2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ahhaha ureticeler anlamadi ama pazarcı dayılar anlamış 😂😂😂
Güzel günlerde kullan canım çok tatlış 🙂

B Buddy x belediye konusunda çok şanslısın kıııız. Bizim burada dağıtılan çantaların üstünde belediye başkanının adı yazıyor kocaman djdjsjdj

Ne biliyim kız çok cezbediyor beni o tarih nedense 😂😂 senin istediğin özel bir tarih var mı 😍
Cnm bnde özel gunleri sevmıyorum. O tarıhlerde olsun istemem. 8 mart mesela, 😁
Ayy bakırköy c. Tesiye gıdesım vardı benim yaa onada gıdemedim kaldı, üst markete bile gidemıyorum artık 🤢

Kiz bir şey olmaz tabiki nolacak allasen 🤣 hahah kuzucuklar ya yerim ikisi minicik yere sigmaya çalışıyorlar 🤣 e bi ikiz göbüş fotosu gelmesin mi 😂
Bu haftanın fotisini daha çekinemedim ya çekinirim atcam inşallah 🙏🏻😄
Hep bu eşim yüzünden kafamı bulandırdı sus be adam 🤣
Neyse geçen de sen dedin ya robotun su haznesini boşalt çıkar sadece süpürür gerçekten aydınlandık elim eve geldiğinde şok oldu nerden aklına geldi diye benden böyle bir performans beklemiyordu sanırım 🤣 orasını karıştırma amaca ulaştık sonuç olarak dedim 😄

• Komik
Reactions: The
Güzel günlerde kullan canım çok tatlış 🙂

B Buddy x belediye konusunda çok şanslısın kıııız. Bizim burada dağıtılan çantaların üstünde belediye başkanının adı yazıyor kocaman djdjsjdj
Ay yok artık bıraksınlar da insanlar düzgünce kullandın bir işe yarasın akıl yok mu bunlarda 😄

• Beğen
Reactions: The
Kızlar kocam doğum hediyemi almış ona da zam gelecek zaten diye hahaha benim kocam bozuk galiba 🤣🤣
Kız soldaki güzelmiş ben daha tam karar veremedim ya ne zaman alınır ki şimdi mi doğum yaptığım gün hastanede mi versin haberim yokmuş gibi aaa ben şok 🤣 kv çıldırır 😄 ama beğendim güle güle bebetonla şıkır şıkır tak kullan 🥰

Bandana aldım kızıma 😍😍

Eklentiler

• IMG20240108162340.jpg
    IMG20240108162340.jpg
    136,1 KB · Görüntüleme: 52
Sağol kuzum sadece pişik kremi şampuan ve nemlendirici içerikleri temiz değil onları kullanmam ıslak mendil parfümlü evde kendimiz kullanırız onları da 😄 göğüs kremi deterjan gül suyu onlar normal şükür gül suyu neden var onu da anlamadım da neyse 😄

Kız yatak örtüsü modeli öyle 😄 beni de şüphe ettirdin etiketine baktım tersine düzüne 3 yıldır bizle yavrucak şüphe ettirdin english home dan almıştım yatak örtüsü pike olarak geçiyor modeli bu çiçekler üstte 🤣🤣

Kuzum hiç bilmiyorum ki istersen ikametinin olduğu belediyeyi ara oraya bi sor bir de Samsun belediyesini ara ikametin orada olmadığını ama bebeğin orada doğduğu söyle sistemde görüyorlar zaten hamile mi doğum olmuş mu kaç aylık ya d ağabeylik kaç haftalık direk görüp bilgi verdiler bana tc söyledim sadece öyle baktılar , bizim belediye gebeliğin 28. Haftasından başlayıp doğumun 3. Ayına kadar gönderdiklerini söyledi belki sizinde öyledir en azından bebiş 3 aylık olunca eve çıktığında bile ikametine istersin direk

Senin ikametin hangi belediyeye bağlı kuzum ?
Kuzum Bitlis de ikametim. Görev yerimde olmak zorunda. Arayıp sorayım en iyisi

o termal kısımlar çok iyi tutmuyor ben o yüzden stanley termos alacağım bende var mükemmel bir şey sabah 06:00 yaptığım kahve öğlen 14:00 da hala sıcak oluyor ona koyacağım mamasıı sütünü vs.
Çok iyi ama çok pahalı ya gerçi ömürlük bir video izledim maşallah yangın çıkan arabada sağlam çıkmış satış stratejisi mi bilemedim ama cezbetti 😄
Bebek termosları işe yaramaz mı ya e bebekte gördüm bir kaç bilemedim 🤷🏻‍♀️
Bizim iş yerinin verdiği termoslar var ondan da baya memnunum iş yerinde sabah 6 da çıkarken koyuyordum öğleden sonra 14 gibi anca soğumaya geçiyordu onu kullanırım diye düşünüyordum 😄

Kuzum Bitlis de ikametim. Görev yerimde olmak zorunda. Arayıp sorayım en iyisi
Tatvan belediyesi 0-3 aylıkken veriyormuş kuzum ara sor istersen belediyeyi en azından kayıt açarlar ikamete gittiğinde Samsun’dan eve gidersen getirirler en azından 🙏🏻

Of ne bilim yaaa . Çantanın üstünde kocaman zeki kayda yazıyor ya şaka gibi djdjsjs başvurmam muhtemelen 🤣

Ayyy linnkkkk . Bayıldım renklere 😍
pempem bandana Saç Bandı 2. Canım bu satıcısı pempem bandana olanlar güzel. Bazı satıcılarınki değişik ya da kötü geliyormuş . Bununkiler yumuşak bebeğin kafasını acıtmaz 😍

Kız soldaki güzelmiş ben daha tam karar veremedim ya ne zaman alınır ki şimdi mi doğum yaptığım gün hastanede mi versin haberim yokmuş gibi aaa ben şok 🤣 kv çıldırır 😄 ama beğendim güle güle bebetonla şıkır şıkır tak kullan 🥰
Bende doğum yaptığım gün alır sandım hastaneye getirir diye ama erken davranmış 😂😂 kendim istedim kız söyleyip duruyordum kaburga bilezik isterim diye küpe de içinden gelmiş 😂😂 sana çift çift alacak ne alırsa kvdenin gözünün önünde de taksın ohhh miss 🤣

Kızlar bu hafta elbisemle evde resim çektirmek istiyorum hiç resmim yok şimdi program arıyorum bulamıyorum resimlerin arkasına manzara istiyorum olsun mecbur bir tek öyle güzel ola bilir diye düşünüyorum🤭 ama doğal olsunda istiyorum🫡bildiğiniz bir program varmı?ara ara bulamıyorum🥴

Tatvan belediyesi 0-3 aylıkken veriyormuş kuzum ara sor istersen belediyeyi en azından kayıt açarlar ikamete gittiğinde Samsun’dan eve gidersen getirirler en azından 🙏🏻
Kuzum ben 3 ay buradayım ama en az. Bir de ben merkezdeyim Tatvan değil de. Samsun u arayacağım yarın bi

X