2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bn hiçbişy yapmıyorum cnm, sadece kapı süsü yapıcam bu hafta, zaten kımse gelmez bna, oğlumda çok vardı gelen gıden hastaneye ama bunda sanmıyorum ben, zaten inşallh kımse gelmez, annem olmasa ben söylemeyi bıle düşünmüyorum, annemi arayıp soracaklar bılıyorum.

Ahh kuzum tesettür sitesi yoksa size hemen söylerdim tabi kapalı olan arkadaşlarıma hemen dedimSen evet ya oğlana yaptıysan ikinciyede yap o zaman tabiHediyelik Allah nasip etsin ben mevlit için düşünüyorum anahtarlık kolonya şimdilik aklımda

Kuzum ben pentiden beğendim de fiyat etiketini beğenmedim fiyat çok iyi gelmis kuzum süpersin gecelik kısa gibi geldi kuzum gerçekte nasıl benim hastanemde sancı odası yok kendi odanda çekiyorsun doğum haneye gidene kadar da başka hastaların eşi olabilir bide genel olarak çarşaflı bayanlar eşleri de öyle muhafazakar kısa olmasın istiyorum

Kuzum benim annem kv eltim görümcem banko gelir ama bı hayırlı olsun der çıkarlar hepsi çok hassas olduğumu biliyor aksi durumda cekinmem yüzlerine de söylerim zaten gidin diye

Kuzum benim boyum kısa bu mankenle aramda en az 20 cm vardır. Bana tabi diz altı oldu

Hadi yaa tüh o zaman ben bakmaya devam hadi insallah kuzum mevlitte de olur tabi hem iki kere masraf etmezsin

Aaa sırt üstümü uzanmıştın.
Evet sol tarafın kasılmış, bnce bu bebek ittırmesi değil, kasılma bu bildıgın. Peki o esnada acı oldumu, kaç sn sürdü?

Kuzum benim annem kv eltim görümcem banko gelir ama bı hayırlı olsun der çıkarlar hepsi çok hassas olduğumu biliyor aksi durumda cekinmem yüzlerine de söylerim zaten gidin diye
İyi walla güzel ozaman.
Bnde kaynana, kayınpeder, görümce, elti, eşimin halası, dayısı, teyzesi falan kimse yok cnm,
Konu komşu zten gelmez, gelcek kımse yok, sadece bnım şehir dışında abim ve dayımın oğlu var okdar.

Aaa sırt üstümü uzanmıştın.
Evet sol tarafın kasılmış, bnce bu bebek ittırmesi değil, kasılma bu bildıgın. Peki o esnada acı oldumu, kaç sn sürdü?
Hafif yan sağ tarafa doğru yatıyordum tam düz değildim canım. Oldu acı da işte o yüzden farklıydı. Orda çıkıntı oldu ama genel her yeri Sertleşti karnımın bayağı ama bebek de aynı anda hareket de etti. Bi 10-15 sn sürdü

Hadi yaa tüh o zaman ben bakmaya devam hadi insallah kuzum mevlitte de olur tabi hem iki kere masraf etmezsin
Yine ben siteni paylaşayım burda kapalı olmayanlarda giyine bilinecek takımlar var.Gercekten masraf için diğil yani ben kalabalık istemiyorum olsun kendi ailemde uzakta bir tek annem şimdi yanımda eşimin aileside zaten anlamazlaz öyle şeyler onlar alışkın mevlitte olucak diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…