2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
AA yok bende top gibi olma yok o zaman aynı şeyi yaşamadık 😂😂benim ki resmen ayağıyla karnımı ittiriyor düşmana vurur gibi vuruyor zalımın kızı sonra çekiyor ayağını 😂😂
🤣🤣Yok benimki ittirdi dediğin gibi ben kalktım korktum sonra baktım yeniden orası daha çok top gibi duruyor sol yanım öyle diğil ayağımıydı kafasımıydı anlamadım😄

Kızlar hastanede refakatçiniz kim olacak? Eşiniz mi anneniz mi? Yoksa başka biri mi?
Eşim olacak benim, biz bu anı çok bekledik ve eşimin elinden her şey gelir ve en rahat onun yanında ediyorum. Annem kardeşimle doğum akşamı eve gidip temizliği yemeğimizi vs yapacaklar bebiş gelecek şekilde ayarlayacaklar inşallah. O şekilde planlandık 🤗

Benim kaydedilenler bunlarla doldu 😂😂

Eklentiler

• IMG_1300.jpeg
    IMG_1300.jpeg
    83,3 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_1299.jpeg
    IMG_1299.jpeg
    124 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_1298.jpeg
    IMG_1298.jpeg
    119,6 KB · Görüntüleme: 87
Kızlar göğüs pompasını temizliycemde su kaynatiyorum tencerede oğlanın emziklerini kaynar suda bekletirdim bunu da öyle mi yapicam zarar verir mi sıcak su plastik yerlerine falan siz nasıl temizlediniz
Ben direk emzikleri biberonları kaynar suda 7 dk kaynattım bir şey olmadı kuzum

Kızlar bugün LCW da lohusa pjamasi gördüm o kadar güzeldi ki kumaşı falan göğüs kısmı pedli emzirmek için ideal fiyatı da çok uygundu 360 TL ama kısa kol üstü o yüzden kararsız kaldım sonra bütün pjama satan yerleri gezdim kumaşları çok kalitesizdi pentiye girdim oda aşırı pahalı alsam mı bunu ya üşür müyüm üzerine sabahlıkla giysem 🥴🥴
Sabahlamak üstüne üşümezsin bence bende kısa kollu üstüne polar alcam sabahlık

🤣🤣Yok benimki ittirdi dediğin gibi ben kalktım korktum sonra baktım yeniden orası daha çok top gibi duruyor sol yanım öyle diğil ayağımıydı kafasımıydı anlamadım😄
Ahh bu bebeler neler yapıyorlar anlayamıyoruz da 😂😂 özellikle gece tam sol yatınca yapıyor onu tam göğsümün altına dayıyor ayağını bı vuruyor yerimden hopluyorum tamam sensin kızım diyip usulca yarım yan yatıyorum rahatlıyor 😂

Kuzum bugün bı dünya gopta gezdim trendyolla aynı modelleri satan yerler vardı lohusa pjamasi olarak almak isteyince aşırı pahalılar şu pembe beyaz cizgililer de cok kalitesizdi kumasina bakmadan güvenemiyorum o yüzden
Cnm trendyolda yorumları okuyarak alablırsın, bn aldım kumaşı çok guzel geldi. Bağlarbaşında çok magaza yok.

Ahh bu bebeler neler yapıyorlar anlayamıyoruz da 😂😂 özellikle gece tam sol yatınca yapıyor onu tam göğsümün altına dayıyor ayağını bı vuruyor yerimden hopluyorum tamam sensin kızım diyip usulca yarım yan yatıyorum rahatlıyor 😂
Ayyy göğsümün altına hiç vurmadı genelde diyorlar kızlar daha çok haraketli vuruyorlar hep nerden geldi🤣🤣ayy benim başım ensem ağrıyor bir dilim yine limon yedim İn şa Allah tansiyon diğildi eşim masaj yaptı korkutmakta kendimi istemiyorum bazen ağrıyor bazen ağrımor anlamadım

Ayyy göğsümün altına hiç vurmadı genelde diyorlar kızlar daha çok haraketli vuruyorlar hep nerden geldi🤣🤣ayy benim başım ensem ağrıyor bir dilim yine limon yedim İn şa Allah tansiyon diğildi eşim masaj yaptı korkutmakta kendimi istemiyorum bazen ağrıyor bazen ağrımor anlamadım
Kuzum alet varsa bir ölç bence eşin hastaydi belki sana geçiyor olabilir mi o zaman da baş ağrısı yapıyor benim mesela başımı mengeneyle sıkıyorlar gibi oluyor hasta olacağım zaman

Ayyyyyy allahımmmm yaa . Sağlıkla kullan canımmm . Kız sana ne sorcam. Benim doğum yapacağım hastane eve 2 dakika uzaklıkta 😁 benim böyle valiz yapmama gerek yok dimi yaa. Eksik oldukça eşim alır
Kız benim ki de öyle 4 takım aldım çocuk için hahahaha 😂😂😂 eşimi yollasam şunu getir diye kesin yanlış getirir lohusa lohusa sinirlerimi ziplatamam ben tam gideyim dedim 😂😂

X