2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bu görüntü anormal değil canım kasilmada böyle gorunebilir. Sirt üstü yattigi için çok net görünüyor
Aaa bu kasılmamıymış geçen bende yaşadım gün içinde 2 3 kez bu kadar belirgin olmasada karnımın bir yeri daha sert ve daha büyük görünüyor

Cnm bu bi kez ve ılk defa oldu bukdr🤦sırt üstu yatıyordum. Ayakta bı iş yaparkn olmuyor boyle, bugun kndımı çok dinledım. Hep gözum karnımdaydı, bebiş zten durmuyor masallh, onu izlıyorum habıre

Oğlumda busekılde son 1 ay kala baslamıştı. Bn poposunu dayıyor dıye düşünüyordum ozmn kasılma faln bılmıyordum, bu fotoyu yarın doktora gostrecegım, nst isteycegım
Bencede canım bi nst ye gir orada da belki denk gelir nst ye yansır da doktor bi bakar inşallah hem nst yansıması iyi olur normal mi değilim doktor da değerlendirir 🙏🏻

Bu görüntü anormal değil canım kasilmada böyle gorunebilir. Sirt üstü yattigi için çok net görünüyor
Hep zaten sırt üstü ve gergin yattgımda oluyor kasılmalar. Ayaktayken bısey yok, bi işe daldıgımda yok, acaba yatış pozisyonundanmı?
Benmi çağırıyorum kasılmayı acaba

Günaydın kızlar 27+4 oldum bende sürekli yazmıyorum ama hepinizin yazdığını okuyorum 🫣 bu son 1 haftadır kalça kemiğimden bi ağrı var sol tarafımda bacağımın üstüne zor bastığım oluyor bazen belimi zonklatıyor yürürken yatakta dönerken falan normal mi acaba artık ağırlaştığımız için mi dicem ama bazen topallayıuor beni birden belime vurunca napçam bilmiyorum
canım ben de de bir ara vardı tam senin ağrın aynı haftalarda gecti şimdi de oluyor ama nadir gecer seninki diye düşünüyorum

Hep zaten sırt üstü ve gergin yattgımda oluyor kasılmalar. Ayaktayken bısey yok, bi işe daldıgımda yok, acaba yatış pozisyonundanmı?
Acaba şey mi ayakları dümdüz yapıp sırt üstü yatmayın ayaklar hep kırık cenin pozisyonunda olsun diyorlar ondan mı acaba kasılma sık böyle oluyor sende canım ben hep cenin pozisyonunda yatıyorum ya da oturuyorum

Aaa bu kasılmamıymış geçen bende yaşadım gün içinde 2 3 kez bu kadar belirgin olmasada karnımın bir yeri daha sert ve daha büyük görünüyor
Bnım sağ taraf sola göre hep daha sert ve kabarık, bebişin başı orda bn bugune kdr hep buna yordum.

Acaba şey mi ayakları dümdüz yapıp sırt üstü yatmayın ayaklar hep kırık cenin pozisyonunda olsun diyorlar ondan mı acaba kasılma sık böyle oluyor sende canım ben hep cenin pozisyonunda yatıyorum ya da oturuyorum
Bnde düşündüm bunu, sırt üstü yattıgım için oldu bnce, normal otursam bukdr olmaz.

Bnım sağ taraf sola göre hep daha sert ve kabarık, bebişin başı orda bn bugune kdr hep buna yordum.
Benimde sağ tarafta toplanıyor benimkinin de başı orada ultrasonda da hep kafa atıyodu zaten doktorum öyle diyordu tekme bilmiyor benimki kafa atıyor 🤷🏻‍♀️ acaba dönüyor olabilir mi kafasını oraya dayayıp

Makat geliş beni de zorluyor ya sürekli aşağıya vuruyor ve benim de belim ağrıyor alt kısımlar sızlıyor vs 🥲 boyu da normal bence 36 cm falan çıkıyor
aynen öyle beni de zorluyor bayağı umarım düzeltirler kendilerini 😍

• Beğen
Reactions: The
Valla ben sırt üstü hiç rahat edemediğim için bunu gozlemlemedim o şekilde. Benim genelde çişim gelip sıkıştırdığında, arabada, hızlı yürürken vs oluyor canım. Bence sırt üstü pozisyonu bir süre yapma sen nolur nolmaz

Bnde kaynattım demin. Süt sağma mak. aparatlarını falan
Battanıyelere geçecegım.
Kızlar bu arada bugun fena kasıldım, noluyor boyle 10 dk Bir😔yarın kontrolum var. Hele bugun boyle bısey yasadım baksanıza tümsek gbi oldu🫣taş gbi
Szın hiç boyle oldumu?
Benim arkadaşım hep böyle oluyordu onunda kız bebiş şimdi bu kasılmamı🫣

Benimde sağ tarafta toplanıyor benimkinin de başı orada ultrasonda da hep kafa atıyodu zaten doktorum öyle diyordu tekme bilmiyor benimki kafa atıyor 🤷🏻‍♀️ acaba dönüyor olabilir mi kafasını oraya dayayıp
Ayy hiç bılmıyorum. Off aklım hep orda. Oyle olunca kasılma daha çok oluyor😔
Şimdi yarın nst ye gırersem bılrek sırt üstu yatıcam bakalım kasılma gözukecek mi

X