2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Allahıma şükürler olsun ağlayarak okudum her yazdığını aklımız fikrimiz her şeyimiz sendeydi çok sevindim çok çok 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 minik Arya’n dizideki gibi savaşçı inatçı çıktı bak 😍 kucağına aldığın günleriniz de gelecek inşallah Allah sizi birbirinize bağışladı bundan sonraki süreciniz de su gibi geçer gider inşallah 🙏🏻 tweeetyyy tweeetyyy

Yoğun bakım gelmemi kabul etmiş iyiyse gelsin demiş. Kızım da iyiymiş dün doğmasına göre çok iyi demişler anneme ❤️❤️❤️
Bol bol dua ediyorum senin ve kizin icin❤️ rabbim melegini en kisa zamanda saglikla kucagina almayi nasip etsin❤️ sabah ilk is guzel haberini alalim diye girdim foruma.cok sukur guzel haberi aldik❤️ simdi daha guzellerine insallah❤️

Kızlar gunaydin bebegim bugün 30. Haftada ama iki gündür hareketlerini az hissediyorum normalde daha güçlü ve belirgindi ama 2 gündür daha hafif sakin azalmis hissediyorum. Gece uyuyamazdım uyandirirdi ama 2 gündür gece hic uyandirmiyor. Endiselendim aynı durumda olan var mi acaba 🥹
Geçen hafta aynı şey benimde başıma geldi canım hatta doktorumu aradım her zaman aynı şekilde hissetmezsin eğer hiç hareket hissetmezsen gel dedi sonra ben öğlene kadar uzandım o sırada hissettim gerçekten diğer günlere göre çok hafifti birde yediklerimizle de alakalı oluyor geçen gece tatlı kahve gibi şeyler tükettim kıpır kıpırdı mesela insan gerçekten endişe ediyor ben şuan da bir hareket bile hissetsem sorun yok diye düşünüyorum o gün için 🥰❤️

Çok sağolun kızlar ❤️😍 Allah hepinizden razı olsun. Ve çok şükür sütüm de geldi ❤️❤️ çok az ama şükür geldi damla bile olsa getirin dedi yoğun bakım. Götürdü şimdi annem ❤️
canım çok mutlu oldum dün inan senin için ağlamaktan yemin ederim gözlerim davul gibi şişti sürekli sana ve kızına dua ettim Allah bir daha yaşatmasın sağlıkla hastaneden birlikte çıkacağınız güzel günleri bekliyorum 🙏🤲🏻💓

Çok sağolun kızlar ❤️😍 Allah hepinizden razı olsun. Ve çok şükür sütüm de geldi ❤️❤️ çok az ama şükür geldi damla bile olsa getirin dedi yoğun bakım. Götürdü şimdi annem ❤️
Çokkk sevindim yaaa çok şükür moralini yükselttikçe sakin kalmaya çalıştıkça daha da çok artacak allahın izniyle
sadece süt geldiğine odaklan hatta biyerde okumustum süt geliyor mu diye bakmayın bişey kapatın sagdıdınız kabı sankı böyle sağdıgınızda oluk oluk süt akıyormuş gibi hissedin hayal edin beyninizi ona göre yönlendirin diyorlardı bi dene bakalım belki işine yarar 💕💕

Kızlar gunaydin bebegim bugün 30. Haftada ama iki gündür hareketlerini az hissediyorum normalde daha güçlü ve belirgindi ama 2 gündür daha hafif sakin azalmis hissediyorum. Gece uyuyamazdım uyandirirdi ama 2 gündür gece hic uyandirmiyor. Endiselendim aynı durumda olan var mi acaba 🥹
Canım hareketler azalmaya başlayabilir ama tek tük olsa bile mutlaka günde en az 10 kez hissedilmeli diyor doktorlar . İçin rahat etsin diye istersen bi acile git 💕

tweeetyyy tweeetyyy 🥹🥹🥹 Grubumuzun ilk ve en minnosss annesiiiii 😍😍 dun bütün gün dualarımdaydın ne yazacagimi hic bilemedim ama guzel haberi okumak icin gece bile saat basi baktim sonunda gordum cok sukur bir rahat uyumusummmm sonrasindaa 😍 Allahımm Arya kuşumuzu ailesine bagislasin saglikla hayirli uzun omurler nasip etsin guzel Allahımmm 🤲🏼🤲🏼🥹

Geçen hafta aynı şey benimde başıma geldi canım hatta doktorumu aradım her zaman aynı şekilde hissetmezsin eğer hiç hareket hissetmezsen gel dedi sonra ben öğlene kadar uzandım o sırada hissettim gerçekten diğer günlere göre çok hafifti birde yediklerimizle de alakalı oluyor geçen gece tatlı kahve gibi şeyler tükettim kıpır kıpırdı mesela insan gerçekten endişe ediyor ben şuan da bir hareket bile hissetsem sorun yok diye düşünüyorum o gün için 🥰❤️
İnsan o kadar endişeli oluyor ki. Sağlıkla zamaninda kucaklarimiza almak nasip olsun🙏🧿

Merhaba kızlar. 6 gibi çıktım ameliyattan. İyiyim çok şükür ağrılarım dışında. Bebeğim de iyi diyorlar yoğun bakımda. Ciğer geliştirici ve magnezyum yapıldı doğumdan önce. Ben de şok oldum böyle olmasına ama hayırlısı buymuş. Pazar akşamı acilden girdim yatışım yapıldı. Sıkı takiple başladılar. Aslında bildikleriniz hariç yeni bir durum da olmadı ama alıştaki bozulma nedenli hocalar vs bu karara varmış. Ben de size bırakıyorum kendimi dedim güvendim. Tabi ki çok korktum çok ağladım. İnşallah bebeğime sağlıkla kavuşurum. 730 gr doğdu. Beklersek belki akış komple geri dönebilir dedi doktorlar. Bebeği tehlikeye atmak istemedim. Çünkü tansiyonum çıkıyordu. Şimdi bile yeni düştü. Saatlerce ilaçlara rağmen 16yfı tansiyonum. Sütüm henüz gelmedi onun için çabalıyoruz sağmaya uğraşıyoruz. Hemşire normal çok erken ve sezeryan dedi. Az önce yürüdüm bir kaç adım. Dualarınızı eksik etmeyin bizden 🙏
Canımsın cansu sukurler olsun iyisiniz🙏🙏daha da iyi olacaksiniz inşallah Allah muhafaza etsin ikinizide canım benim🙏🙏🙏

Benim de dün leke şeklinde kanamam olmuştu dün yatış verdi dr'um bugün daha iyiyim şükür olsun kanamam da devam etmedi 🙏🏻 kendimi çok yordum çok dikkat etmedim kaç gündür ama daha dikkatli olmamız lazım artık rabbim bebeklerimizi bize bağışlasın 🤲🏻

Benim de dün leke şeklinde kanamam olmuştu dün yatış verdi dr'um bugün daha iyiyim şükür olsun kanamam da devam etmedi 🙏🏻 kendimi çok yordum çok dikkat etmedim kaç gündür ama daha dikkatli olmamız lazım artık rabbim bebeklerimizi bize bağışlasın 🤲🏻
Amin🙌🏻aynen artık kendimizi yormamalıyız.Gecmiş olsun🌷

Merhaba kızlar. 6 gibi çıktım ameliyattan. İyiyim çok şükür ağrılarım dışında. Bebeğim de iyi diyorlar yoğun bakımda. Ciğer geliştirici ve magnezyum yapıldı doğumdan önce. Ben de şok oldum böyle olmasına ama hayırlısı buymuş. Pazar akşamı acilden girdim yatışım yapıldı. Sıkı takiple başladılar. Aslında bildikleriniz hariç yeni bir durum da olmadı ama alıştaki bozulma nedenli hocalar vs bu karara varmış. Ben de size bırakıyorum kendimi dedim güvendim. Tabi ki çok korktum çok ağladım. İnşallah bebeğime sağlıkla kavuşurum. 730 gr doğdu. Beklersek belki akış komple geri dönebilir dedi doktorlar. Bebeği tehlikeye atmak istemedim. Çünkü tansiyonum çıkıyordu. Şimdi bile yeni düştü. Saatlerce ilaçlara rağmen 16yfı tansiyonum. Sütüm henüz gelmedi onun için çabalıyoruz sağmaya uğraşıyoruz. Hemşire normal çok erken ve sezeryan dedi. Az önce yürüdüm bir kaç adım. Dualarınızı eksik etmeyin bizden 🙏
Her şey yolunda gidecek en ufak endişeniz olmasııııınn🥹😍😍😍

Canım, benim de öyleydi ben gittiğimde maalesef suyunda azalma tespit edildi o yüzden hareketleri azalmış. Ama bazen pozisyon değiştirdiğinde ve yeri rahat geldiğinde de daha az hareket edebiliyorlarmış. Her ihtimale karşı doktoruna görünmeni tavsiye ederim. 🙏🏻

• Beğen
Reactions: The
Gözün aydın canım sağlıkla mutlu mutlu taburcu olun inşallah en kısa zamanda kızınla birlikte 🧿🌸

B Buddy x kızzzz nerdesin. Arya fıstığımız doğdu ve annesi de o da iyimiş çok şükür 😍😍😍

B Buddy x kuzumm iyisin dimi hiç sesin çıkmadı dün aksamdan beri sende de aklım kalıyor yazmayınca valla nolur grubumuz hep iyi olsun 🥹

Aiiyy aiyy çok iyiyim uyumuşum ya yorgunluktan ancak kalktım ay aşırı sevindim şimdi bütün mesajları baştan sona okuyacağım ayyy tweeetyyy tweeetyyy kuzum Allahım sana şükürler olsun hep size dualar ettik mutluluktan ağladım bak Allah yukarda çok sevindim canım benim oy oy maşallah sana da arya fıstığımıza da melekler onu korusun annesi sen hiç canını sıkma enerjini topla onun sadece sana ihtiyacı var şimdi 🤲🏻🤲🏻🧿🧿🙏🏻🙏🏻🥰🥰

X