2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kuzucum o modelini hiç bilmiyorum ama bunu da öneririm çok kaliteli çıktı fermuarlari falanda çok sağlam bayıldım

Hahaha bak bunu hiç düşünmemiştim kendimize 1 takım yeterli mi peki
Bence değil kuzum ben şuan için bir takım koydum kalın dogumdan sonrası için birtane de pamuk koymak istiyorum bir tane de mutlaka gecelik istiyorum çatala in çık uğraşmak istemiyorum pjamayla bide kasılmaları karşılarken kilot giymek istemiyorum cırtlı hasta bezi koydum bol bir şekilde onu takicam ki yokmuş gibi olsun o yüzden gecelikte almam lazım

Ayh tecrübesiz olmak çok zorrrr hastane çantamı hazırlarken sana yazcam senin kaçıncı haftaydı kuzu

Kuzum alet varsa bir ölç bence eşin hastaydi belki sana geçiyor olabilir mi o zaman da baş ağrısı yapıyor benim mesela başımı mengeneyle sıkıyorlar gibi oluyor hasta olacağım zaman
Alet yokki eşim iyi çok şükür hiçbir şeyi yok ben nedense yastıktan düşünüyorum ağrılarımı çünkü enseden sanki vuruyor başıma yarın dedim kv alsın aleti dursun bende..alırsam manuel alırım hep hastanede biz manuel kullandık en doğru o ölçüyor

Ayy bende hazır etdim eksikler var tabi bendegüzel olmuş
Saol kuzum benim de kendime bir takım daha pjama ve gecelik almam lazım bide hediyelik almak istiyorum balon standı var ona da pembe balon almam lazım sonra tam tamam olacak inşallah, düzleştirici, saç kurutma, makyaj malzemesini de evde ayarlarım eşim getirir doğumdan sonra inşallah

Ay ben şu torun baldan tatlı lafına gıcık oluyorum hiç de samimi gelmiyor, kv olarak da anne olarak da

Evet kuzum manuel en iyisi diyorlar sen kendin olcebilecek misin manuel kullanmayi bilen var mı inşallah geçer ya aman tansiyon olmasın

Kendime hastanelik her şey tamam bu gün çıkış için takım kendime sipariş etdim indirim varmış 1 aldım 1 bedava nasıl mutluydumHediyelik almıcam hastaneye çıkolata alırım bu kadar.Balon standı evimde var ama götürmücem balonlar zor duruyor üstünde..süs işini şubata sakladım onuda kendim sipariş ederim hastanede çok süs yapmayı düşünmüyorum evi istiyorum acaba ne kadar söylicekler

Canım güzelmiş. Hastane odası zaten sıcak olur . Sabahlıkla da üşümezsin gibi geliyor bana bugün ben de gezdim Penti suwen ama beğenmedim bişey. Lcw den dün burda önermişlerdi siteden siparil vermiştim 700 TL gibi tuttu indirimle. Bugün mağazada aynı takımı 400 e aldım. Diğerini hazırlıyolar yazıyordu iptal edemedim gelsin iade edicem

Şu ikisini aldım sabahlıkla geceliği. Ha çok da beğenmedim keşke açık pembe olsaydı ama işimi görür ikisi 400 TL çok iyi geldi

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-07-00-09-14-90_095202a573796aa7dcac7326ecfbba92.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 71
  • Screenshot_2024-01-07-00-09-57-79_095202a573796aa7dcac7326ecfbba92.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 70
Maşallah maşallaaah . Ben pzt günü kıyafetleri yıkıcam kuzum . Öncesinde makineyi boş bi kere çalıştırayım mı? Benim çok bi program yok maalesef makinede
Çalıştır kuzum bir kere, aslında öyle bir program olmasına gerek yok benimde bebek programım yok ben 40 derece 800 devir 40 dk yıkadım programın adı çok önemli değil yani benim kurutmam yok evde kurutacagim için 800 devire koydum hemen kurusunlar diye öyle zarar vermedi çok şükür

Evet kuzum manuel en iyisi diyorlar sen kendin olcebilecek misin manuel kullanmayi bilen var mı inşallah geçer ya aman tansiyon olmasın
Ay AminKendim hemşireyim ya hep manuel kullandım işteyken hep kendi kendimizin tansiyonunu ölçerdik

Bende de yok bebek programı. Hijyen diye bir program var ama 3 buçuk saat boşta çalıştırırken sirke vs hiçbir şey koymuyoruz dimi bi de yarım saat boş çalışsa olur mu

AA nerde var kız o hemen link ver bende hastane için hiç bişey yapmak istemiyordum sonra oğluma herşeyi yaptım kız benim neyim eksikti der falan diye vicdan yaptım ufak biseyler olsun madem dedim balon standı kapı süsü 10 ar tane kolonya ve makrome anahtarlık yeter sırf annelere gorumceme eltime vermelik, kimseyi istemediğimi açıkça belirttim herkese o yüzden birinci derece olanlar gelir onlara veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…