2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Silemiyorum 10 dk geçti diye. Tüh. Keşke başlık sahibi 1. sayfadan silseymiş kızın ismini. 🥺
Evet canım 10 al geçince izin vermiyor bende yazdığının 3. Dk sı gördüm direk sana yazdım ama online değildin 😟 olsun artık ben üzülür diye belki sil demiştim 🙏🏻

kızlar bugün doktara gittim 29 hafta 4 gün kilosu 1450 çıktı plesantada yaşlanma yani kireçlenme var dedi 4-5 hafta sonra alırız dedi inşallah o kadar dayanır ama erken doğum olacak 35-36 da alacaklar internetten baktım 4-5 hafta yaşlandıktan sonra dayanır diyorlar moralim bozuldu
Hiç üzülme canım 35 36 hiç de öyle erken haftalar değil. Sağlıkla alırsın inşallah kucağına. Ciger geliştirici vs de yapınca inşallah küveze vs gerek kalmaz zaten.

kızlar bugün doktara gittim 29 hafta 4 gün kilosu 1450 çıktı plesantada yaşlanma yani kireçlenme var dedi 4-5 hafta sonra alırız dedi inşallah o kadar dayanır ama erken doğum olacak 35-36 da alacaklar internetten baktım 4-5 hafta yaşlandıktan sonra dayanır diyorlar moralim bozuldu
Canım çok geçmiş olsun. Üzülme kuzum. Bak kilosu maşallah çok iyi 34,35 lerde çok daha iyi olur. Sakın üzülme🙏 ciğer geliştirici için falan birsey dedi mi canım

Kuzum benim doktorum dedi 37 görmek istiyorum sende İn şa Allah 36 görersin çok şükür bebişinde iyi..belkide dayanır 37🙌🏻vajinamı baktı sana yoksa karındanmı?

Nasıl fark etti bir de kuzum benim doktorum hiç plesentalarına bakmıyor bebeklere bakıyor boy kilo rahim uzunluk açıklık bebekler iyi mi , suları nasıl o kadar bakıyor

Yok canım özelde çalışıyorum onunla alakası yok çalış ya da çalışma bulunduğun şehirin bağlı olduğu belediyeyi ara şuan kaç haftalık hamile olduğunu söyle hoş geldin bebek paketinden yararlanmak istediğini söyle onlar zaten ne zaman yararlanabileceğini direk söylüyor 😄

Ben şuanki kiloma göre aldım 2 tane aldım zaten fazla almadım alt üst takım aldım biri kısa kollu takım diğeri uzun kollu takım aldım XL beden aldım şuan 175 boy 84 kiloyum biraz daha kilo alsam hala olmaya devam ederler çünkü bel kısımları altların hamile altına uygun ayarlanabiliyor ben biraz da rahat olsun doğumdan sonra sezeryan dikişimi acıkmadın istedim bol olsun dedim şuan da evde de giyiyorum hastane çantama da koyacağım az çok bundan sonra alacağımız kilo hangi bedene sığarız ederiz belli canım zaten. Bazıları doğumda ödem gittiği için direk bir küçük beden alıyor şuanki halinden o da mantıklı ama ben cesaret edemedim şimdi bir anda kilom gitmez kalır falan giyemezsem yazık olur dedim şuanki bedenimde aldım
Ben bi mağazalara bakayım ozaman deneyeyim ona göre belki internetten bakarım çok sağol canım 💖

Aa ben hiç bilmiyordum öyle bişeyi güzelmiş aslında biz arasak 2. Cocuga anca gelir 😂😂😂

Taşınan biriysen tavsiye etmem canım ama kendi evinse güzel bir dolap, benim bekarlık dolabım bu, kurarken abimin marangoz arkadaşı çok taşımaya gelmez demişti. Tabii bizimki ona kalmadı, depremde paramparça olmuş devrilip.
Kapakları, içi falan güzel epey eşya alır.
Ah canım yaa. Ben depremde şanslı olanlardanım bir tane bardagim bile kırılmadi hataydayim ben. Şuan kendi evimdeyim taşınma durumum yok şükür kurulduğu yerde kalır

Canım çok geçmiş olsun 💐 bu kireçlenme durumu doktorlar tarafından net açıklanamıyor maalesef öyle okumuştum oysaki kan sulandırıcı da kullanıyorsun bildiğim kadarıyla. Kan sulandırıcı bir nebze de olsa durumu daha ileriki haftalara gitmesini sağlıyormuş. İnşallah Allahın izniyle 35 i geçsin zaten ciğer geliştirici de yapar doktorun öncesinde üzüldüm 😟
evet canım ya doktor da öyle söyledi sana oksopar yapmasaydık belki şimdi almak zorunda kalırdık dedi :KK43: oksopara rağmen başlamış :KK43: neden diye sorduk bilmiyoruz dedi sağlıkla doğsun da Allah hayırlısını versin

Canım çok geçmiş olsun. Üzülme kuzum. Bak kilosu maşallah çok iyi 34,35 lerde çok daha iyi olur. Sakın üzülme🙏 ciğer geliştirici için falan birsey dedi mi canım
yok canım hiç girmedi o konulara ama sıkı takip edilecek artık dedi :KK43: Allah biliyor ben küvezden falan korkmadım hiç yaşasın da ömrü olsun da 🙏

yok canım hiç girmedi o konulara ama sıkı takip edilecek artık dedi :KK43: Allah biliyor ben küvezden falan korkmadım hiç yaşasın da ömrü olsun da 🙏
canım hiç korkma inan bir sıkıntıda olmasa normal doğum haftaları çook doğum oluyor bu haftalarda arkadaşımın 1 bebeği 34 1 bebeği 36 haftalık doğdu çokta sağlıklılardı.. benimde erken doğum riskim var doktorum 34. haftayı görelim sonra derin nefes alabiliriz dedi mesela 34 bana da erken geliyor ama doktorlar için riskli gebeliklerde sıkıntı oluşan gebeliklerde çok iyi bir tarih

Sağol kuzum sadece pişik kremi şampuan ve nemlendirici içerikleri temiz değil onları kullanmam ıslak mendil parfümlü evde kendimiz kullanırız onları da 😄 göğüs kremi deterjan gül suyu onlar normal şükür gül suyu neden var onu da anlamadım da neyse 😄

Kız yatak örtüsü modeli öyle 😄 beni de şüphe ettirdin etiketine baktım tersine düzüne 3 yıldır bizle yavrucak şüphe ettirdin english home dan almıştım yatak örtüsü pike olarak geçiyor modeli bu çiçekler üstte 🤣🤣

Kuzum hiç bilmiyorum ki istersen ikametinin olduğu belediyeyi ara oraya bi sor bir de Samsun belediyesini ara ikametin orada olmadığını ama bebeğin orada doğduğu söyle sistemde görüyorlar zaten hamile mi doğum olmuş mu kaç aylık ya d ağabeylik kaç haftalık direk görüp bilgi verdiler bana tc söyledim sadece öyle baktılar , bizim belediye gebeliğin 28. Haftasından başlayıp doğumun 3. Ayına kadar gönderdiklerini söyledi belki sizinde öyledir en azından bebiş 3 aylık olunca eve çıktığında bile ikametine istersin direk

Senin ikametin hangi belediyeye bağlı kuzum ?
Öyledir kuzum illa ki 🤣 ama neden öyle çiçekleri ters 😭
Benim takıntı 🤣🙈

Kızlar çıktım kontorlden Allaha şükür hersey yolunda 31+4 1.900 olmuş oğluşum 😍 plasenta yine aşağıda zorunlu sezaryen kesinleşti şimdilik Şubatın 20sinden sonra istediğin birgun aliriz dedi 🥲😍😍 artık 2 haftaya düştü kontrollerde 34.haftada tekrar gideceğim bakalım nst o zaman başlarmış göğüs ucu kremini sordum süreyim mi şimdiden diye hemen uyarmayalim göğüsleri dedi 34.haftadan sonra basla ona da dedi sizinde bilginiz olsun 😊
Oy maşallah neredeyse 2 kilo olmuş tontiş ❤️🧿

Cnm hiç korkma, kılosu çok guzel bebekte gerilik yok çok şukur🙏 sende çoğu kişi gbi bikaç hafta erken doguma gırersın, bzımde nezamn gircegımız belli değil.

Gecen akşam gebe kalmak isteyenler topiğindeki eski arkadaslara bi bakım dedim. Açtıgı konulara grdım. Bi arkadaşın hıkayesi ilgınç doğum bıle yapmış, çok şaşırtıcı bı hıkayesi var grcekten, sanada moral olsun cnm🙏

Kızlar sizde okuyun..

Eklentiler

• Screenshot_20240108_140931.jpg
    Screenshot_20240108_140931.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 81
X