2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ahahahaha ay cidden hormonlardan şaşıyoruz ya ama bence eşin haklı nerden bilelim kim biliyor kim bilmiyor iyilik yapıp detaylı anlatıyoruz onda da şok bilimle denk geliyoruz afra tafra
Aynen hiç gelemez bi de böyle terslenmelere . Heralde dövecek adamı dedim

Kızlar annem de bana nbb almış önden düğmeli pijama takımı. Kumaşı falan çok güzel onu da öneririm
Hemen bakalım

Aynen hiç gelemez bi de böyle terslenmelere . Heralde dövecek adamı dedim

Hemen bakalım
Şunu almış kuzum annem. Ama tabi benim durumum farklı bakma vs olmadı. Ama kumaşı çok güzel modeller de güzel tavsiye ediyorum

Kızlar yaaaa hastalandığımdan beri oğlumun hareketleri azaldı sanki, yani eskisi gibi değil hiç. Kullandığım ilaçlardan mı artık neyden bilemiyorum. Eskisi gibi değil bu da beni endişelendiriyor. Hissediyorum gün içinde döndüğünü falan ama öyle tekme falan çok yok yani

Canım ya çok geçmiş olsun şimdi iyi misin? Millet psikopat olmuş herkes Ali kıran baş kesen iyi ki eşin yanında kalmış

Ya çok tatlişmis bu doğumdan sonra karnımız hemen cekilmiyor dimi yani büyük beden almakta fayda var

Genelde anne yorgun hissederse bebek de dinlenmeye geçiyormuş diye okumuştum ben kendimi yorunca onun da hareketlerinde değişiklik fark ediyorum mesela

Cnm nerde neyle karşılaşacagımız belli değil artık şansa yaşıyoruz wallahi, bnım eşimde çok agresiftır ve korkusuz, hiç geri adım atmaz özellıkle trafıkte, gecen uyardım dedim olay çıkarma senin çocugun, hamile karın var artık.
Ama herkes kaçmış siz nie kaldınız orda, ilk senin ordan uzaklasman grek.

Mesajını şimdi görüyorum ya şimdi nasılsın?benim en korktuğum kavga küçük kavgada bile sonuçlar hiç iyi olmuyor..ondan hep kaçtım öyle şeylerden Allah korusun

Canım ya çok geçmiş olsun şimdi iyi misin? Millet psikopat olmuş herkes Ali kıran baş kesen iyi ki eşin yanında kalmış
Kuzum ben baya zor sakinleştim eşim de bana sakin ol dedikçe daha da panik oldum eve gelince kendime geldim şükür iyiyim ama eşim bir de sigara içme alanına gitseydi tam kavga ortasında kalacaktı bir yandan o psikolojiyle onu düşünüp iyice gerildim

Kesinlikle bende hep eşimi uyarıyorum bizi düşün atlama öyle her yere zıp diye Allah korusun herkes yemiş kafayı.
Canım biz çıkamadık ki uzun bir koltuk düşün ben koltuk kısmındayım kalkmayanlar var diğer uçtan kalksam kavganın ortasından geçemeyeceğiz eşim karşımda çıkışı kolay ben koltuk kısmında yan yana insanlarlayım kalkmayanlar olunca bende kalakaldım upuzun sıra herkes panikle üst üste çıktı zaten kapalı alandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…