2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Uzandığın zaman ayaklarını yükseğe uzat balım göğüslerin uçları mi açıyor genel hepsi mi acıyor

Ucu kuzum. Yara oldu kızardı böyle çevresi
Cnm bnce önce krem dene. Krem sür açıkta bırak hava alsın
Ben ayva çekırdeği biriktrıyorum, suya koyup jölesi çıkıyor, birde tahinin üste çıkan yağını duydum onu deneycegım.

Önce bi lansinoh krem dene istersen

Yaparım aslında da ben ayaklardan hemen hasta olurum. Şimdi üşütürsem diye korkarım yeni ameliyatlıyken
Kuzum kızların dediklerini deneyebilirsin ilave bebişi görmeye gittiğinde doktora sor istersen doktorlar fito kremde veriyorlar yakınlarımda görmüştüm bende o da iyileştirir. Ama sağmadan süt göğsünü temizlemen gerekir nemli bırakma

Kuzum krem kullanıyorum zaten ama geçmiyor acısı

Fito kremi bna eczacı önerdi. Lansinohla aynı dedi. Etkısını bılmedgım için işe yararmı bılmıyorum, denemeden, aslında tweeetyyy 'ye fito krem al dıyecktım.

Krem kullanıyorum da geçirmedi kuzum bi de besler takıyorum o da değince acıyor mesela

kızlar bebeğin bası benım sol tarafımda sanırım cunku sadece sağda tekme hareketlerı gelıyor, solda hıc hareket yok. suan 23+3 acaba bıraz daha buyuyunce mı ıkı tarafta da hareket hıssederım ? ( hem kol hem bacak hareketi olarak )

Ben de sezeryandan yana endişeliyim biraz açıkçası. Benim çok uzun zamandır bebeğim hemen hemen aynı pozisyonda dönmeyeceğinden bu yüzden endişeleniyorum ama daha zaman var bakalım inşallah dönerler

Ucu kuzum. Yara oldu kızardı böyle çevresi
Ayva çekirdeğini suda bekletip jel gibi olunca sürüyorlar kendi sütunle de silebilirsin birde sağma makinasınin başlıklarını düzgün takmıyor olabilirsin onu hemşireye sor tekrar gümüşün de dezenfekte etme ve iyileştirme özelliği var ve sudyenin değmesini de engelliyor ya o yüzden de ise yarıyor diyolar evde de göğüslerin açık gezebildigin kadar gez oda iyi gelir

Cnm şak dıye geçirecek yöntem varmı inanki bılmıyorum, deneyerek görecegız bzde. Oğlumda bnde krem faln sürmuştum ama acımaya devam etti.
Çekecegız galıba bunu
Bana bir tek ceviz yesil kısmı çok iyi gelmişti valla en hızlı kesen oydu 2 3 günde geçmişti ama bilemiyorum yine yoksa 2 3 ay cekmstm ve göğüs ucumun yarisi kopmuştu hücre de yenilenmedi en uç kısmı öyle boşluk kızımdan hatıra

Ben de sezeryandan yana endişeliyim biraz açıkçası. Benim çok uzun zamandır bebeğim hemen hemen aynı pozisyonda dönmeyeceğinden bu yüzden endişeleniyorum ama daha zaman var bakalım inşallah dönerler
Bende de aynı cnm ve hala dönmedi bence hep yanlardan hissediyorum tekmeleri ama ben hangisi hayrlsiysa o olsn diyorum ilk normaldi o yüzden normali de tattm normalden de korkmuyor değilim

Fito krem iyi gelebilir ama çok çok iyi temizlenmesi gerekiyor sağımdan önce. Yardımcı madde olarak alkol ve parafin barındırıyor, içeriği lansinoh gibi temiz değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…