2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben ilk gelinim ilk torunda loading aslında torun varda yani şimdiki eşinin ilk eşinden kızı var hahahahaha onun çocuğu işte onu da torun olarak göremiyor öz değil ya. Ama kendi eşimin öz kiz kardeşi de hamile 2. Torun da loading çok karışık bizim ev aşkı memnu halt etmiş 😅😅
Ayza hanım 6. oluyor😂 ama benim kp yetee ki oğlum harcamasın cok ben harcarım kafasında gecen baya bi alısveris yaptılar bebise. Mobilyası zaten mobilyacı olduğu için kpden. Beşik ve arabayı biz alacaktık ben alıcam dedi bize aldırmıyor😂 Eltim yok iyi ki kııııız

Eşim görümcemden borç almış araba alırken altın olarak verdi onuda kv İstanbul'a geldiğinde 3 çeyrek getirmis oğlum al çocuğa kullanırsınız gibi birşey dedi bir hafta sonra bize geldiler ben bir çeyrek saklanmıştım eve eşime de dedim bu benim olsun ben bunu saklayayim lazım olur diye onu duymuş oğlum kardeşine borcun vardı ya sen bana ver ben giderken götüreyim dedi evdeki çeyreğide aldı 😂 3 verdi 4 aldı kadın ve asla eşim anlamadı ne olduğunu
Bence sen eşine söyleme her şeyi yanlış anlama ama alıştırmışsın ne biriktirsen vermeye bunlar da nasılsa sen de vardır diye borç yapmaya borç alıp vermeye alışmışlar başta eşin tabi. Ben de çalışıyorum ama her biriktirdiğimi söylemiyorum olmuyor erkekler zaten analarının evinde rahatlar kendi evlerinde de aynı konforu bizden eşlerinden bekliyorlar bi yerden sonra sen de yapmayacaksın zaten çocuğuna birikim yap ve söyleme söylesen bile verme. Borç yapmasaydın bana mı sordun yaparken de kredi çekelim de. Ve lütfen istediğin hastanede doğumunu yap bu çok önemli evine de lohusayken kimseyi almasan çok iyi edersin. Ben bunları yaptım ve sonunda ilk çocuğumu doğduktan sonra bile aylarca kimseye el sürdürmedim sırf onlar her b*ka karışıyorlar diye eşim de yanımda değildi. Kv çocuğu bile sevmemize fırsat vermiyordu ben şimdi ne söylese cevabını veriyorum tersleyecek olsam da bişey diyor musunuz işim var deyip kapatıyorum telefonu ya da onlara gitmişsem evde işim var deyip kaçıyorum onlar da anlıyorlar. Yani çok uzun konuştum çünkü ben böyle insanlara gerçekten sinir oluyorum sadece diyeceğim şu her şey kadın da bitiyor sen net olursan hayatındaki her şeyde netleşir kimseyi üzmeyeceğim diye kendini de yarın bi gün doğacak çocuğunu da harcama kimse için sonra daha büyük patlamaları oluyor insanın.

En fazla 20 25 Gr bişey oynar 😊 iyidir hem kilosu geçen iyiydi maşallah şimdi de uyi çıkar Allah'ın izniyle
Kuzum malesef diyet yapıyorum ve sebze yemeklerini tüketemiyorum diye bazen diyorum çocuk ac kalıyor sanki..birde kıyaslamak istemiyorum ama 34 haftada 2 kilodan fazla gören var MaşAllah kiloyu taktığım sebeb su fazlalığı ya erken doğarsa diye yoksa yeterki sağlıklı olsun hep diyorum kilo sonrada alınır🙌🏻

Kuzum malesef diyet yapıyorum ve sebze yemeklerini tüketemiyorum diye bazen diyorum çocuk ac kalıyor sanki..birde kıyaslamak istemiyorum ama 34 haftada 2 kilodan fazla gören var MaşAllah kiloyu taktığım sebeb su fazlalığı ya erken doğarsa diye yoksa yeterki sağlıklı olsun hep diyorum kilo sonrada alınır🙌🏻
Her bebeğin genetiği farklı o yüzden karşılaştırmak doğru değil canım. Diyete rağmen bebiton iyiydi maşallah sıkma canını inşallah zamanında sağlıkla gelecek bebeğin 🤲🏻

Canım kızlar yaa, bana emzik ve biberon önerisi verebilir misiniz ? Nuk mu ? Avents mi bilemedim

Ayza hanım 6. oluyor😂 ama benim kp yetee ki oğlum harcamasın cok ben harcarım kafasında gecen baya bi alısveris yaptılar bebise. Mobilyası zaten mobilyacı olduğu için kpden. Beşik ve arabayı biz alacaktık ben alıcam dedi bize aldırmıyor😂 Eltim yok iyi ki kııııız
Ay ne güzel be eltinin olmaması keşke görümce de olmasa ama elti daha beter boşver 🤣🤣

3 tüp bebekten sonra oldu bide ilkini kaybetmiştim bu kendiliğinden oldu rahim ağzında sorun var heran kisalabilirmis geçirdiğim ameliyattan dolayı diyorum karının derdi ne zamana kadar çalışacaksın oluyor gerçekten çok bunalttı beni Allah sorsun ilk gebelik haberini duyar duymaz verdi zaten o zehri biz dokuz ay bebeği görmedik evde doğurduk oğlum devlette aynı özelde sürekli gitmeyin diye diye 😬 artık açmıyorum aramalarına dönmüyorum mesajlarına cevap vermiyorum kardeşim gelecek bana bakacak diyorum hala gelip ramazanı bayramı bende geçirme derdinde delirtti beni bu gebelikte sağolsun bir kere daha aramasını bekliyorum sekiz seneyi kusacam üstüne 😈
Kv lerin hepsi kendi zamanlarının kurnazı ama yemezler canım benim Kv de ilkinde geldi aylarca kaldı ben de güya çocuğa bakmak için ağzımdan burnumdan getirdi geçen eşim kabus görüp uyanınca bana diyo korkuyorsan annemi getireyim geç geliyorum eve korkma ben de hayır dedim annen gelince daha çok yoruluyorum hem çocuk hem annen hem hamilelik hem iş yapamam ben dedim güldü ama sonra Kv aradı dedi geleyim dedim gelip bana ne yapacaksın ben her işimi hallediyorum sonra gidip kocama şikayet etmişti sonra yataklara düşmüştü hırsından ama ben bilmezden geldim böyle çok mutluyum sen de sürekli eşine oyna onlar nasıl oğulları üzerinden işlerini gördürmenin peşindeler sen de öyle yap ve sakın yuvanı dağıtma onların keyfini getirme ben yerinde olsam kocamı avucumun içine alırdım Kv kendini mağdur gösteriyor sen daha mağdur ol Kv kendini hasta ediyor lafını dinletmek için sen daha beter hasta ol onlara kendi dillerinden konuşmak lazım her zaman aklını kullanan kadınlar yaşıyor hayatlarını kuzum sen de bu hayatı bi kez yaşıyorsun en mutlu olduğun zamanlar bunlar güzel hatırlamanı dilerim😘

Zamaninda omu vardı bu mu vardı muhabbetleri beni delirtiyor zaten bana bir akrabalarını söyledi onlar köyde yaşıyorlar diye bir gittik 2 yaşındaki çocuğu kolundan cama bağlamışlar sobaya gitmesin diye hepsini sobalı odaya koymuşlar beşikte kinin 40ı çıkmamış altında muşamba cişi sirtinda altı pişik diğer 3 çocuk da yanlarında üstleri perişan kadınin 5. Sezeryani o haliyle ahıra gitmiş kaç çeşit yemek yapmış biz gidecez diye kv diyor ki millet gelinlerini nasıl yetiştiriyor ya falan diye dedim sen ne diyorsun yok kızım yok ben öyle demedim görsen melek
Bence sen yalnız bulduğunda ona yapıştır cevaplarını oğlunun yanında aynı şekilde davran çok mutlu olacaksın bana güven 😉

canım benim çok teşekkür ederim çok kötü oldum ağladım eşimle annemle kavga ettim hırçınlaştım sonra geçti bir ayım var inanamıyorum huzurla gecirmek istiyorum 🙏bebeğimi üzmeyeceğim stres yapıp inşallah
Kuzum şimdi kaç haftalık oldun hayır üzülme bebeğim artık inan 35 den sonrasını erken doğum bile kabul etmiyorlar, sakın üzülme son ayını güzel geçir kuzum ye iç keyfine bak, bol bol protein al kuzum kilo olsun bebişine. Üzülme Lütfen oğluşuna kavuşmana çok az kaldı can içim ❤️

Benim eltim var kızlar hemde ikimizde hamileyiz aynı dönemde aramızda 2/3 hafta var sadece 😂😂😂
Benim elimde geçen sene yılbaşında muhabbet ederken 2.yi istiyoruz ama olmuyor dedydm ben istemiyorum dedi o ay ben şok benim elti sözde kaza ile hamile kaldi dogrdu bile smdi 4 aylık olacak nerdyse düşünün 🤣🤣

Kuzum şimdi kaç haftalık oldun hayır üzülme bebeğim artık inan 35 den sonrasını erken doğum bile kabul etmiyorlar, sakın üzülme son ayını güzel geçir kuzum ye iç keyfine bak, bol bol protein al kuzum kilo olsun bebişine. Üzülme Lütfen oğluşuna kavuşmana çok az kaldı can içim ❤️
canım mesajını sabah uyandım 7.30 da okudum içim ısındı 🙏çok tatlısın çok teşekkür ederim canım benim 💕kızlar iyi ki varsınız ❤️❤️❤️

X