2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bugün bebeğimi gördükten sonra gidip e bebek e bakcam kuzum alırım gümüş kapak

Hepsini denicem kuzum. Canım yanıyor vallahi

Bugün e bebek de bakcam kuzum hepsine. Hem motive de olurum e bebek gezerken

Anladim canim yarin 28+2 oluyorum. Sen kac haftaliksin . Ay çok pahaliymis ya bi tanecik ampulasi. Biz turkiyede degiliz. Burda çok pahaliymis
27+4 oldum bende pazartesi günü tam 28 ölüyorum devlet hastanesine gideceğim ücret almayacaklar diye düşünüyorum ama kürtajdan sonra bende 1600 TL ödemiştim bir iğneye özel yazınca devlet karşılamıyor dediler

Hepsini denicem kuzum. Canım yanıyor vallahi
Dogrudur valla canım yaa Allahım acını ağrını hafifletsinn gönlüne de bedenine de ferahlik versin bugün şubat grubunda erken dogum yapan arkadaşa baktım bebeği kilo almayada başlamış maşAllaaaahhh seninde böyle ilerleyecek inaniyorum hepimiz inaniyoruz dua ediyoruz kuzummmm

Benim olduğum iğnenin ucu biraz büyüktü o yüzden batırırken ve enjekte ederken biraz acıdı o kadar sonrasında bir etkisi olmuyor tetanoz gibi değil
Dün hastaneye geldim. Karnim sertlestigi için tedavimi aliyorum. Popodan vurdu bisey öldüm dirildim resmen. Bu gunde damardan yapti butun elim koptu yılan sokmuş gibi oluyor ya.

Merhaba kizlar yarin kan uyusmazligi ignesi olucam. Olanlar anlatabilrmi igne acılımı vurduktan sonra vucudunda agri oluyor mu. Ve yan yan etkisi oluyor mu
İlk iğne battığında ve enjekte ederken yaktı bayağı ama 2 dk sonra hiçbişey yoktu. Ağrı,yan etki olmadı bende

Yaa bende böyle istiyorum işteeee beyaz organizelerden bende aldım m ve l boyutlarını aldım bebek kıyafetleri küçük diye ama o beyazlara sadece alt ve body zıbınları koyabildim diğerleri komik durdu ben katlayamadım sanırım ya nasıl senin ip gibi oldu öyle

Canım evet senin düzenli gelmiş çok yormamaya çalış kendini dinlenmeye çalış bol su iç kasılmayı bir nebze önlüyor. Magnezyum alıyor musun düzenli?
Bak benimde 2 kez oldu nst de 20 dk da 2 kez oldu 70-60 lara çıktı ama doktor düzensiz dedi

Eklentiler

• IMG_3162.jpeg
    137,4 KB · Görüntüleme: 79
Sağol canım Allah razı olsun deniyorum hemen

Hahah kuzum l çok büyük m aldım ben hepsini takımlar hariç hepsini katladim kız normal katladim bilemedim ki şimdi öyle ekstra bişey yapmadım baştakiler zibinlari ortada üstleri sağda patikli altları var

Eklentiler

• 17044444403535693582736550163025.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 77
Ucu kuzum. Yara oldu kızardı böyle çevresi
Çok fazla şey okudum bununla ilgili. Evde müsaitse aç göğüslerini hava alsınkar kapatma kumaşla falan. Anne sütünü sağman bitince birazcık uçlarına sür kendi sütünden öyle bekle. Bu en güzel çözümmüş. Bir de en pahalı kremlerden de iyi olan ayva çekirdeği. Ayva çekirdeğini 1 gece suda beklet jelleşiyormuş onu göğüs uçlarına sürmek baya faydalıymış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…