2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bu arada ben TV bakarken sırt üstü uzanırsam eğer sağ ve ya sol yükselmeler bir tarafa oluyor normalde olmaz ama

demi bende öyle buldum, iyi mi yaaa ciddenn doktorum niye kısa dedi peki mpralimi bozdu🙄
Canım o ölçü uyluk kemiği ile hesaplanıyor. 37 cm olmuş seninki. Boy ölçüsü kesin olmuyormuş. Belki senin bebişin gövdesi uzun olur, belki alt bacağı uzun olur. Belki boynu uzun olur. 😊 önemli olan kilosuymuş anne karnında😊

Canım bazı markalar araştırdım bende sütyenin içine koyuyorsun şarjlı ellet serbest yemek yerken çocuğa bakarken iş yaparken falan süt sağımı yapıyor 2 saat şarj edince kesintisiz çalışıyor ondan sordum bende aynen karıştı kafam

Canım o ölçü uyluk kemiği ile hesaplanıyor. 37 cm olmuş seninki. Boy ölçüsü kesin olmuyormuş. Belki senin bebişin gövdesi uzun olur, belki alt bacağı uzun olur. Belki boynu uzun olur. 😊 önemli olan kilosuymuş anne karnında😊
yaaa doktorlarda böyle açıklasa keşke 🫠

Çok şükür kuzum inşallah hep iyi haberlerini al kuzumuzun hersey yolunda gitsin amin 🤲🏻 rabbim onunla olsun inşallah sana geleceği güne kadar korusun kollasin sağlıkla ilerlesin hep bu süreç 🤲🏻 sende dikkat et kendine aklım hep sende inanki grupta seninle gülmeyi muhabbet etmeyi özledim eksikligini hissediyorum 🥹
Döncem inşallah kuzum aranıza ❤️ biraz toparlansın yavrum 🙏❤️ dua edin bize ❤️

Döncem inşallah kuzum aranıza ❤️ biraz toparlansın yavrum 🙏❤️ dua edin bize ❤️
Ahh birtanem, hep aklımdasınız. Maşallahı var bebeğinin kaç gün oldu bile 🧿 Sütünü de içtikçe toparlanacak. Gerçekten bebişler çok güçlü oluyorlar. Şimdi her gün hastaneye gidip görmene izin verecekler mi?

Ya evet aile hekimi yaptı bana 100 civarı cıktı gebelikte 150 ve üstü olması gerekiyormuş
Bı kez daha yaptıracağım onun sonucuna göre ilaç ya da arastırma yaptıracaktı doktorum ama hamilelikte cok sık karsılasılan bı durummuş Benimde doktorum değişecek haftaya kontrolum var başka hastaneye gideceğim sonuclarımı ona götüreceğim bakalım o ne diyecek
gebelikte yapılması gereken kan tahlillerini doktorum istediğimde bende aile hekimliğinde yaptırmıştım yazın. ama bir kaç değer saçma çıkmıştı dahiliyeye yönlendirdi kadın doğum doktorum. dahiliyeci bu tahlil yüzde 90 hatalı dedi. Hastanede tekrar yaptık normal geldi değerlerim. Bir kez daha yaptırmalısın mutlaka ve hastane olsun. Eğer plt yine düşük gelseydi hematolojiye gönderecekti dahiliyeci.

kızlar hastane çıkışları kaç beden aldınız? yenidoğan mı yoksa 0-3olarak mı almalıyız acaba

X