2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Sıkı takibe başladık canım erken doğum riskim var alt sınırda suyum. Bu cumartesi tekrar muayenem var bakalım ama arttığını düşünüyorum çünkü hareketleri arttı. Bol su içiyorum bir de her gün havuç suyu içiyorum bir de acil doktorunun önerisi ile coraspine başladım ama kendi doktorum kan akışı iyi olduğu için kullanma dedi ben yine de başladım denemek istedim artık bu cumartesi öğreneceğim bakalım. Bu arada sen benimle eş tutma kendini çoğu kişi gidiyor hiçbir şey olmadığını öğrenip geliyor evine inşallah senin bebeğinde de hiçbir şey yoktur eminim 🤗
İnşallah bir sıkıntı çıkmaz canım bütün önlemlerini almışsın🙏

Benim de dün leke şeklinde kanamam olmuştu dün yatış verdi dr'um bugün daha iyiyim şükür olsun kanamam da devam etmedi 🙏🏻 kendimi çok yordum çok dikkat etmedim kaç gündür ama daha dikkatli olmamız lazım artık rabbim bebeklerimizi bize bağışlasın 🤲🏻
Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine çok şükür iyisin 🤲❤️

Çok sağol kuzum❤️ gerçekten çok zor birkaç gün saat yaşadım. Sabah kahvaltıya izin vermemelerinden anladım. Halbuki muayenede böyle bi şey demediler. Bebeği riske atmayalım diye alalım dediler. Tüm hocalarla konuşulmuş vs. Tamam dedim. İnşallah güzel kızım çok iyi olsun da ben bu günleri unuturum. Ben de sizleri çok seviyorum Allah razı olsun hepinizden 🙏❤️
Canım benım öncelıkle anneliğin hayırlı uğurlu olsun ♥️ Bizim grubumuz da da ben dahil erken doğum yapan annelerımız oldu 28 haftada 32 haftada 35 haftada yoğun bakımda mısler gıbı baktılar saglıkla evlerındeler şimdi bebişlerimiz seninkide güzelce büyüyüp yanına gelecek annesi 🤲🏼 Sütün damla damla olması suan cok normal uc dort gune daha fazla sulanacaktır ıkı saatte bır sağ bestlak galacatago damlalarından birini al şifa olsun inşallah 🤲🏼

Çok şukur cnm
E o kasılmalar neymiş peki?
Ne dedi baska doktor? Bnde nst ye girmk istıyorum. Bu hafta içi gdıcem doktora
Yalanci kasılma olmuş canım çok güzel bir rahim ağzın var öyle pat diye doğum olmaz bu uzunlukla dedi bebekte aşağılarda değil magnezyumunu kullan hiç korkma dedi kan, su gelisi, çok şiddetli düzenli agrida sıkıntı olur dedi ay sonu gelirsin birdaha dedi

Yalanci kasılma olmuş canım çok güzel bir rahim ağzın var öyle pat diye doğum olmaz bu uzunlukla dedi bebekte aşağılarda değil magnezyumunu kullan hiç korkma dedi kan, su gelisi, çok şiddetli düzenli agrida sıkıntı olur dedi ay sonu gelirsin birdaha dedi
Nst ye girdın dımı cnm
Kaç dakıka tutuyorlar nst de

Nst ye girdın dımı cnm
Kaç dakıka tutuyorlar nst de
Yok kuzum ultrasonda baktı kasılma falan hiç bişey yok o yüzden nst istemedi önceki çektirdiğime baktı hiç bişey yok 50 çıkan için parazit o düzenli bişey değil o yüzden önemsiz dedi nst de 20 dk falan kaldım canım 35 te başlayacak nstye gerek görmedi

Kızlar az önce bir sancı girdi kasiklarıma adet sancısı gibi o bölge taş gibi oldu ama geçti ilk defa oluyor sanırım yalancı kasılmalarım başladı

Kızlar az önce bir sancı girdi kasiklarıma adet sancısı gibi o bölge taş gibi oldu ama geçti ilk defa oluyor sanırım yalancı kasılmalarım başladı
Kuzum yordunmu kendini bu gün?sancım olmasa bile kasıklarımda hep ağrı var umursamıyorum ben artık

Ben de bir yerde okumuştum, gerçek kasılma belden başlıyormuş galiba. Ay hiç bilmiyorum bu konulara bakmadım daha.

Çok şükür yaa, inşallah sütün de daha fazla gelir canım benim tweeetyyy tweeetyyy 😍 Sen bize örnek oldun, ben geçen hafta yaşamıştım o korkuyu. Ama sen ve güzel kızın bize her şeyin olması gerektiği gibi olacağını ve bebeklerimizin artık yaşam sınırını aştığını göstereceksiniz 🥹🌺 Daha daha güzel haberlerle gel bize inşallah

X