2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Benim de dün leke şeklinde kanamam olmuştu dün yatış verdi dr'um bugün daha iyiyim şükür olsun kanamam da devam etmedi 🙏🏻 kendimi çok yordum çok dikkat etmedim kaç gündür ama daha dikkatli olmamız lazım artık rabbim bebeklerimizi bize bağışlasın 🤲🏻
Oy maşallah iyi olun canım Allahım yardımcınız olsun sende sağsalim evine dön inşallah 🤲🏻

Merhaba kızlar. 6 gibi çıktım ameliyattan. İyiyim çok şükür ağrılarım dışında. Bebeğim de iyi diyorlar yoğun bakımda. Ciğer geliştirici ve magnezyum yapıldı doğumdan önce. Ben de şok oldum böyle olmasına ama hayırlısı buymuş. Pazar akşamı acilden girdim yatışım yapıldı. Sıkı takiple başladılar. Aslında bildikleriniz hariç yeni bir durum da olmadı ama alıştaki bozulma nedenli hocalar vs bu karara varmış. Ben de size bırakıyorum kendimi dedim güvendim. Tabi ki çok korktum çok ağladım. İnşallah bebeğime sağlıkla kavuşurum. 730 gr doğdu. Beklersek belki akış komple geri dönebilir dedi doktorlar. Bebeği tehlikeye atmak istemedim. Çünkü tansiyonum çıkıyordu. Şimdi bile yeni düştü. Saatlerce ilaçlara rağmen 16yfı tansiyonum. Sütüm henüz gelmedi onun için çabalıyoruz sağmaya uğraşıyoruz. Hemşire normal çok erken ve sezeryan dedi. Az önce yürüdüm bir kaç adım. Dualarınızı eksik etmeyin bizden 🙏
Şuan için iyi demiş doktor.min 60 max 80 gün arası kalır demiş eşime. Eşim çok rahatladım doktorla konuşurken diyor. Ben göremedim yavrumu henüz eşim aşık oldum ben diyor ❤️❤️
Çok sağolun kızlar ❤️😍 Allah hepinizden razı olsun. Ve çok şükür sütüm de geldi ❤️❤️ çok az ama şükür geldi damla bile olsa getirin dedi yoğun bakım. Götürdü şimdi annem ❤️
Yoğun bakım gelmemi kabul etmiş iyiyse gelsin demiş. Kızım da iyiymiş dün doğmasına göre çok iyi demişler anneme ❤️❤️❤️
Canım benim çok geçmiş olsun çok şükür kavuştun aryana 🙏❤️ o kadar sevindimki anlatamam dün korkuyorduk senin için bugün ise umutluyuz heyecanlıyız maşallah minik savaşçıya 🧿 güvende ve hızlıca toparlanacak sende onun için hep güçlü ol yavrunu kucağına alacağın günde gelecek sağlıcakla inşallah 🤲 sütünde gelmiş ne güzel maşallah 🥹🧿 herşey iyi olacak sende kızında çok güçlüsünüz bunu unutma ❤️🫂

Merhaba kızlar. 6 gibi çıktım ameliyattan. İyiyim çok şükür ağrılarım dışında. Bebeğim de iyi diyorlar yoğun bakımda. Ciğer geliştirici ve magnezyum yapıldı doğumdan önce. Ben de şok oldum böyle olmasına ama hayırlısı buymuş. Pazar akşamı acilden girdim yatışım yapıldı. Sıkı takiple başladılar. Aslında bildikleriniz hariç yeni bir durum da olmadı ama alıştaki bozulma nedenli hocalar vs bu karara varmış. Ben de size bırakıyorum kendimi dedim güvendim. Tabi ki çok korktum çok ağladım. İnşallah bebeğime sağlıkla kavuşurum. 730 gr doğdu. Beklersek belki akış komple geri dönebilir dedi doktorlar. Bebeği tehlikeye atmak istemedim. Çünkü tansiyonum çıkıyordu. Şimdi bile yeni düştü. Saatlerce ilaçlara rağmen 16yfı tansiyonum. Sütüm henüz gelmedi onun için çabalıyoruz sağmaya uğraşıyoruz. Hemşire normal çok erken ve sezeryan dedi. Az önce yürüdüm bir kaç adım. Dualarınızı eksik etmeyin bizden 🙏
Canım benim Allahın izniyle ikiniz de çok iyi olacaksınız ❤️

Benim de dün leke şeklinde kanamam olmuştu dün yatış verdi dr'um bugün daha iyiyim şükür olsun kanamam da devam etmedi 🙏🏻 kendimi çok yordum çok dikkat etmedim kaç gündür ama daha dikkatli olmamız lazım artık rabbim bebeklerimizi bize bağışlasın 🤲🏻
Çok geçmiş olsun🙏🏻

tweeetyyy tweeetyyy ayy kuzum resmen mesajları okurken tüylerim diken diken oldu mutluluktan ağladım. Çok şükür Rabbime Arya da sende iyisiniz. Sen çok güçlü bir annesin emin ol onu gördükçe zamanla kucağına da aldıkça daha da güçleneceksin inanıyorum hepimiz eminim buna inanıyoruz 🙏🏻 Her şeyde gerçekten Rabbimin bir hayrı var buna inan tevekkül et 🤲🏻 şimdi küveze girmesi erken doğması emin ol Rabbimin ona en büyük hediyesidir ki Rabbim onu daha kötüsünden korumuş demek ki sakın üzülme sen mükemmel bir anne oldun bunu zaten söylememize gerek bile yok yürekten hissettik hepimiz 🥰 minikkuş 60-80 gün kalsın emin ol onun iyi olmasından hiçbir şey önemli değil biliyorsun ki sen artık kavuşmaya gün say annesi her gün dualar et Arya kuşa 🥰🤲🏻 bak maşallah maşallah 730 gr süper bir kilo en son 690 gr dı 10 gr bile fazla çıksa onlar için en mükemmel şey 🧿🧿 Rabbim sizi nazarlardan belalardan korusun inşallah Allahın izniyle en kısa zamanda tombik kilolu yanaklı bir şey olarak çıksın annesiyle evine dönsün tombik diyelim ona tombik olsun bal kız , annesi gibi rapunzel saçları olsun çıktığında prenses gibi girsin evine Allahın izniyle 🥰🥰🧿🧿🤲🏻🤲🏻 çok dua ettik, çok endişelendik, çok üzüldük acını, yaşadıklarını tam olarak anlayamayız kimse yaşamadan anlayamaz şuan seni ama kalpten hissettik nasıl bir halde olduğunu hayal edebildik seni anlamaya çalıştık belkide sana dualarımızla güç olduk Rabbim bilir ama emin ol bu bir süreç ve sonu mutlulukla biten çok güzel bir süreç inanıyoruz sende Arya kuşta Allah’a emanetsiniz kuzum her gün çok güzel haberler al inşallah 🙏🏻🙏🏻🧿🧿🤲🏻🤲🏻❤️

Çok sağolun kızlar ❤️😍 Allah hepinizden razı olsun. Ve çok şükür sütüm de geldi ❤️❤️ çok az ama şükür geldi damla bile olsa getirin dedi yoğun bakım. Götürdü şimdi annem ❤️
Ayyyy çok güzel haber bu 🥰💕🙏 O 1 damla bile ona öyle faydalı gelecek ki. gör bak kızın hemencecik toparlanacak inşallah 🙏💕

Çok geçmiş olsun dikkat etmemiz gerekiyor gerçekten benim de iki kere lekelenme şeklinde kanamam oldu ikisi de yürüyüş esnasında olmuştu. Vücudumuzu çok yormamak gerekiyor

Canım, benim de öyleydi ben gittiğimde maalesef suyunda azalma tespit edildi o yüzden hareketleri azalmış. Ama bazen pozisyon değiştirdiğinde ve yeri rahat geldiğinde de daha az hareket edebiliyorlarmış. Her ihtimale karşı doktoruna görünmeni tavsiye ederim. 🙏🏻
Peki ne yapti doktor birsey önerdimi. Cok gecmis olsun😔

tweeetyyy tweeetyyy o kadar telaşlandık ki hepimiz dünden beri yüreğimiz ağzımızda güzel haberini almak çok iyi geldi ❤️ umarım hayatın sürprizleri bundan sonra seni ve güzel aileni hep sevinç gözyaşlarına boğar ❤️ Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına aldığın anları nasip etsin 🙏🏻

Peki ne yapti doktor birsey önerdimi. Cok gecmis olsun😔
Sıkı takibe başladık canım erken doğum riskim var alt sınırda suyum. Bu cumartesi tekrar muayenem var bakalım ama arttığını düşünüyorum çünkü hareketleri arttı. Bol su içiyorum bir de her gün havuç suyu içiyorum bir de acil doktorunun önerisi ile coraspine başladım ama kendi doktorum kan akışı iyi olduğu için kullanma dedi ben yine de başladım denemek istedim artık bu cumartesi öğreneceğim bakalım. Bu arada sen benimle eş tutma kendini çoğu kişi gidiyor hiçbir şey olmadığını öğrenip geliyor evine inşallah senin bebeğinde de hiçbir şey yoktur eminim 🤗

Yoğun bakım gelmemi kabul etmiş iyiyse gelsin demiş. Kızım da iyiymiş dün doğmasına göre çok iyi demişler anneme ❤️❤️❤️
Uzun zamandır girmemistim şöyle bı bakayım dedim, okuduklarima çok şaşırdım, inşallah bebeğin bir an önce toparlar ve hiç bir sağlık sorunu yaşamaz🤲🤍

Sıkı takibe başladık canım erken doğum riskim var alt sınırda suyum. Bu cumartesi tekrar muayenem var bakalım ama arttığını düşünüyorum çünkü hareketleri arttı. Bol su içiyorum bir de her gün havuç suyu içiyorum bir de acil doktorunun önerisi ile coraspine başladım ama kendi doktorum kan akışı iyi olduğu için kullanma dedi ben yine de başladım denemek istedim artık bu cumartesi öğreneceğim bakalım. Bu arada sen benimle eş tutma kendini çoğu kişi gidiyor hiçbir şey olmadığını öğrenip geliyor evine inşallah senin bebeğinde de hiçbir şey yoktur eminim 🤗
Rabbim hepimizin yavrusunu korusun🙏

X