2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
ben de yenidoğan alayım bi tanesini en azından, haftamız önden gidiyor kilolu olursa giyemez mi acaba diye düşündüm😣
Ben bu yenidoğanları bilinçsiz olduğum ilk haftalarımda almıştım ilk aldığım şeyler daha 2. 3. Ayımda falan almıştım canım. Dediğin gibi 1 tane yenidoğan alıp diğerlerini 0-3 ay almak daha mantıklı yoksa 😊 bol olsa da giydirirsin. Zaten bikaç hafta içinde hemen doldurur içini bebiş de

kızlar hastane çıkışları kaç beden aldınız? yenidoğan mı yoksa 0-3olarak mı almalıyız acaba
Sadece Hastane çıkışını yenidoğan bedeninde aldım tane 5li takım , ama normal evde giyimleri hep 0-3 ay arası alt üst takımlar , zıbınlar , altlar hepsi 0-3 ay canım

şimdi baktım da 0-3 şeklinde de satılıyor. bi kere kullanılıp kenara koyulmasın diye 0-3 mü alsam kararsız kaldım😔
Hastane çıkış setlerinde 0-3 ay varmıymış 😲 ben standart olarak biliyordum onları iyi oldu bu bilgi. İstersen bitane yinede normal yenidoğan al haftada ileri gidiyormuş bebek belli ki iri olacak kalanları 0-3 ay alırsın başta bol gelir ama uzun süre giydirirsin

şimdi baktım da 0-3 şeklinde de satılıyor. bi kere kullanılıp kenara koyulmasın diye 0-3 mü alsam kararsız kaldım😔
Benim aldığım 0-3’ler arkadaşımın 4 kiloluk bebeğinin üzerinde büyük duruyordu denedim. Bir tane yenidoğan da aldım o yüzden hastanede tam olsun yakışıklı dursun oğluşum diye🥰

kızlar hastane çıkışları kaç beden aldınız? yenidoğan mı yoksa 0-3olarak mı almalıyız acaba
Ben 0-3 ve 1-3 ay aldım genel olarak canım, yenidoğan hiçbir şey almadım büyük de gelse önemli değil 1 hafta anca giyiyorlar. Hatta bazıları hiç giyemiyor küçük geldiği için 🙈 arkadaşımın oğlu o kadar komik olmuştu ki küçük gelmişti kıyafeti hem tombiş hem de epey uzun doğunca 😅

Ahh birtanem, hep aklımdasınız. Maşallahı var bebeğinin kaç gün oldu bile 🧿 Sütünü de içtikçe toparlanacak. Gerçekten bebişler çok güçlü oluyorlar. Şimdi her gün hastaneye gidip görmene izin verecekler mi?
İnşallah toparlanacak ben de çok inanıyorum. Direniyor güçlü benim bebeğim ❤️ evet kuzum haftasonu hariç. Hergün belli saatte görebiliyorum. Sonra da doktor bilgi veriyor. Dokunabiliyorum. Ama korkuyorum öyle küçük ki. Parmağımla sadece ayağına dokunuyorum hissetsin diye. İncitirim diye ödüm kopuyor

Naptın canım evine geçtin mi? Prensesi gördün mü bugün nasıl? Sen nasıl oldun?
Geçtim kuzum. Pazar gününden beri hastanede yatıyorum. Şuan ev yatağı bana bulut gibi geliyor. Gördüm teyzesi ❤️ hergün gitcem inşallah. Hissetsin annesini ❤️ ben iyiyim kuzum toparladım. Dik duramıyorum sadece o da olur zamanla

Ahahah en korktuğum şeyyy hahaha sezeryandan korkma sebebim 🤣🤣🤣
Ben hatırlamıyorum odaya geldiğim anları vs. Eşimin yanıma geldiği an yok ben de mesela. Sadece uyanıp sedyeye yapışıp çok ağrım var diye sızlandığımı hatırlıyorum yan yatıp cenin pozisyonuna geçmiştim çok acıyor diye

Geçtim kuzum. Pazar gününden beri hastanede yatıyorum. Şuan ev yatağı bana bulut gibi geliyor. Gördüm teyzesi ❤️ hergün gitcem inşallah. Hissetsin annesini ❤️ ben iyiyim kuzum toparladım. Dik duramıyorum sadece o da olur zamanla
Hemen dik durulmuyor canım dikiş yerleri geriliyor bide bant yapıştırıyorlar ya taburcu olurken duş filan alabilmen için oda geriyor o bant çıkınca daha da rahat ediyorsun.
Hergün görmene izin veriyorsa bu çok güzel bişey hem hergün yanında olduğunu hisseder Hemde hergün taze süt götürürsün 😍

Hemen dik durulmuyor canım dikiş yerleri geriliyor bide bant yapıştırıyorlar ya taburcu olurken duş filan alabilmen için oda geriyor o bant çıkınca daha da rahat ediyorsun.
Hergün görmene izin veriyorsa bu çok güzel bişey hem hergün yanında olduğunu hisseder Hemde hergün taze süt götürürsün 😍
Kuzum bana direk duş alabilirsin dedi doktor. Dikiş yok. İçten dikiş varmış o da eriyenmiş.
Evet hergün süt götüreceğim kuzuma ❤️❤️

Eklentiler

• IMG_6605.png
    IMG_6605.png
    84,3 KB · Görüntüleme: 63
Ben hatırlamıyorum odaya geldiğim anları vs. Eşimin yanıma geldiği an yok ben de mesela. Sadece uyanıp sedyeye yapışıp çok ağrım var diye sızlandığımı hatırlıyorum yan yatıp cenin pozisyonuna geçmiştim çok acıyor diye
Ah canımm Allah'ım kolaylık versin sana 🙏🏻 bebeğine de sana da inşallah hepsini unutacaksın

X