2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım o kadar kasma bende gece boyu bi sağ bi sol dönüşümlü yatıyorum artık. Sağ ağrıyor sola sol ağrıyor sağa sırt üstü yatamıyorum artık. Bende nereye yatacağımı şaşırdım 😂 zaten doğru düzgün uyuyamıyorum bide sol diye kendimi kısıtlarsam zombi gibi gezerim hiç uyuyamam
İlk bebek olunca artık ne yapıcağıma şaşırdım🤭uyumayınca başım ağrıyor hemen bana kalsa sırt bile yatarım sadece hemen hiss ediyorum rahatsız oluyor

Ben de çok değiştiriyorum. Hep aynı tarafa yatınca o taraftaki omzum kalçam sızlamaya başlıyor yoksa. Gece sırt üstü yatmaya geçmiş halde de çok buluyorum kendimi ama sırt üstü uyandığımda karnımda ağrılar oluyor hep uzun süre öyle kalmış olduğumu anlıyorum
Zaten benim 2 gün başım ağrıdı tansiyonuma baktım iyiydi ense boyun ağrılarından başımada vurmuş ağrılar şimdi yine her yerim ağrıyor..ben mesela sağa dönsem sağda kalıcam onu çok iyi bilmiyorum😩

Kızlar 2 yaşındaki oğlum çok hasta oldu, ateşli ve öksürüyor. Şu an aşırı masum kollarımda uyuyor 🥲 kendimi sakınmam mümkün değil yani, en ufak bir şey desem dudaklarını büzüyor🥲 dua edin bana da geçmesin, ben hastalıkları çok ağır geçiriyorum..
Gecmiş olsun canım bende eşim annem hasta oldu onlara mecbur ben baktığım için maske taktım bence sende tak

• Beğen
Reactions: The
Demek istediğim buydu benimde. Farklı bi cinsiyette evlat geliyor olması. Yoksa kızın erkeğin bi farkı yok ki. Evlat evlattır ☺️ her insan ister hem kız evlat hem erkek evlat sevgisi tatmayı
Cnm tabıkı evladın erkeği kızı olmaz, bu grupta hiçbir anne zaten böyle düşünmüyor. İlk mesajında bn erkek kız ayrımı yaptıgını zaten hiç dusunmedım, aklıma bıle gelmedi.

Böyle bi dönemde biraz daha hassas olup birbirimize önyargılı davranmayalım.

Bende kenara para atmaya çalışıyorum özele giderim doğuma diye eşimin eli sıkıştı baya ona verdim ki hala bütün paramı eve veriyorum kiradir faturalardir ev alışverişi hepsi bende o borç ödüyor maaşımdan arttırdım biriktirdim onu da verdim canı sağolsun elbet toparlar çam sakuraya gittim bugün iyi görünüyordu.iyilerdi doğumu orda yapacağım gibi duruyor ama ben kvye aşırı bilendim şeytan diyor kredi çek özelde doğur normalde asla birşeyde gözüm yok görümcemin gelinliğini giydim onların kız bebeklerinde kalan kıyafetleri vermelerini bekliyorum 8 sene sonra olan erkek bebeğim için çalışıyorum eşime bu kadar destek ölüyorum geçen gene aramış hastaneye gidecez diyorum özele mi diyor niye diye sormadan bide kocana destek ol diyor dedim daha ne yapayım ne yapmamı bekliyor anlamıyorum
Cnm bnım eşimde çam sakurayı istıyor, buyuk bir şehir hastanesi dıye. Ama yorumlarına baktım çok fena.
K. V hastaneyken eşim 2 ay hastanede refakatçi kaldı, bılıyor orayı, oyuzden istıyor. Karar senin cnm, hayırlısı olsun🙏

Söyle bisiy keşfettim ben oğlum olduğu için sabah düzenli kahvaltı yapıyoruz 7.30 öğlen yiyorum birde akşam genelde sol yanıma yatıyorum sağ nadir bebek kan akışı doktor solda yatırıp baktı sürekli böyleysen çocuga kilo alirsin dedi cuma kontrolüm var bakalim ne kadar olacak benimki bu zamana kadar ne kadar almış
Canım ben hep solda yatıyorum sağa çok nadir dönüyorum ama bebişimin kilosu ucu ucuna yetişiyor☺️bu gün doktordayım umarım sevindirir beni oğlum🙌🏻seninkide güzel kilosunu alsın🙌🏻

Canim ben sagda da yatiyorum sirt usttude yatiyorum surekli solda uyumak imkansiz
İşte bende diyorum imkansız gerçi benim doktorum demedi solda yat ama internette karşıma hep çıkıyor solda yatılmalı diye ama nasıl öldüm ben🤦🏻‍♀️

Ya bu çok kötü oluyor. İyi anlaşamazlarsa çocuklar arasında da hep bi kıyaslama oluyor aynı zamanda doğdularsa. Benim tam aramızda 3-4 hafta olan kuzenim var. Bebekliği bilmiyorum ama okul dönemim hep onla kıyaslanmakla geçti. Benim için çok zordu çünkü ben daha başarısız olan taraftım😂😂
😂😂 bakalım canım nasıl olacaklar ama biz farklı şehirlerdeyiz yakın değiliz yazın tatile falan gelirler bizim buraya , ama biz iyi geçinenlerdeniz kıyaslamayı yakan kv olur bence 😀

Cnm tabıkı evladın erkeği kızı olmaz, bu grupta hiçbir anne zaten böyle düşünmüyor. İlk mesajında bn erkek kız ayrımı yaptıgını zaten hiç dusunmedım, aklıma bıle gelmedi.

Böyle bi dönemde biraz daha hassas olup birbirimize önyargılı davranmayalım.
Profilin üzerine tıklayınca gozardi et butonu var, mümkünse beni gozardi eder misin
Baştan beri gerçekten seninle yıldızımız uyuşmuyor, mümkünse benim dahil olduğum bir şeye yorum yapmanı istemiyorum.
Kime ne yorum yapacağımı ne önyargı ile yaklaşacağımı sana soracak değilim, koca kadiniz burda daha fazla zitlasmaya gerek yok.

Birde baktım uyuyamıyorum taktım kv kafama hiç uyuyamadım ne kadar desemki kendime boş ver ama olmuyor düşün düşün kendimi bitirdim resmen🙄

Günaydın güzeller güzeli anneleeerr 😍 Gece bir korkuttu oğluşum beni kafası mı ayakları mı ne tam altta çıkış yolundaydı firar etmeye çalıştı heralde 😂😂 vura vura canım nasıl acıdı var ya en sonunda dedim oğlum biliyorum daraldın ama biraz daha bekle annenin canını yakma anlaştık heralde durdu bir anda 😂😂

Eklentiler

• Screenshot_20231216_235310.jpg
    Screenshot_20231216_235310.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20231216_235251.jpg
    Screenshot_20231216_235251.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 32
Doğrudur canım benimki işte henüz çok küçük, anlamaz ve kendini kötü hisseder uzak duramam yani.. inşallah geçmez ama zor ihtimal çünkü her hastalığı hemen bana da geçiyor. Bu ara yine felaket bir salgın var, bakalım bizi neler bekliyor
Geçmiş olsun canım evet salgın var , inşallah bir an önce iyileşir oğluşun sana geçmeden , Vallahi sırf bu hastalık yüzünden de özel hastanede tek odada doğumdan sonra olmak istiyorum , yoksa araştırma hastanesinde perinatolog ta doğum için aynı güveni vermişti ama orası belki çok hijyenik değildir diye takıyorum kafaya

• Beğen
Reactions: The
Profilin üzerine tıklayınca gozardi et butonu var, mümkünse beni gozardi eder misin
Baştan beri gerçekten seninle yıldızımız uyuşmuyor, mümkünse benim dahil olduğum bir şeye yorum yapmanı istemiyorum.
Kime ne yorum yapacağımı ne önyargı ile yaklaşacağımı sana soracak değilim, koca kadiniz burda daha fazla zitlasmaya gerek yok.
İyi de kadın kötü bişey dememiş ki neden böyle tepki verdin şimdi ben anlamadım 😒

X