2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
kızlar afedersiniz ama benim rahmim ağırıyor ya çok oturup yürürsem ağrıyor yatarkende sağa sola dönerken bir ağrı baskı hissi oluşuyor normal bu durum? bende de açılma erken doğum riski olunca korkmaya başladım her şeyden
Kuzum ben alıştım bile bu ağrılara bazen doktor diyor suyun fazla ondan ağrın oluyor yani bilemedim ben

Geçmiş olsun canım, ara sıra benim de sancı gibi oluyor ama uzun sürmüyor. Bir de bu aralar çok ağrılarım arttı o yüzden her şeyi doğuma yorumlamamaya çalışıyorum. Bence biraz yat uzan, geçmezse doktoruna görün
bende doğuma yormak istemiyorum büyüyorlar sonuçta hızla ona yoruyorum hep

Doktoruna giderken söylersin ama bence çok normal artık
Evet evet artık başlaması normal hatta bazılarında daha erken başlıyormuş 24. Haftada falan rahim kendini doğuma hazırlıyormuş

tweeetyyy tweeetyyy canım hep aklımız sendeydi yenin ederim uyuyamadim ya çok şükür ikinizde iyisiniz. Maşallah Aryaya kilosuda cok kucuk degil sende insallah biran önce toparlarsın korkma herseyin en iyisi böyleydi demekki. Grubumuzun ilk bebişi hayırlı olsun çok çok saglikli mutlu bi hayatiniz olsun inşallah 🤲🏼😊

Kızlar siz ayda bir gitmiyor musunuz 😄 Benim doktorum bir ay sonra bekliyorum dedi, bu iki haftada bir muayenelere ne zaman başlayacağız biz ya
Beni de 2 haftada bir çağırıyor doktoe canım ama genelde riskli gebeliklerde öyle oluyor. Ben peritanolojiye gidiyorum mesela şeker ve kilodan dolayı

X