2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Oyyyy ne güzel ya kız senin bu pazar da her şey var hee bir kere triko alt almıştın o da mükkk 🥰😄 bir de senin bu güzelliğin pü maşallah gözümden kaçmadı 🧿🧿🙏🏻🙏🏻
Kız bizim pazara nerelerden geliyorlar herşey var keşke yakın olsak hep beraber talan etsek😂😂 hahah saol kuzum benim Allah razı olsun senin guzelligin 😍😍🩷🩷

Olur olur zaten sütümüzü yada mama için sıcak su koyarız
2 çeşit kaynar su koydum biberon ve kapaklı hadi bakalım 15:45 de koydum çantaya. 1 saat sonraya alarm kurdum kalkıp bakarım sıcaklık ne durumda 😄

Eklentiler

• IMG_3301.jpeg
    IMG_3301.jpeg
    87,1 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG_3302.jpeg
    IMG_3302.jpeg
    182,3 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar ya bir de benim soldaki bebek dün akşam ters döndü resmen dönerken hissettim çocuğu dünden beri sırtı poposu resmen dışardan kubbeli görünüyor 😄🧿 işin komiği sağdaki bebek düz soldaki sırtını döndüğü için karnım çok garip duruyor. soldaki bebek çok sert zaten dokununca ve içeri vuruyor böbreğime doğru hissediyorum yani ayakları içerde bir yerde. eşimde korkuttu beni bir şey olur mu biri düz biri ters ne olacak dedim saçma saçma şeyler sorup kafamı bulandırma benim de derken bugün ben bu durumu kafaya taktım eşim yüzünden çocuklar hareket ediyor onda sorun yok çok şükür ama soldakinin duruşundan sağ tarafı göbeğim daha içerde kaldı ve dengesizlikten dolayı ya da psikolojik göbeğimin ortası acıyor bi gerginlik oluştu döndükten sonra garip nasıl anlatayım göbeğim şekli bi yamuldu biri düz biri ters, bir şey olmaz herhalde sırtını dönen yine önüne döner keyfi gelince diye düşünüyorum saçma bi soru ama eşim kafama taktırdı normalde gülerek karşıladım gece ama onun pimpiriği bana geçti 😄

Çantada şeyi denesene hazır. Bi kavanoza sıcak bişey koy bakalım termal kısmı ne kadar sıcak tutabilecek ona göre termal çantaya gerek duymam
o termal kısımlar çok iyi tutmuyor ben o yüzden stanley termos alacağım bende var mükemmel bir şey sabah 06:00 yaptığım kahve öğlen 14:00 da hala sıcak oluyor ona koyacağım mamasıı sütünü vs.

Kızlar ya bir de benim soldaki bebek dün akşam ters döndü resmen dönerken hissettim çocuğu dünden beri sırtı poposu resmen dışardan kubbeli görünüyor 😄🧿 işin komiği sağdaki bebek düz soldaki sırtını döndüğü için karnım çok garip duruyor. soldaki bebek çok sert zaten dokununca ve içeri vuruyor böbreğime doğru hissediyorum yani ayakları içerde bir yerde. eşimde korkuttu beni bir şey olur mu biri düz biri ters ne olacak dedim saçma saçma şeyler sorup kafamı bulandırma benim de derken bugün ben bu durumu kafaya taktım eşim yüzünden çocuklar hareket ediyor onda sorun yok çok şükür ama soldakinin duruşundan sağ tarafı göbeğim daha içerde kaldı ve dengesizlikten dolayı ya da psikolojik göbeğimin ortası acıyor bi gerginlik oluştu döndükten sonra garip nasıl anlatayım göbeğim şekli bi yamuldu biri düz biri ters, bir şey olmaz herhalde sırtını dönen yine önüne döner keyfi gelince diye düşünüyorum saçma bi soru ama eşim kafama taktırdı normalde gülerek karşıladım gece ama onun pimpiriği bana geçti 😄
Kiz bir şey olmaz tabiki nolacak allasen 🤣 hahah kuzucuklar ya yerim ikisi minicik yere sigmaya çalışıyorlar 🤣 e bi ikiz göbüş fotosu gelmesin mi 😂

Onların keyfi yerinde demekki kuzum 😂😂 yoksa uğraşırdı dönmeye 😂

Vayy hayırlı olsun güzel günlerde kullan canım 😁 niye bozuk olsun ben alıp takali bir ayı geçti 🤣
Çok teşekkür ederim daha güzelleri iyileri sizlerin olsun inşallah 🙏🏻 haha yalnız değilmişim o zaman bir daha isterim diyorum işine bak diyor 🤣🤣

• Komik
Reactions: The
Hayırlı olsun güle güle kullan canım 😂😂 senin koca tıkır tıkır çalışıyor bence benimki bozuk bişey almadı daha hiç de umudum yok😂😂
Teşekkür ederim canım daha iyileri sizin olsun inşallah 🤲🏻 kız öyle deme alır alır almazsa içimde tutarım bak doğurmam de 🤣🤣 ben öyle tehtit ediyordum

Ben de hoşgeldin bebek paketiniz var mı diye Sakarya büyükşehir belediyesine yazdım verdikleri cevap🤦
Eki Görüntüle 3365859

Ne zaman başladın da ne zaman sonlandırdın acaba
Ben de ilçe belediyeyi aradım şimdi. Kayıt almıyoruz. Doğum yaptığınız hastane bilgi verince hastaneye getiriyoruz dedi😂 internetten baktım. Lohusa annenin başında getirdikleri şeyle fotoğrafı var belediye başkanının, başka belediye görevlilerinin😂😂 ay çok kötü getirmesinler zaten hastaneyede ilçe gazetesine falan koyarlar rezil halimi. Aman istemez😂

X