2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bi bu eksikti gerçekten. Sabredicez kuzum az kaldı napalım zaten dikkatli besleniyoruz tansiyondan çokta birşey değişmeyecek bence takma kafana. Bende pazartesi baktırıcam gebelik şekerine geç bile kaldım baktırmak için 29+1 olduk bugün

Kuzum zaten doğru düzgün bisey yiyemiyorsun şekerin nasıl çıktı ki ya bide bebek kilolulu olur şeker olunca diyorlar bari öyle bir artisini gorseydin ah bacım ya çok üzgünüm
Sorma kuzum sorma gerçekten sorma. Ben de şoktayım. Ben hamilelik öncesi de düzenli baktırırdım kan vs. Açlık kan 80 hiç olmamıştı benim bugün 103 çıktı

İnşallah kuzum. Büyüyor büyüyor ama çok az büyüyor kan akışında şuan için sorun yok ama bende de olabilirmiş öyle dedi doktor. Sana da çok geçmiş olsun kuzum

Kuzum ben pcos luyum ve babam şeker hastası. Yani bunu bekliyordu doktor açıkçası. Şimdi 3 gün ölçüm yapcaz ona göre karar verilecek

İnşallah sen de çıkmaz kuzum yemediğim halde çıktı. Meyve yiyorum sadece şekerli

Kuzum ben pcos luyum ve babam şeker hastası. Yani bunu bekliyordu doktor açıkçası. Şimdi 3 gün ölçüm yapcaz ona göre karar verilecek
Kuzum benim doktorum gece 12 den itibaren hiçbirsey yiyip içme demişti sen aç karnına tekrar ver bakalım ne çıkacak sonucu.ne zaman yedin sen şekerli bişey yedin mi

İnşallah kuzum gerçekten yok yok ben de sonu güzel olur inşallah
Öyle diyip daha da kötüyü çağırma kuzum demek ki senin hayırlı yolun böyle olmadı gerekiyormuş şuan bebek öyle böyle kilo alıyor sağlığı çok şükür doğumdan sonra etkiyileyevek bir sağlık sıkıntısı da yok şuan sadece zor ve yorucu bir süreçtesin ama sonu çok güzel bitsin doğduktan sonraki sağlık sıkıntısı yok şükür ki öyle düşün maşallah minikkuşa

Benim annemde şeker hastası sadece diyet yaparken şekeri yükselmiyor şükür ama pcos için bir şey diyemem kuzum..sen ölçüm yap sende Allahın izniyle yükselme olmucak çünkü canında bir şey istemiyor zaten

Öyle düşünüyorum kuzum. Bu da benim hayattaki sınavımmış diyorum. Tabi eşim de ben de dağıldık yani aslında ama iyi olmaya çalışıyoruz

Bana da öyle geliyor kuzum. Sıkıntı çıkmayacak diye düşünüyorum

Yedim kuzum sabah 8 de. Ben de zaten şu 3 günlük sonucun iyi çıkacağını düşünüyorum açıkçası
Öyleyse şeker cikmasi muhtemel zaten illa çıkar inşallah normal çıkacak sonraki sonuçlar.benden de şüphelendi drum suyum fazla olduğu için bişey çıkmadı çok şükür

Öyle düşünüyorum kuzum. Bu da benim hayattaki sınavımmış diyorum. Tabi eşim de ben de dağıldık yani aslında ama iyi olmaya çalışıyoruz
Kuzum öyle deme bak ben kendim epilepsi hastasıyım çocukluktan tabi çok şükür bayılacak durumda hiçbir zaman olmadım ama senelerdi çok ağır ilaçlar kullanıyorum yani ilaçsız 1 günüm bile yok ve hamile kalamayınca sonrada düşükler olunca ben sandımki benim ilaclarımdan dolayı bunları yaşıyorum ve çok güzel biliyordum bir gün hamile kalırsam her iki doktor bana bakmalı nöroloji ve kadın doğum her ay kan veriyorum ilaclarım takip oluyor uzun zamandır nöbet olmuyordum bu gece mesela oldu çok korktum çocuk büyüdükce ilacların etkisi azalıyor bende şimdi dozu yükselticek bilmiyorum kendimi düşüneyim yoksa evlatımı bazen diyorum acaba suyu ondanmı fazla ilaçlar kötü etkimi ediyor kafamda o kadar sorular varki ama hep diyorum kendime bendende kötü durumda olan var buna şükür Allah yardım edicek hep diyorum kendime..bunu hiçbir zaman anlatmak istemezdim burda hep içimde yaşayan biriyim ama sen öyle yazınca istedimki çok rahat olasın stres yapma her şey Allahın elinde

Canım söylemesi kolay ama sıkma canını. Gerçekten imtihan oldu sana bu gebelik. İnşallah bebisini hayırlısıyla kucağına aldığında hepsini unutacaksın, şimdi sabretme zamanı tweeetyyy

Öyleyse şeker cikmasi muhtemel zaten illa çıkar inşallah normal çıkacak sonraki sonuçlar.benden de şüphelendi drum suyum fazla olduğu için bişey çıkmadı çok şükür
Benim suyum plesantam bunlarda hiç sorun yok ya. Tansiyon bitirdi beni zaten yediğime dikkat ediyordum Allah ın izniyle bi şey de olmayacak inanıyorum

Kuzum çok geçmiş olsun bende de astım var. Ödüm kopuyor tutacak diye. Çünkü o da arttırırmış tansiyonu dua ediyorum Allah’a sığınıyorum herşey güzel olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…