı ama yemezler canım benim Kv de ilkinde geldi aylarca kaldı ben de güya çocuğa bakmak için ağzımdan burnumdan getirdi geçen eşim kabus görüp uyanınca bana diyo korkuyorsan annemi getireyim geç geliyorum eve korkma ben de hayır dedim annen gelince daha çok yoruluyorum hem çocuk hem annen hem hamilelik hem iş yapamam ben dedim güldü ama sonra Kv aradı dedi geleyim dedim gelip bana ne yapacaksın ben her işimi hallediyorum sonra gidip kocama şikayet etmişti sonra yataklara düşmüştü hırsından ama ben bilmezden geldim böyle çok mutluyum sen de sürekli eşine oyna onlar nasıl oğulları üzerinden işlerini gördürmenin peşindeler sen de öyle yap ve sakın yuvanı dağıtma onların keyfini getirme ben yerinde olsam kocamı avucumun içine alırdım Kv kendini mağdur gösteriyor sen daha mağdur ol Kv kendini hasta ediyor lafını dinletmek için sen daha beter hasta ol onlara kendi dillerinden konuşmak lazım her zaman aklını kullanan kadınlar yaşıyor hayatlarını kuzum sen de bu hayatı bi kez yaşıyorsun en mutlu olduğun zamanlar bunlar güzel hatırlamanı dilerim😘
Wallahi yorumlarına bayıldım, benim kafadasın, değer verdıgım bi ablam demişti ki erkekler çocuk gbıdır, tatlı dıle eğiteceksın, aranı iyi tut, bıseymı yaptrmak istıyorsun gece yatakta söyle bunu tatlı dılle. Herseye şıkayet, problem yaratırsan suçlu sen olursun, herzamn mağduru oyna demişti. Kocanı sen yönlendir. Gercekten çok doğru..

İstanbul’da yaşayan arkadaşlarıma bir şey danışmak istiyorum. Doktorum perinatolog diye heralde böyle ben isyemeden hiç renkli foto vermiyor. Hatta isteyince üstten bir iki bakıp belli olmayan bişey verip gönderiyor. Detaylıda bile çok üstünde durmadı. Bende 4 boyutlu görüntüleme yapan bir lab ya da Dr arıyorum. Bu konuda önerebileceğiniz bir yer var mı?
Ben İstanbuldayım, normal bir hastaneye gidiyorum, her defasında renkli de gösteriyor, eğer pozisyonu güzelse renkli de veriyor
Çok sağolun kızlar inşallah geçmez. sizler de hastaneye gidip gelirken vs çok dikkat edin herkes hasta sanki
Hastane yolundayım şuan, iki kat maske bileyim o da nefesimi kesiyor, çarpıntımı tetikliyor

X