2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Benim de
Merhaba kızlar. 6 gibi çıktım ameliyattan. İyiyim çok şükür ağrılarım dışında. Bebeğim de iyi diyorlar yoğun bakımda. Ciğer geliştirici ve magnezyum yapıldı doğumdan önce. Ben de şok oldum böyle olmasına ama hayırlısı buymuş. Pazar akşamı acilden girdim yatışım yapıldı. Sıkı takiple başladılar. Aslında bildikleriniz hariç yeni bir durum da olmadı ama alıştaki bozulma nedenli hocalar vs bu karara varmış. Ben de size bırakıyorum kendimi dedim güvendim. Tabi ki çok korktum çok ağladım. İnşallah bebeğime sağlıkla kavuşurum. 730 gr doğdu. Beklersek belki akış komple geri dönebilir dedi doktorlar. Bebeği tehlikeye atmak istemedim. Çünkü tansiyonum çıkıyordu. Şimdi bile yeni düştü. Saatlerce ilaçlara rağmen 16yfı tansiyonum. Sütüm henüz gelmedi onun için çabalıyoruz sağmaya uğraşıyoruz. Hemşire normal çok erken ve sezeryan dedi. Az önce yürüdüm bir kaç adım. Dualarınızı eksik etmeyin bizden 🙏
Çok şükür canım. İyi haberini almak hepimize ilaç gibi geldi. O kaşar sevindim ki iyi olmanıza. Sonunda sütün de gelmiş. Şifa olsun bebeğine inşallah. Sağlıkla kavuşun en kısa zamanda. Dualarımız seninle🙏

Kuzum yordunmu kendini bu gün?sancım olmasa bile kasıklarımda hep ağrı var umursamıyorum ben artık
Yorulmadım aslında uzanıyordum öyle birden sancı girdi geçti 1 dakika sonra

Ben de bir yerde okumuştum, gerçek kasılma belden başlıyormuş galiba. Ay hiç bilmiyorum bu konulara bakmadım daha.
Evet sanırım öyleymiş bende bi kitaptan okumuştum. Ayirt ederiz ya benim normalde hiç sancım sızım olmuyor bugün ilk defa oldu o yüzden umursamıyorum ama 😅

Kızlar siz ayda bir gitmiyor musunuz 😄 Benim doktorum bir ay sonra bekliyorum dedi, bu iki haftada bir muayenelere ne zaman başlayacağız biz ya
Benimki detaylı ultrasondan beridir yani 20. Haftamdan beri 3 hafta sonra görüşelim diyip duruyor 😏 ne var 2 hafta sonra görüşsek vicdansız o kadar dayanamiyoz işte 😏

kızlar afedersiniz ama benim rahmim ağırıyor ya çok oturup yürürsem ağrıyor yatarkende sağa sola dönerken bir ağrı baskı hissi oluşuyor normal bu durum? bende de açılma erken doğum riski olunca korkmaya başladım her şeyden

Benimki detaylı ultrasondan beridir yani 20. Haftamdan beri 3 hafta sonra görüşelim diyip duruyor 😏 ne var 2 hafta sonra görüşsek vicdansız o kadar dayanamiyoz işte 😏
Ay seninki iyi 3 haftada çağırıyormuş, benimki bir ay sonra gel diyor. Eşim de bunu duyar da götürür mü, zararlı işte bir ay sonra gidelim diyor 🙄

kızlar afedersiniz ama benim rahmim ağırıyor ya çok oturup yürürsem ağrıyor yatarkende sağa sola dönerken bir ağrı baskı hissi oluşuyor normal bu durum? bende de açılma erken doğum riski olunca korkmaya başladım her şeyden
Geçmiş olsun canım, ara sıra benim de sancı gibi oluyor ama uzun sürmüyor. Bir de bu aralar çok ağrılarım arttı o yüzden her şeyi doğuma yorumlamamaya çalışıyorum. Bence biraz yat uzan, geçmezse doktoruna görün

Kızlar siz ayda bir gitmiyor musunuz 😄 Benim doktorum bir ay sonra bekliyorum dedi, bu iki haftada bir muayenelere ne zaman başlayacağız biz ya
Kuzum risk olmayınca ayda 1 zaten🥰bende su fazlalığı olduğu için sık sık takip ediyor

X