2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Artık tek solda uyuyamıyorum kurudum resmen her yerim ağrıyor😬
Bende de aynı sıkıntı var dün gece Vala en sonunda sağıma yatıp uyudum dedim hatta eşime ya önceden annelerimiz fln sol sağ mı biliyorlardı nasıl rahat ediyorlarsa öyle yatıp uyuyordu hamileyken 🤔

• Beğen
Reactions: The
Valla benimde umudum yok. Güya 2 kızdan sonra bi oğlan vericem ama bırak hediyeyi adam özelde doğum ücreti pahalı diye beni devlete yönlendirmeye çalışıyor 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Benimkine ben devlette doğurucam desem o da hemen tamam der işine gelir ,🥲. Benim dırdırımla uğraşmamak için ses çıkarmıyor genelde 🥲

Ne güzel valla burda okuyunca bende korktum ondan hep solda uyuyorum yani aslında uyuyamıyorum🤦🏻‍♀️
Canım o kadar kasma bende gece boyu bi sağ bi sol dönüşümlü yatıyorum artık. Sağ ağrıyor sola sol ağrıyor sağa sırt üstü yatamıyorum artık. Bende nereye yatacağımı şaşırdım 😂 zaten doğru düzgün uyuyamıyorum bide sol diye kendimi kısıtlarsam zombi gibi gezerim hiç uyuyamam

canım mesajını sabah uyandım 7.30 da okudum içim ısındı 🙏çok tatlısın çok teşekkür ederim canım benim 💕kızlar iyi ki varsınız ❤️❤️❤️
Canımmm ilk önce geçmiş olsun, inşallah sağlıkla kavuşacaksın bebeğine 🤲 ben plesenta kireçlenme çok duydum çevremde hatta komşum 3 yıl önce doğum yaptı, o söylemişti o zaman 37 yafa 38.haftaydı, olsun senin hafta da güzel, sağlıkla doğum yaptı kızı okula bile başladı maşallah 🧿 Rabbimin mucizeleri çok, bak Arya bebeğimize o da sağlıkla büyüyüp annesinin koynuna gidecek inşallah 🥰🤲

Benim eltim var kızlar hemde ikimizde hamileyiz aynı dönemde aramızda 2/3 hafta var sadece 😂😂😂
Ya bu çok kötü oluyor. İyi anlaşamazlarsa çocuklar arasında da hep bi kıyaslama oluyor aynı zamanda doğdularsa. Benim tam aramızda 3-4 hafta olan kuzenim var. Bebekliği bilmiyorum ama okul dönemim hep onla kıyaslanmakla geçti. Benim için çok zordu çünkü ben daha başarısız olan taraftım😂😂

Benimkine ben devlette doğurucam desem o da hemen tamam der işine gelir ,🥲. Benim dırdırımla uğraşmamak için ses çıkarmıyor genelde 🥲
Ah ah bi bilseler biz ne korkularla endişelerle giriyoruz o doğuma. Normal diğer bölümlerde ben zaten devlete gidiyorum doktora. İlla özel diye diretmiyorum zaten. Ama hamilelik doğum apayrı bi durum. Güvenemiyorum

Ne güzel valla burda okuyunca bende korktum ondan hep solda uyuyorum yani aslında uyuyamıyorum🤦🏻‍♀️
Ben de çok değiştiriyorum. Hep aynı tarafa yatınca o taraftaki omzum kalçam sızlamaya başlıyor yoksa. Gece sırt üstü yatmaya geçmiş halde de çok buluyorum kendimi ama sırt üstü uyandığımda karnımda ağrılar oluyor hep uzun süre öyle kalmış olduğumu anlıyorum

canım benim çok teşekkür ederim çok kötü oldum ağladım eşimle annemle kavga ettim hırçınlaştım sonra geçti bir ayım var inanamıyorum huzurla gecirmek istiyorum 🙏bebeğimi üzmeyeceğim stres yapıp inşallah
Canım benim sen sakin kalmaya çalış Allahın izniyle sağlıkla bebeğini kucağına alacaksın. Onun için dua eden bir sürü teyzesi var burada 🤲☺️

Kızlar 2 yaşındaki oğlum çok hasta oldu, ateşli ve öksürüyor. Şu an aşırı masum kollarımda uyuyor 🥲 kendimi sakınmam mümkün değil yani, en ufak bir şey desem dudaklarını büzüyor🥲 dua edin bana da geçmesin, ben hastalıkları çok ağır geçiriyorum..

Kızlar 2 yaşındaki oğlum çok hasta oldu, ateşli ve öksürüyor. Şu an aşırı masum kollarımda uyuyor 🥲 kendimi sakınmam mümkün değil yani, en ufak bir şey desem dudaklarını büzüyor🥲 dua edin bana da geçmesin, ben hastalıkları çok ağır geçiriyorum..
Kuzum maske tak istersen

Bende kenara para atmaya çalışıyorum özele giderim doğuma diye eşimin eli sıkıştı baya ona verdim ki hala bütün paramı eve veriyorum kiradir faturalardir ev alışverişi hepsi bende o borç ödüyor maaşımdan arttırdım biriktirdim onu da verdim canı sağolsun elbet toparlar çam sakuraya gittim bugün iyi görünüyordu.iyilerdi doğumu orda yapacağım gibi duruyor ama ben kvye aşırı bilendim şeytan diyor kredi çek özelde doğur normalde asla birşeyde gözüm yok görümcemin gelinliğini giydim onların kız bebeklerinde kalan kıyafetleri vermelerini bekliyorum 8 sene sonra olan erkek bebeğim için çalışıyorum eşime bu kadar destek ölüyorum geçen gene aramış hastaneye gidecez diyorum özele mi diyor niye diye sormadan bide kocana destek ol diyor dedim daha ne yapayım ne yapmamı bekliyor anlamıyorum
Ahh cnm ahh senı okdr ıyı anlıyorum ki
Bnde çok çalışarak eşime destek oldum.
Oğlumda eşş. k gibi calıştım dogum parası aldım yinede özele para vermk istemedi, annem saolsun karsıladı çoğu şeyi. Şurda 3 senedir çalışmıyorum. Aldıgım evın borcunu ödedım 7 sene. Borç btınce cıkıcam artık yeter dedim.
İşten çıkınca okdr rahatladımki, durumumuzda çok duzeldi, sanki bn çalışırken daha kötüydü. Eyt çıkış parası, emekli maaşı, kira alıyoruz derken durumu duzelttik son 1-1,5 yıldır🙏

Peki bebişten sonra çalışcakmısın cnm?

Söyle bisiy keşfettim ben oğlum olduğu için sabah düzenli kahvaltı yapıyoruz 7.30 öğlen yiyorum birde akşam genelde sol yanıma yatıyorum sağ nadir bebek kan akışı doktor solda yatırıp baktı sürekli böyleysen çocuga kilo alirsin dedi cuma kontrolüm var bakalim ne kadar olacak benimki bu zamana kadar ne kadar almış

Çok geçmiş olsun. Yavrum 2 yaşında oda daha anne kuzusu nasılsın uzak duracaksın. İnşallah sana geçmez. Bol meyve ye vitamin al belki o şekilde anlatırsınız

Çok geçmiş olsun. Yavrum 2 yaşında oda daha anne kuzusu nasılsın uzak duracaksın. İnşallah sana geçmez. Bol meyve ye vitamin al belki o şekilde anlatırsınız
Çok teşekkür ederim evet uzak durmam mümkün değil. Böyle ağır hasta olmazdı, çok nazlı bir çocuk değil normalde, demek ki gerçekten ağrıları var yavrumun 🥲 evet kendime daha fazla takviye yapacağım, gerisi Allah'tan

Ah ah bi bilseler biz ne korkularla endişelerle giriyoruz o doğuma. Normal diğer bölümlerde ben zaten devlete gidiyorum doktora. İlla özel diye diretmiyorum zaten. Ama hamilelik doğum apayrı bi durum. Güvenemiyorum
Bende aynıyım cnm suanda ilk dogumum benim için çok kötü deneyimdi smdi doktorumdan dolayı normal doğuma cesaret ettm ama çevrem doğum parasını duyunca gt devlete o kadar para verilir mi diyor kimisi al koluna 1 altın bilezik tak devlette dogur diyor bende öyle değil diyorum şükür kv hiç karışmaz maddi manevi şunu yap bunu yap işlerine gelmez zatn bisy isteriz diye fln eşimde Allah razı olsun buraya kadar gelmişiz devlette olmaz diyor bende normalde hayatta özele giden biri değilm ama baya bir doktor değişikliğiyle doktorumu buldum bebegim tedaviyle oldu diğer doktor tüp bebek demişti hep artk sona yaklastk arkadaşlar

Valla hadi onlar erkek anlayamamaları bi nebze normal. burda görüyorum kv ler Gr ler neler yapıyor.kadınlar bile işine geldiği gibi .onlar anlamıyor erkeklere ne diyelim. Ben de güvenemiyorum canım. Zaten özelde gittiğime bile tam güvenmiş değilim korkularından dolayı😊 devlette kimin doğum yaptıracağını bilmeden bi de hiç olmaz

X