2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
karından baktı canım inşallah sağlıkla gelsin de 🙏hiç hazır değilim bir anda nerdeyse bir ay erkene alındı
Canım sağlıkla gelsin yeter ki endişe etmen normal tabi ama kilosu da güzel şu an

Ayy evet kadın resmen teorik bilginin önemsiz olduğunu gösterdi 😂 eşime seneye de ben gidiyorum diyorum djdjdj
Git kız seneye ödül verilen araba ne olur acaba bu seneki turuncu muruncuydu gitsem alırdım da renk de güzel değilmiş 😝🤣

Kızlar aranan kan pazarda bulundu hemde 250 TL'ye 😂😂 terlikleri de 50 TL'ye kapattım 😂

Eklentiler

• IMG_20240108_143451.jpg
    IMG_20240108_143451.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 124
  • IMG_20240108_143405.jpg
    IMG_20240108_143405.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG_20240108_143553.jpg
    IMG_20240108_143553.jpg
    113,6 KB · Görüntüleme: 114
B Buddy x kuzum sizin belediye valla on numara 😂 keşke bana da böyle bebek çantası gelcek olsa kesinlikle almam çok beğendim 😍 bende başvurdum adımı soyadimi söyledim tamam diyip kapattılar 😂 inşallah doğumdan önce verirler 🤪 İBB yi aradım süt karti dedin ya doğumdan sonra maddi destek vermiyor İBB dedi bende oy vermiyorum o zaman dedim 😂🤪🤪

Saol kuzum benim 😍🩷🩷 Barbie terlikleri almıştım altına onları giycem kızımın kıyafeti de mor pembe battaniyesi de pembe ayyy hemen Mart gelsin istiyorum şuan 😂😂
Gerçekten kız annesi olunca süs mutlaka olmalı gerçi benim eşim benim geceliğimi turbanımı görünce bana dedi sen sanki doğuma gitmiyorsun😅😅Ayyy gelsin kız gelsin🤣🤣Gerçi ben şubata odaklandım🤭

Gerçekten kız annesi olunca süs mutlaka olmalı gerçi benim eşim benim geceliğimi turbanımı görünce bana dedi sen sanki doğuma gitmiyorsun😅😅Ayyy gelsin kız gelsin🤣🤣Gerçi ben şubata odaklandım🤭
Hahah ama bizde yeniden doğuyoruz o gün hakkimizdir 😂😂 bende aslında 29 Şubat odakliyim ama bakalım 😂😂

Ayy sosyeteye gttın demii off bı gıdemedım yaa, tesadufe bak şimdi arkadas aradı ramıden gelmişler senıde cagırcaktık dedi, griplısın dıye gelmessin dedık dedi😁😁
Çok guzel cnm aldıkların, kumaşı nası
Evettt kuzum, sosyetecigim benim elim ayağım 😂😂 yaa kız bı denk gelemiyoruz ya 😂 kumaşı kalın kuzum ona tav oldum zaten tam istediğim gibi 😍

X