2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar anne bebek çantasını getirdi belediye ikişer tane tabi çanta almayacağım bunlar trendyoldaki en uygun anne bebek çantasının aynısı arkada fermuar gözü de var zaten iki tane çanta yeter bana her türlü birine bir şey olsa diğerini kullanırım hiçbir yerinde belediye ismi yazmıyor oda güzel oldu 😄
Ürünleri baktığım kadarıyla sadece şampuanda alkol paraben var diğerlerinde yok ama yine de bi içeriklerini araştıracağım ıslak mendil parfümlü onu da beğenmedim. Rezene çayı ve papatya çayı süt arttırımı içinmiş onu da araştırıcam.
Ateş ölçer 26 sn de ölçtü bende braun koltuk altı var 11 sn de ölçmüştü yine de 26 sn iyi doğru ölçüyor braun ile karşılaştırdım 😄
Bezler de yenidoğan 40 adet bizim için uygun olabilir yenidoğan aldık ama bilmiyorum kullanılır mu pişik yapar mı emin değilim.
Emzirme yastığı bileğe toka gibi geçirilip tutmaya yarıyor işe yarar bir şey mi onu da bilmiyorum toka gibi ele takınca göğüse rahat tutuluyor herhalde vücudunu bebeğin ben destekleyeceğim rahat olur belki deneyip göreceğim 😄
Gidip içeriklerine bi bakayım merak ettim göğüs ucu kremi şimdiden başlayın bu veya elinizde ne varsa çünkü emmese sağmak zorunda bile kalsanız sağarken de göğüs açılıyor yara oluşabilir dedi doktoruma da sorup başlayacağım nemlendirmeye
Toz deterjan da iyiye benziyor hepsini bi araştırıcam içeriklerini
Bende Kocaeli’ye bağlıyım bana neden gelmedi 😅

B Buddy x kuzum sizin belediye valla on numara 😂 keşke bana da böyle bebek çantası gelcek olsa kesinlikle almam çok beğendim 😍 bende başvurdum adımı soyadimi söyledim tamam diyip kapattılar 😂 inşallah doğumdan önce verirler 🤪 İBB yi aradım süt karti dedin ya doğumdan sonra maddi destek vermiyor İBB dedi bende oy vermiyorum o zaman dedim 😂🤪🤪
Kız 2 tane çanta bedavadan biri eskir birini kullanırım şehir dışına giderken falan ikisinide doldururum bebeklerin eşyalarıyla inşallah o günleri görelim de 🙏🏻😌🤲🏻
Demedin mi ne zaman veriyorsunuz ya da veriyor musunuz değişikler yahu 😄
Doğumdan sonra maddi destek neden vermiyormuş püü onlara 🤷🏻‍♀️ bak hatta sen diyince baktım bizimki doğumdan önce 3 aylıkken başlıyormuş ben bu hafta gidip bi başvurayım bu süt kartına daha erken alayım bari 😄 iyiymiş kız bizimkiler aferin onlara 🤣

Eklentiler

• IMG_3300.jpeg
    IMG_3300.jpeg
    130,7 KB · Görüntüleme: 51
Bende Kocaeli’ye bağlıyım bana neden gelmedi 😅
Kuzum hemen 153 ü ara 1 haftaya kapında 😄 süt kartına da başvur bak erkenden başvuruluyormuş ben doğumdan sonra sanıyordum meğer önceki 3 aydan da başlıyormuş 450-500 tl gibi bir şey dedi kapıya gelen hemşire de unuttum tam

Eklentiler

• IMG_3300.jpeg
    IMG_3300.jpeg
    130,7 KB · Görüntüleme: 51
Kuzum hemen 153 ü ara 1 haftaya kapında 😄 süt kartına da başvur bak erkenden başvuruluyormuş ben doğumdan sonra sanıyordum meğer önceki 3 aydan da başlıyormuş 450-500 tl gibi bir şey dedi kapıya gelen hemşire de unuttum tam
Aradım 153ü başvurdum bendee 💃🏻 sütten haberim vardı sağlık ocağı bi form verdi onunla fevziyenin oraya gidicem bu hafta içi giriş için

Walla iyi almışsın, bnde bazı şeylere çok para verme taraftarı değilim,
Buarada duru bi güzelliğin var🤩
Meaaşallahh💯
Dimi ya ben kış iyisini alayım dedim o kadar para verdim hem diz yaptı hem çekti sinirimi bozdu annemin pazardan aldiklari ne diz yapıyor ne çekiyor 😂 bende dedim pazardan alayım valla çok beğendim 😍 ayy saol kuzum benim senin güzel bakan gözlerin Allah razı olsun 🩷🩷🩷

Aradım 153ü başvurdum bendee 💃🏻 sütten haberim vardı sağlık ocağı bi form verdi onunla fevziyenin oraya gidicem bu hafta içi giriş için
Aaa bende o zaman sağlık ocağına gideyim de Bu hafta o süt kartına başvurayım kuzum 🤩
Çanta çok güzel iyi yaptın valla 😄

Aaa bende o zaman sağlık ocağına gideyim de Bu hafta o süt kartına başvurayım kuzum 🤩
Çanta çok güzel iyi yaptın valla 😄
Çantada şeyi denesene hazır. Bi kavanoza sıcak bişey koy bakalım termal kısmı ne kadar sıcak tutabilecek ona göre termal çantaya gerek duymam

Kız 2 tane çanta bedavadan biri eskir birini kullanırım şehir dışına giderken falan ikisinide doldururum bebeklerin eşyalarıyla inşallah o günleri görelim de 🙏🏻😌🤲🏻
Demedin mi ne zaman veriyorsunuz ya da veriyor musunuz değişikler yahu 😄
Doğumdan sonra maddi destek neden vermiyormuş püü onlara 🤷🏻‍♀️ bak hatta sen diyince baktım bizimki doğumdan önce 3 aylıkken başlıyormuş ben bu hafta gidip bi başvurayım bu süt kartına daha erken alayım bari 😄 iyiymiş kız bizimkiler aferin onlara 🤣
He valla kullanırsın mis gibi modelleri çok güzel bayıldım 😍 amin kuzum 🤲🏻 dedim ne veriyorsunuz hiç bişey vermiyoruz dedi 😂😂 sizin belediye iyi çalışıyor çok şanslısın 😂😂

Bakim kız kaynatıp koyayım bi kavonoz bulayım da 😄
Büyük paralar vermeden çanta işini bende kapatırım 🤣 alacaktım geçen gün bi aksilik oldu alamadım buradaki arkadaşın dediğin gibi 600 tl birden zam geldi istediğim çantaya

X