2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bizde de aynı durumlar var henüz donmedik inşallah döneriz daha vakti var dedi doktorum

Ben de uyuyamıyorum canım yalnız değilsin
Vücut kendini bebeğe hazırlarmış doğum sonrasına öyle mi acaba gerçekten öyle olmasını düşünerek sakinleştiriyorum kendimi umarım uykusuzluğumun bebeklere zararı yoktur gerçi onlar halinden memnun ki tepinip uykusuzluğuma destek oluyorlar yalnız değilim

Ay valla bilmiyorum, kimisi de diyor ki bunlar iyi günlerin bidaha uyuyamazsın bol bol uyu. Tam yatağa uzanıyorum bebiş durmuyor hareketleriyle uyutmuyor, zaten seni düşünemiyorum biri dursa biri durmuyordur

Ay valla bilmiyorum, kimisi de diyor ki bunlar iyi günlerin bidaha uyuyamazsın bol bol uyu. Tam yatağa uzanıyorum bebiş durmuyor hareketleriyle uyutmuyor, zaten seni düşünemiyorum biri dursa biri durmuyordur
Bol bol uyu da uyuyamıyoruz işte sorun orda gece 4 e kadar böyleyim hiç sorma biri dursa diğeri başlıyor kısır döngüye giriyorlar artık birbirlerine vurup uyandırıyorlar mı napıyorlar anlamıyorum da saldım takılsınlar uyandım zaten artık

Tam da dedikleri gbi ama malesef uyunmuyor bende diyorum bebek doğduktan sonra gece gündüzün karışıyor Tuğba uyu ama yok her yerim ağrıyor dönemiyorum istediğim gbi yatamiyorm

Kızlar tecrübeli anneler göğüslerim acımaya başladı tabi ki. Ne yapmalıyım krem sürüyorum ama acı hala var?
Cnm bana bir tek cevizin yeşil dis kabuk kısmı iyi gelmişti açıkçası ama ezip tutabilirim kadar tutmustm çok yakıyor cnku ne yaptıysam fayda etmemişti ama yine de kişiden kişiye değişiyor bence bu iyi gelen şeyler

Bir de kızlar benim elim yüzüm şişliklerim direk indi. Resmen küçüldüm şaka gibi. Ben direk ödemden ibaret olmuşum yani. Ama ayaklarındaki ödem geçmedi ayaklarım davul gibi. Napabilirim bunun için? Su içiyorum zaten. Ayakkabı mümkün değil girmez ayağıma sanki ayağımdan iki tane olmuş yani öyle şiş

İlk hamileligimde benim öyleydi ayaklarım çok sisiyordu ama yazdı soğuk suya sokup bekletiyordm iyi geliyordu cnm ama bi dene dieycm ama hava da soguk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…