2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar bende kontrolden geliyorum. Doktorumu değiştirdim artık doğum yaptircak doktora başladım. Normalde 30 haftalık sanıyordum ben kendimi ama burda 29+4 çıktım. Her şey çok güzel bebişim baş aşağıya dönmüş. Ama kilosu fazla iki hafta önde o da normal doğum için sıkıntı dedi doktor. 1750 gram olmuş kuzum. Ama diyet yapman lazım dedi daha fazla kilo almasın dedi.🙈

Kuzum doktor her şey normal dedikten sonra artık ilk haftalarda olduğu gibi takmıyorum ben sık sık takip edilirse Allahın izniyle bir sorun çıkmaz🙌🏻🙌🏻
benim açıklık oluştu kanama olduğu için çok korkuyorum ben ama kanamamı durdurdu ve rahim uzunluğum iyi o yüzden doktor aşırı da telaş yapma hareketlerini yavaşlat sadece dedi bakalım 34. haftayı görsem yetecek bana içim rahatlayacak doktorda 34ü görelim uçar mısın kaçar mısın istediğini yap o saatten sonra dedi ☺️

Kızlar bende kontrolden geliyorum. Doktorumu değiştirdim artık doğum yaptircak doktora başladım. Normalde 30 haftalık sanıyordum ben kendimi ama burda 29+4 çıktım. Her şey çok güzel bebişim baş aşağıya dönmüş. Ama kilosu fazla iki hafta önde o da normal doğum için sıkıntı dedi doktor. 1750 gram olmuş kuzum. Ama diyet yapman lazım dedi daha fazla kilo almasın dedi.🙈
Maşallah canım kilosuna tombik 🧿🧿

Benimde yarın doktor günüm heyecan dorukta 🤲🏻

😄Aramızda 3 hafta var neki bu 3 haftacık😀😀Nisan'da olanlar var yani😄🤭
Benim de doğum nisanda ama bence martta gelecek benim sipam hemde mart 15 ten sonra gelecekmiş gibi hissediyorum 😂

benim açıklık oluştu kanama olduğu için çok korkuyorum ben ama kanamamı durdurdu ve rahim uzunluğum iyi o yüzden doktor aşırı da telaş yapma hareketlerini yavaşlat sadece dedi bakalım 34. haftayı görsem yetecek bana içim rahatlayacak doktorda 34ü görelim uçar mısın kaçar mısın istediğini yap o saatten sonra dedi ☺️
Anladım canım.Benimde önceden düşükler olduğu için 6 haftada hastanede yatdım bana dedi kesin kalkmıcan 16 haftaya kadar ama 16 gördükten sonra yine bana hep dinlen dedi rahim uzunluğu iyi sadece en sonuncu defa 30 dakika yürümeye başla her gün yavaştan gerçi ben unutuyorum 37 görmek istiyorum dedi bana🙌🏻☺️

Benim doktorum bana hep 16 Mart diyordu şimdi şubatın sonu martın başı diyor gerçi bence ben şubat olucam😀ondan sende Nisan olmucan😄ne kaldıki🤣
Bence hissediyoruz ya ne zaman geleceklerini ben nedense Ocak sonu doğuracak gibi hissediyorum hep içimde bir his doktor zaten 15 ocaktan sonra beklediğini söyledi ben Ocak sonu diyip biraz daha kendime be bebelere şans veriyorum 🤲🏻🥰

Benim doktorum bana hep 16 Mart diyordu şimdi şubatın sonu martın başı diyor gerçi bence ben şubat olucam😀ondan sende Nisan olmucan😄ne kaldıki🤣
Zaten benimki tam 1 nisan gözüküyordu 11 martta tam 37 haftalık oluyorum 40 ı doldurmayacak.diye hissediyorum ben😅

Bence hissediyoruz ya ne zaman geleceklerini ben nedense Ocak sonu doğuracak gibi hissediyorum hep içimde bir his doktor zaten 15 ocaktan sonra beklediğini söyledi ben Ocak sonu diyip biraz daha kendime be bebelere şans veriyorum 🤲🏻🥰
Ay inşallah az daha dursunlar kaç haftalık oluyorsun 15 ocakta 😊

Bencede kuzum hiss ediyoruz.İçten martın 1 isterim olsun bakalım Allah'tan hayırlısı ne zamansa o zaman olsun bebişlerimiz🙌🏻🙌🏻🥰🥰

Dolap kıyafetsiz bomboş kaldı 👀
Bugün temizlik yapıldı evde bebelerin dolaplar da temizlendi bende temizlik bitince hemen ıvır zıvırları temizleyip yerleştirebilidğimi yerleştirdim daha bir o kadar açılmayan kargo var eşimi bekliyim ekşına gerek yok 😄
Nasipse yarın da kıyafetleri yıkayacağız diye diye bu hafta olur bu dolap 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_3143.jpeg
    IMG_3143.jpeg
    87,1 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG_3144.jpeg
    IMG_3144.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 87
Dolap kıyafetsiz bomboş kaldı 👀
Bugün temizlik yapıldı evde bebelerin dolaplar da temizlendi bende temizlik bitince hemen ıvır zıvırları temizleyip yerleştirebilidğimi yerleştirdim daha bir o kadar açılmayan kargo var eşimi bekliyim ekşına gerek yok 😄
Nasipse yarın da kıyafetleri yıkayacağız diye diye bu hafta olur bu dolap 🙏🏻
Bende başlıcam yıkamaya bu hafta🥰🙌🏻 ama benimde yerim çok fazla kaldı gerçi kendim istedim büyük dolap..alt kısmına hep bezleri alt açma pamuk depoladım🤣

Bende başlıcam yıkamaya bu hafta🥰🙌🏻 ama benimde yerim çok fazla kaldı gerçi kendim istedim büyük dolap..alt kısmına hep bezleri alt açma pamuk depoladım🤣
Yavaş yavaş yap canım kendini yormadan günlere böle böle hallolur bence 🥰 bende yer kaldın ilerde elbet dolacak diye düşündüm kıyafetler şimdi minicik bir de 0-3 ay çok az aldım bez stok da yapmadım sadece 0-1 bedenleri aldım 4 er paket o kadar 🤭 bomboş kaldı oysaki bizim eşyalarla tıka basa doluydu burası 😅

X